چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۵ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از روز تولدتان به عنوان فرصتی برای دور هم جمع کردن اعضای خانواده تان استفاده کنید، این کار پس از مدت‌ها شما را به هم نزدیک کرده و فاصله هایی که ندیدن یکدیگر بین شما ایجاد […]


چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۵ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از روز تولدتان به عنوان فرصتی برای دور هم جمع کردن اعضای خانواده تان استفاده کنید، این کار پس از مدت‌ها شما را به هم نزدیک کرده و فاصله هایی که ندیدن یکدیگر بین شما ایجاد کرده است را از بین خواهد برد. اگر رویای این را در سر می‌پرورانده اید که با نیمه گمشده خود آشنا شوید، امسال ممکن است برای شما همان هدیه ای که آرزویش را داشته اید به ارمغان بیاورد. سعی کنید وقتتان را به انجام کارهایی بگذرانید که از آنها لذت می‌برید، زیرا در حین انجام این کارها است که خواهید توانست فرد مورد علاقه تان را پیدا کنید. اگر شریک زندگی خود را پیش از این یافته اید از امسال به عنوان فرصتی برای تحکیم و بخشیدن جان تازه ای به روابط خود استفاده کنید. با آغاز فصل بهار فعالیت‌‌‌های حرفه ای شما جهت تازه ای یافته و تمرکز ویژه ای روی آنها خواهید یافت و به همین دلیل بسیار مشغول تر از قبل خواهید بود، ولی یادتان باشد در میان این همه درگیری خودتان و کسانی که دوست دارید را فراموش نکنید.

فروردین

شما در حال حاضر می‌خواهید به روند عادی زندگی خود ادامه بدهید، با این حال دیگران می‌خواهند شما را قانع به در نظر گرفتن گزینه‌‌‌های دیگری کنند که زندگی شما را اساسا تحت تأثیر قرار داده و همه چیز را پیچیده تر خواهند کرد. با وجود مخالفت ظاهری چیزی ته دلتان شما را قلقلک می‌دهد و باعث می‌شود دچار تردید و دودلی شوید. به حرف‌‌‌های آنها گوش کنید ولی کاری که خودتان صلاح می‌دانید را انجام دهید. امروز شما بسیار هیجان زده هستید و همین موضوع باعث می‌شود که ساده ترین فکرها را به ایده‌‌‌های عجیب و غریبی تبدیل کنید که ممکن است بیان کردن آنها به اعتبار شما صدمه بزند، بهتر است هر فکری که به سرتان می‌زند را به زبان نیاورید.

اردیبهشت

امروز با اراده تمام به برنامه‌‌‌های خود چسبیده اید و به هیچ چیزی که توجه شما را از رسیدن به اهدافتان منحرف کند علاقه ای ندارید. شاید دیگران این رفتار شما را نشانه بی توجهی و بی احترامی‌شما به خودشان بدانند، ولی شما وقتی برای این بحث‌‌‌های بیهوده ندارید. تمام حواس خود را روی مأموریتی که دارید متمرکز کنید، بعد از تمام شدن کارهای روزانه تان می‌توانید به دوستانتان بگویید که حالا می‌توانید با آنها به تفریح و خوشگذرانی بپردازید. شما با لجبازی به درست بودن تصمیم‌‌‌های خودتان اصرار دارید و اگر کسی با شما مخالفت کند ناگهان خودتان را در میانه بحث و درگیری خواهید یافت. کمی‌خودتان را با دیگران هماهنگ کنید تا از ایجاد دلخوری جلوگیری کنید.

خرداد

در خلوت خود ذهنتان درگیر تصمیم گیری مهمی‌است و این موضوع باعث شده است که دیگران نگران شده و فکر کنند که چرا ناگهان اینقدر جدی شده اید. ممکن است خانواده و دوستانتان بخواهند در این زمینه به شما کمک کنند، ولی شما احساس می‌کنید آنها دارند یک جورهایی در کار شما دخالت می‌کنند و سعی دارند کنترل زندگیتان را در دست بگیرند. دلیلی ندارد فردی که مورد اعتمادتان هست را از خود دور کنید، کافی است حدود را برای آنها مشخص کنید. مسائلی هستند که دلتان می‌خواهد راجع به آنها با دیگران صحبت کنید، ولی به شما توصیه می‌کنیم در شرایط فعلی کمی‌خوددار باشید و هر حرفی را به زبان نیاورید.

