چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۲ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز صبح با انرژی مثبت زیادی از خواب بیدار می‌شوید و احساس می‌کنید که زمین و زمان به دست شما می‌چرخد. بله دقیقا همینطور است! امروز طبیعت با شما و خواسته هایتان هماهنگ می‌شود. اخیرا به […]

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۲ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز صبح با انرژی مثبت زیادی از خواب بیدار می‌شوید و احساس می‌کنید که زمین و زمان به دست شما می‌چرخد. بله دقیقا همینطور است! امروز طبیعت با شما و خواسته هایتان هماهنگ می‌شود. اخیرا به فردی علاقمند شده اید اما به دلیل این که از احساس او بی خبرید، جرات پا پیش گذاشتن و بیان احساسات تان را ندارید. از آنجا که امروز شانس با شماست و می‌توانید دل هر که را که می‌خواهید به دست آورید، بهتر است با محبوب تان صحبت کنید و با او قراری بگذارید. گاهی اوقات این ما هستیم که در زندگی خود تغییراتی ایجاد می‌کنیم و گاه زندگی و سرنوشت است که بر ما حکمرانی می‌کند. امروز از آن روزهایی است که شما می‌توانید سرنوشت خود را آنطور که دلتان می‌خواهد رقم بزنید پس درنگ نکنید و به دنبال آرزوهای قلبی تان بروید.

فروردین

سعی کنید کمی‌به زندگی خود تغییر دهید و در شرایطی قرار گیرید که خوشحال و راضی تان می‌کند. رضایت شخصی چیزی است که شما باید آن را در اولیت زندگی خود قرار دهید. اگر احتیاج به حمایت دیگران دارید، خجالت را کنار بگذارید و از دیگران درخواست کمک کنید. هر چه باری که بر دوش شماست کمتر شود، احساس سبکی و راحتی بیشتری خواهید کرد و فضای بیشتری برای اتفاقات جدید فراهم خواهد شد. نگران رابطه عاطفی خود نباشید زیرا به زودی مانند درختی شکوفه می‌دهد و شما از عطر آن سرمست می‌شوید.

اردیبهشت

تنها چیزی که امروز باید تمرکزتان را بر آن بگذارید، مرزها و محدودیت‌‌‌های زندگی تان است. بهتر است کمی‌در خلوت خود به این موضوع بیاندیشید. اکنون زمانی است که باید با خودتان روراست باشید. سلامت جسمی‌و روحی و ارتباطات شما با دیگران همگی وابسته به چیزهایی است که شما برای زندگی خودتان تعریف می‌کنید. اگر «نه» گفتن را بلد نیستید، از همین امروز تمرین کنید. شما هنوز درگیر رابطه عاطفی گذشته خود هستید، بهتر است به دنبال راهی برای رهایی از آن باشید. هدف خود را تغییر کنید و با اراده ای قوی به سمت آنچه ندای قلب تان می‌گوید، حرکت کنید.

خرداد

آیا تمام حالات و رفتارهای شما آگاهانه است؟ بد نیست به خودتان با دقت بیشتری نگاه کنید و ذره بین را به جای دیگران روی خودتان قرار دهید. شما اخیرا چشم هایتان را به روی حقیقت بسته اید و نمی‌خواهید شرایط اطراف تان را آنگونه که هست، ببینید. اما بهتر است هر چه زودتر چشم هایتان را باز کنید و با واقعیت روبه رو شوید. به دنبال آنچه ذهن و روح تان را خشنود و راضی می‌کند، بروید و به نظرات و انتقادهای دیگران هم توجهی نشان ندهید. اگر در رابطه عاطفی شما مشکلی وجود دارد که آزارتان می‌دهد، به جای پنهان کاری آن را با شریک زندگی تان در میان بگذارید.

تیر

امروز خودتان را در آینه نگاه می‌کنید و متوجه می‌شوید که مانند همیشه شاد نیستید. شاید از اتفاقاتی که در گذشته برایتان افتاده و هنوز ذهن شما را درگیر کرده است، شرمگین هستید. اجازه ندهید سایه گذشته روی زندگی کنونی شما بیافتد و شما را از پیشرفت دور نگه دارد. با این احساسات خود بجنگید و آنها را ریشه یابی و بهترین راه حل را پیدا کنید. به فکر ایجاد تغییراتی در رابطه عاطفی خود هستید اما خاطره ای در گذشته مانع از پیشرفت شما می‌شود. گذشته را رها کنید و برای آینده ای روشن قدم بردارید.

مرداد

امروز به اهمیت عشق در زندگی تان پی می‌برید. این که با عشق چقدر همه چیز برای شما زیبا و جذاب به نظر می‌رسد. عشق در دل شما ریشه کرده و هر چه بیشتر این احساس را با اطرافیان تان تقسیم کنید، خشنودی و رضایت بیشتری به دست خواهید آورد. شما از تغییرات ناگهانی بیزارید. به همین دلیل از دست فردی که می‌خواهد هر چه سریع تر به شما نزدیک شود، ناراحت و عصبانی هستید. به جای عصبانیت بهتر است با او صحبت کنید. مطمئن باشید که او شما را درک می‌کند و رفتار خود را تغییر خواهد داد. فقط در مورد کلماتی که به زبان می‌آورید محتاط تر باشید.

