چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۰ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! وضعیت قرار گرفتن سیاره‌ها در این روز نشان می‌دهد که قرار است همراه با شریک زندگیتان روز ویژه ای را داشه باشید و جشنی بگیرید که آنقدر برایتان خوشایند است که دلتان بخواهد هر سال تولدتان […]

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۰ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! وضعیت قرار گرفتن سیاره‌ها در این روز نشان می‌دهد که قرار است همراه با شریک زندگیتان روز ویژه ای را داشه باشید و جشنی بگیرید که آنقدر برایتان خوشایند است که دلتان بخواهد هر سال تولدتان را به همین صورت جشن بگیرید. این یک جشن بزرگ نیست، بلکه کارهایی که می‌کنید عشقی که در قلبتان احساس می‌کنید را بیشتر و بیشتر می‌کند و همین است که آن را برای شما خوشایند می‌کند. البته این نکته را یادتان باشد که هر چیزی تا وقتی که به قاعده و به اندازه باشد خوب است. از همین حالا برای فعالیت‌‌‌های حرفه ای که می‌خواهید در فصل بهار داشته باشید برنامه ریزی کنید، زیرا روزهایی پرکار و البته پرباری در انتظارتان هستند که تا پیش از پایان تابستان نتایج خوبی برای شما به همراه خواهند داشت. در زمینه فعالیت‌‌‌های اجتماعی باید انرژی بیشتری صرف کنید، زیرا این اواخر نسبت به دوستان و آشناهایتان کمی‌بی توجهی کرده اید و برخی از آنها از شما دلخور هستند، این مسئله حتی می‌تواند روی کار شما هم تاثیرگذار باشد، دقت کنید!

فروردین

روح شما بیقرار است و دلتان می‌خواهد کار و یا پروژه تازه ای را آغاز کنید. حتی اگر چندین دلیل منطقی برای منتظر ماندن داشته باشید هم مدام یک چیزی شما را تشویق می‌کند که عجله کرده و از قدرتی که در خودتان احساس می‌کنید استفاده کنید. شما در مقابل هر مانعی می‌توانید به سرعت مقاومت کنید و همین شما را قادر می‌سازد کارهایی جادویی به انجام برسانید. زندگیتان رو به تغییر است، پس خودتان را برای آنچه شما را به سوی خویش فرا می‌خواند حاضر کنید. داشتن آمادگی کافی از ضعف شما در عملکرد جلوگیری می‌کند. امشب اگر کارهای سنگین روزانه توانی برایتان باقی گذاشته بود با دوست هایتان دور هم جمع شده و تا می‌توانید بخندید.

اردیبهشت

امروز رسیدن به اهداف بلند مرتبه ای که دارید کاری هیجان انگیز ولی طاقت فرسا به نظر می‌رسد، ولی نباید تحت هیچ شرایطی میدان را خالی کنید. حتی اگر شرایط سخت موجود شما را دلسرد می‌کنند هم به ایده‌‌‌های خلاقانه و تازه ای که دارید و بسیار هم ارزشمند هستند تکیه کنید. موانعی که این اواخر داشته اید را به عنوان فرصت هایی در نظر بگیرید که به تقویت بیشتر نقشه هایتان کمک می‌کنند. فقط حواستان باشد که به انتظارات و باورهای قدیمیتان نچسبید و برای پذیرفتن تغییرات آماده باشید. حتما لازم نیست به مهمانی و جشن دعوت شوید تا به خودتان برسید، برای دل خودتان امروز بهترین لباس هایتان را بپوشید و تا می‌توانید به خودتان برسید.

خرداد

شاید به این فکر کنید که چرا باید وقتی که در زمان حال و در اطرافتان این همه چیزهای خوب در جریان است، باید وقت آزادتان را صرف خیره شدن و اندیشیدن به آینده کنید. در واقع امروز برنامه ریزی کردن برای آینده کار بیهوده ای است، زیرا نمی‌توانید از این که تغییراتی که در حال حاضر دارند اتفاق می‌افتند چه نتایجی به همراه خواهند داشت اطمینان حاصل کنید. بهترین گزینه برای پیدا کردن راهتان در زمان تغییرات این است که هدفتان را با فرصت‌‌‌های موجود هماهنگ کنید و بیش از اندازه روی اهداف قبلیتان اصرار نورزید. تمرکز روی اهداف کوتاه مدت شانس شما را برای رسیدن به موفقیت و نتایجی که انتظارش را دارید بیشتر خواهد کرد.