تیر

شما با برای خیلی‌ها نقش معتمد و رازدار را ایفا می‌کنید با صبوری تمام به حرف‌ها و درد دل هایشان گوش می‌دهید و آنها روی شما خیلی حساب می‌کنند. ولی در حال حاضر تمایل زیادی دارید که احساسات خودتان و نیازی که به ایجاد تغییرات در زندگیتان دارید را بیان کنید و این مسئله روی میزان توجه شما به دیگران تاثیر گذاشته است. این که بخواهید به جای دیگران کمی‌هم روی نیازهای خودتان تمرکز کنید خیلی هم خوب است، ولی به نفعتان است که بیش از اندازه راجع به آنها حرف نزنید. اگر این اواخر فشارهایی که به شما وارد شده رابطه عاطفیتان را تحت تأثیر قرار داده است، از صبح زود با خودتان قرار بگذارید که کاری ویژه برای عشقتان بکنید.

مرداد

امروز ناگهان به خودتان آمده و می‌بینید که پیش از به پایان رسیدن این هفته یک دنیا کار برای انجام دادن دارید و این موضوع باعث نگرانی شما می‌شود. حتی شاید اگر این اواخر وقت زیادی را صرف تفریح و خوشگذرانی کرده باشید پشیمان شده و خودتان را مورد سرزنش قرار دهید. با این حال اصلا جای نگرانی نیست، آنقدر‌ها هم که فکر می‌کنید وقت تنگ نیست و با برنامه ریزی مناسب می‌توانید همه کارهایتان را به انجام برسانید. به جای نگرانی آستین هایتان را بالا زده و دست به کار شوید، هر چه سریعتر شروع کنید زودتر کارهایتان تمام خواهند شد. در پایان روز با کسی که دوست دارید تا می‌توانید دیوانه بازی در بیاورید و از ته دل بخندید تا برای فردایی پرکار آماده شوید.

شهریور

ذهن منطقی شما معمولا نیازی به کنترل خارجی ندارد، ولی امروز شما دارید مورد تحسین قرار می‌گیرید و این مسئله می‌تواند اثراتی مثبت روی عملکرد شما داشته باشد. اگر مشکلی برایتان پیش آمده است دست از سرزنش کردن دیگران بردارید و آنها را به خاطر اشتباهات خودتان مورد انتقاد قرار ندهید، این کار تنها وقت و انرژیتان را گرفته و مانع پیشرفتتان می‌شود. شما از این که همیشه تکیه گاه دیگران باشید خسته شده اید، ولی اکنون زمان خوبی برای این که بخواهید دیگران را از خود ناراحت کنید نیست. به نفعتان است که امروز احساسات خود را از دیگران مخفی نگاه دارید، در غیر این صورت ارزش حمایت هایی که از دیگران می‌کنید را از بین خواهید برد.

مهر

امروز وقتی چشمانتان را باز می‌کنید احساس می‌کنید که به طرز معجزه آسایی توانایی انجام هر کاری را دارید. شاید نتیجه ای که به دست می‌آورید دقیقا همان چیزی که انتظارش را داشته اید نباشد، ولی همین که تمام تلاش خود را بکنید هم برای شما نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت. کافی است اندکی از زمانی که برای خودتان کنار گذاشته بودید را به تلاش برای رسیدن به اهدافتان به کار بگیرید. امروز برای این که جدی گرفته شوید کمی‌مبالغه را با تعریف هایی که می‌کنید ترکیب کرده و با این کارتان باعث می‌شوید دیگران نسبت به حرف هایتان دچار تردید شوند. اگر احساس کردید که این طور است برای اثبات حرفتان پافشاری نکنید و به آنها کمی‌فرصت بدهید.