شهریور

به خاطر اشتباهی که اخیرا مرتکب شده اید، خودتان را مدام سرزنش می‌کنید و برچسب گناهکاری به خودتان می‌زنید. اما آگاه باشید که همیشه راهی برای بازگشت پیدا می‌شود. با شرمندگی هیچ اتفاق مثبتی رخ نخواهد داد پس بهتر است هر چه زودتر این احساس را از خود دور کنید و برای معذرت خواهی پیش قدم شوید. در محیط کار احساس خستگی و کسالت می‌کنید، اگر فکر می‌کنید که زمان ایجاد تغییرات است، رزومه خود را تکمیل کنید و به دنبال موقعیت‌‌‌های بهتری که شما را راضی و خشنود می‌کند، باشید.

مهر

امروز برای انجام کارهایتان تا می‌توانید به عقل و منطق تکیه کنید و گرنه به اشتباه می‌روید. هر چه بیشتر دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، ایده‌‌‌های سازنده تر بیشتری نیز از آنها دریافت خواهید کرد که در پیشرفت کاری تان نیز موثر خواهد بود. احساس می‌کنید که فردی پا روی دمتان گذاشته است. این فرد به دنبال شنیدن جوابی از جانب شماست. اگر به شما پیشنهادی شده است، بهتر است کمی‌جدی تر در مورد آن بیاندیشید و هر چه زودتر به آن جواب دهید. در این صورت هم شما و هم طرف مقابل تان از این برزخ رها می‌شوید.

آبان

چرا در جنگی که می‌دانید برنده نیستید، شرکت می‌کنید؟ چرا دوست دارید هم خودتان و هم دیگران را گول بزنید و به همه ثابت کنید که دانای کل هستید در صورتی که آنقدرها هم که فکر می‌کنید نمی‌دانید؟ بهتر است سلاح‌‌‌های خود را زمین بگذارید و به جای جنگیدن، صلح کنید. کلید موفقیت شما در شنیدن است، پس کمی‌سکوت اختیار کنید و به حرف‌‌‌های طرف مقابل تان هم گوش دهید. مطمئنا پشیمان نخواهید شد. سفری کوتاه در پیش دارید. این سفر تغییرات اساسی را به خصوص در روابط عاطفی در زندگی تان ایجاد خواهد کرد.

آذر

امروز ممکن است کمی‌عصبانی و تندخو شوید بنابراین از همین حالا مراقب رفتارهایتان باشید تا مبادا کنترل شما را به دست گیرند و پشیمانی به سراغ تان آورند. به دنبال ریشه احساسات خود باشید. اگر احساس می‌کنید که باید تغییراتی به شرایط خود بدهید، معطل نکنید. کلید موفقیت شما اعتدال است. اخیرا رابطه عاطفی شما دچار یکنواختی شده است. پیشنهاد می‌کنیم که هیزم آتش عشق تان را زیادتر کنید. به عنوان مثال در بیرون از خانه با یکدیگر قراری بگذارید و کارهایی را که شما را به هیجان وا می‌دارد، انجام دهید.

دی

شرایط زندگی شما خوب است و در حال حاضر از اعتماد به نفس بالایی برخوردارید. از این حس مثبت خود استفاده کنید و به کارهای عقب مانده خود سرو سامانی دهید یا حتی اگر به فکر یک جلسه برای بستن قراردادی هستید، درنگ نکنید. فقط یادتان باشد که یک حرکت معمولی مانند یک لبخند، می‌تواند همه چیز را به بهترین شکل ممکن تغییر دهد. حال که در شرایط خوبی به سر می‌برید، دوستان و اقوام خود را فراموش نکنید و اگر به کمک و حمایت شما احتیاج دارند، تنهایشان نگذارید. به زودی توسط دوستی که مدت هاست او را ندیده اید، سورپرایز خواهید شد.

بهمن

به زودی آرامشی که مدت‌ها به دنبال اش بوده اید، به سراغ تان می‌آید که نتیجه تلاش‌‌‌های چند ماه اخیرتان خواهد بود. به خود و اطرافیان تان اعتماد کنید و چشم هایتان را به روی واقعیت بگشایید. اگر به فکر ایجاد تغییراتی در زندگی خود هستید، نگرانی را گنار بگذارید و قدم اول را بردارید زیرا همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت. شما می‌خواهید در مورد رابطه عاطفی خود تصمیمی‌بگیرید اما خاطرات گذشته و ترس از آینده مانع شما می‌شود، بهتر است در زمان حال زندگی کنید و آنچه ندای دلتان می‌گوید را انجام دهید.

اسفند

کلید موفقیت شما در چنین روزی، صبر است. شما باید یاد بگیرید که چگونه بدون خستگی و غر زدن، تا نتیجه نهایی متتظر بمانید. پس از آن مفهوم جمله «گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی» را درک خواهید کرد. به زودی به یک میهمانی دعوت می‌شوید. از طرفی دوست دارید به این میهمانی بروید زیرا فرد مورد علاقه تان نیز در آنجا حضور دارد، اما از طرف دیگر حوصله شلوغی را ندارید. پیشنهاد ما این است که در این مهمانی شرکت کنید زیرا جذابیت شما آنقدر زیاد خواهد بود که افراد بسیاری را تحت تاثیر خود قرار داده و دل معشوقه تان را نیز به دست خواهید آورد.