تیر

امروز ممکن است کسانی که همیشه در مواقع سختی و مشکلات در کنار شما هستند و از شما حمایت می‌کنند به کمکتان احتیاج داشته باشند. ولی این که زحماتی که می‌کشید و تلاش‌‌‌های دلسوزانه تان دیده نشوند ممکن است اعصاب شما را به هم بریزد و فکر کنید در حقتان ظلم شده است، با این حال باید به وعده هایی که برای کمک داده اید عمل کنید. شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است خودتان را کنار بکشید تا نبودنتان و نقش مهمی‌که ایفا می‌کنید دیده شود، ولی این کار اصلا منطقی نیست و نه تنها نتیجه مورد نظرتان را نخواهد داشت، بلکه به ضررتان نیز تمام خواهد شد. در هر صورت شما کاری که می‌دانید درست است را انجام دهید.

مرداد

شما امروز برای خودتان توجیهات منطقی زیادی برای کنار گذاشتن احتیاط دارید، ولی وقتی نشانه هایی از اشتباه بودن مسیری که در پیش گرفته اید را می‌بینید دچار احساس سردرگمی‌می‌شوید. با وجود این که مخالفت هایی با ایده هایی که در سر دارید می‌شود، عاقلانه تر این است که به جای متوقف کردن پیشروی در مسیرتان تنها سرعتتان را کمتر کنید. باور داشته باشید یا نداشته باشید، در حال حاضر عجله کردن هیچ تاثیری در زودتر رسیدن شما به خواسته هایتان نخواهد داشت. در زمینه روابط عاطفی بهتراست از آنچه در ذهنتان برای خودتان از کسی که به دنبالش هستید تعریف کرده اید را کنار بگذارید تا عشق خودش به سراغتان بیاید.

شهریور

امروز به جای آن که به حرف‌ها و نظرات دوستان نزدیک و یا حتی نیروهای متخصص گوش کنید بهتر است با دقت به صدای آرام ندای درونتان گوش کنید. آنها نمی‌توانند به مسائل از نقطه نظر شما نگاه کنند و توصیه‌‌‌های خیرخواهانه آنها ممکن است به ضرر شما تمام شود. رسیدن به اهداف شخصیتان در حال حاضر آنقدر اهمیت دارد که باید به خاط آنها از فعالیت‌‌‌های اجتماعیتان کم کنید تا بهتر روی اهدافتان متمرکز شوید. برای مدتی تمام انرژیتان را صرف رویاها و اهدافتان کنید، کمی‌تنها مندن در حال حاضر می‌تواند برای شما بهتر باشد. اگر وقت کردید بعد از کارهای روزانه تان همراه با دوست‌‌‌های صمیمیتان سری به مراکز خرید بزنید و برای خودتان یک هدیه هرچند کوچک بخرید.

مهر

شما همیشه در هر گروهی که باشید همان فردی هستید که در زمان بروز مشکلات بین افراد گروه همه به شما مراجعه می‌کنند. با این حال امروز آرام کردن دیگران کار ساده ای نخواهد بود و به نظر می‌رسد ک هیچ کسی علاقه ای به شنیدن به حرف‌‌‌های صلح آمیز شما ندارد. شما باید انرژی بیشتری صرف این کار کنید و انگیزه هایی که باعث ایجاد درگیری بین افراد گروه شده اند را درک کنید تا بتوانید در حل مشکلات تاثیرگذار باشید. این را به یاد داشته باشید که ملایمت و مهربانی در رفتارتان نتایج خوبی برایتان به همراه خواهد داشت. اگر دوستتان امروز خواست شما را به کسی معرفی کند با ادب و احترام تمام این پیشنهاد او را رد کنید.