آبان

شما دوست دارید که دیگران تلاش هایتان را ببینند و متوجه زحماتی که فراتر از وظایفتان هستند باشند و شما را مورد تحسین قرار دهند. ولی متاسفانه داشتن این انتظارات تنها باعث احساس نارضایتی شما خواهد شد. داشتن انتظارات غیر منطقی امروز به نفع هیچ کس نخواهد بود و تنها ایجاد دلخوری و ناراحتی خواهد کرد. این که بخواهید حرف خود را به دیگران ثابت کنید، به ویژه اگر همکارانتان بخواهند به شما ثابت کنند که افکارتان اشتباه هستند، کار بسیار سختی خواهد بود. هیچ کسی به غیر از خود شما نمی‌تواند بگوید که چه تصمیمی‌برایتان درست است، پس با اعتماد به نفس به آنچه خودتان فکر می‌کنید صحیح است عمل کنید.

آذر

امروز شما ناگهان نسبت به این که چه کاری برایتان درست است و چه باید بکنید دچار نگرانی شده اید، ولی این احساس وسواس گونه در انتخاب راه صحیح هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. شما نیازی ندارید که قدرت‌‌‌های تحلیلی خودتان را به هیچ کسی ثابت کنید، فقط روی بهترین کاری که از دستتان برمی‌آید تمرکز کرده و با هدف و برنامه پیش بروید و خیالتان از نتیجه ای که به دست خواهید آورد راحت باشد. وقتی قلبتان می‌تواند شما را در انتخاب راهتان راهنمایی کند، وقتتان را بیش از حد صرف فکر کردن نکنید. امروز با عشقتان تمام کارهایی که دوست دارید را می‌توانید انجام دهید، بحث فلسفی کنید، بخندید و غذاهای خوشمزه بخورید.

دی

شما دی ماهی‌ها معمولا بخاطر ثبات قدمی‌که دارید در زندگی از دیگران جلو می‌افتید، ولی اکنون این اراده و پشتکار شما است که به موفقیتتان کمک خواهد کرد. این که دیگران اینقدر زود تسلیم می‌شوند و راه آسان تر را انتخاب می‌کنند امروز شما را به تعجب وا خواهد داشت. در هر حال شما حتی اگر راه‌‌‌های دیگری در مسیرتان قرار گرفت بهتر است نگاهتان را روی مقصدتان متمرکز کرده و با تمام سرعت در همان مسیری که در پیش گرفته اید راهتان را ادامه دهید تا به موفقیتی که انتظارش را دارید دست پیدا کنید. بعد از پایان کارهای روزمره تا می‌توانید برای عشقتان وقت بگذارید و با تمام وجود به او ثابت کنید که دوستش دارید.

بهمن

امروز نمی‌توانید نارضایتی خودتان نسبت به شرایط موجود را، به ویژه در روابط نزدیکتان، مخفی کنید. یک نفر ممکن است با رفتارهای خودش و توجه زیادی که از جانب شما انتظار دارد باعث شود که ناراحت شوید، چون اصلا حال و حوصله این را ندارید که بخواهید لی لی به لالای دیگران بگذارید. با این حال شاید تا حدودی حق با طرف مقابلتان باشد، پس در قضاوت سخت گیری نکنید. متاسفانه در حال حاضر ممکن است انگیزه و دلیل کارهای دیگران را اشتباه برداشت کنید، پس بهتر است به تردیدهای خود اهمیت ندهید. بهترین کار این است که به دیگران همان قدر که انتظار دارید با شما به احترام رفتار شود احترام بگذارید.

اسفند

امروز فکر می‌کنید اگر حرفتان برای طرف مقابل خوشایند نباشد مودبانه تر این است که سکوت کنید. با این حال سکوت فعلیتان پیام‌‌‌های دیگری را به آنها منتقل می‌کند چرا که آنها به خوبی می‌توانند ببینند که شما آن فرد سرحال و بشاش همیشگی نیستید. نیازی نیست جلوی خودتان را بگیرید و برای حفظ رضایت دیگران نگذارید مکالمه هایی که دارید سیر طبیعی خود را حفظ کنند. حقیقت هر چقدر هم که ناخوشایند باشد، گفتن آن بهتر از این است که بعدا مجبور شوید طرف مقابلتان را از خودتان دلخور کنید. امروز کمی‌پرحرف شده اید و در بیان نظراتتان زیاده روی می‌کنید، بهتر است مواظب آنچه می‌گویید باشید و بیهوده حرف نزنید.