آبان

شما معمولا می‌توانید با آرامش و خونسردی تمام تفکری استراتژیکی داشته باشید. ولی امروز ممکن است ناگهان احساس کنید که دیگر تحمل وضعیت موجود را ندارید و اعصابتان بهم بریزد و حتی بخواهید بیخیال تمام نقشه‌‌‌های قبلیتان شوید. این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که عمل کردن از روی انگیزه آنی و بدون تفکر قبلی به ویژه در دراز مدت اثرات مخربی می‌تواند روی عملکردتان داشته باشد و حتی اطرافیانتان را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. این گفته کنفوسیوس را در نظر داشته باشید که «تا زمانی که دارید پیش می‌روید این که چقدر کند حرکت می‌کنید هیچ اهمیتی ندارد». امشب برای عشقتان یک شام مخصوص بپزید و با یک میز رمانتیک دونفره او را غافلگیر کنید.

آذر

ترکیب عجبیبی از انگیزه‌‌‌های مثبت و برخورد‌‌‌های منفی امروز را برای شما به روزی جالب هرچند عجیب تبدیل خواهد کرد. با این حال شما احساس سردرگمی‌می‌کنید و نمی‌دانید که آیا باید موانعی که در محل کارتان در مقابل شما ایجاد می‌شوند را باید به عنوان نشانه ای در نظر بگیرید که می‌خواهد به شما بگوید باید در مسیرتان تغییر جهت بدهید یا خیر. یا شاید رفتار سرد یک نفر دیگر باعث شود نگران شوید که نکند کار اشتباهی انجام داده باشید. در هر صورت شما این قدرت را دارید که این احساس تردید را به نفع خودتان تمام کنید. اگر تمام توانتان را به کار گرفته و اراده کنید، شما می‌توانید به هر آن چه که می‌خواهید برسید.

دی

رویکرد روشمند و حساب شده ای که شما نسبت به اهدافتان دارید معمولا به نفع شما عمل می‌کند، ولی متاسفانه احساس شور و هیجان شدیدی که در حال حاضر در وجود خود احساس می‌کنید کنترل احساساتتان را برای شما دشوار کرده است. شما دلتان می‌خواهد به دیگران نشان دهید که دقیقا چه احساسی دارید، ولی کاملا از این که آنها از شنیده هایشان خوششان نخواهد آمد هم مطمئن هستید. احساس درونیتان می‌تواند شما را به جهت درستی هدایت کند، پس به صدای آن گوش کنید. زندگی شما فقط و فقط به خودتان تعلق دارد و این شما هستید که باید تصمیم بگیرید چطور زندگی کنید.

بهمن

امروز شدیدا دلتان می‌خواهد که نگرشتان را با دیگران به اشتراک بگذارید، ولی به اندازه کافی به میزان اثرگذاری کلامتان دقت نمی‌کنید. حتی اگر هیچ منظوری نداشته باشید هم، این سخنانی که شما بدون تفکر قبلی به زبان می‌آورید می‌توانند به احساسات کسی که دوست دارید لطمه بزنند. به جای این که خودتان را درگیر بحث در مورد مسئله ای که از اهمیت چندانی برخوردار نیست بکنید، کمی‌در خلوت خودتان فرو بروید و به حرف هایتان فکر کنید. حقیقت در عین زیبایی می‌تواند بسیار دردناک باشد، به همین دلیل هم باید با احتیاط تمام به آن بپردازید. امشب قبل از خواب در مورد روزی که پشت سر گذاشته اید با همسرتان حرف بزنید، این کار حس صمیمیت بین شما را افزایش می‌دهد.

اسفند

امروز اعتماد به نفستان به شدت بالا رفته است و شما آماده هستید کاری که در گذشته از انجام آن به شدت امتناع کرده بودید را با خیال راحت و خونسردی تمام انجام دهید. با وجود این که وفاداری به ارزش‌‌‌های اساسیتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، باید مواظب باشید که تلاش نکنید نگرش خودتان را به زور به دیگران تحمیل کنید. این که به دیگران ثابت کنید چقدر حق با شما است اصلا مهم نیست، آنچه اهمیت دارد این است که بی آن که به قضاوت دیگران فکر کنید کاری را انجام دهید که از صمیم قلب به صحت آن اطمینان دارید. همیشه سعی کنید ایمانتان قویتر از ترس هایتان باشد و به آنها اجازه ندهد مانع شما شوند.