سرگرمی

فال روزانه سه شنبه 18 اسفند 1394 – برترین ها

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 18 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال تولدتان را جدی گرفته و یک جشن درست و حسابی به راه بیندازید. شما ارزش این را دارید که به خودتان این هدیه را بدهید. گاهی لازم است به خودتان یادآوری کنید که چقدر ارزشمند هستید و روز تولدتان آنقدر زیباست که باید جشن گرفته شود. برای خودتان ارزش قائل شوید و به خود احترام بگذارید تا دیگران نیز همین رفتار را با شما داشته باشند. شما فراتر از آن شخصی هستید که شرایط فعلی زندگی به شما نشان می‌دهد که هستید، نگرشتان را تغییر دهید و با دیدی تازه به خودتان نگاه کنید و کارهایی را انجام دهید که همیشه آرزویشان را داشته اید. اگر در جستجوی عشق زندگیتان هستید باید یاد بگیرید که به خودتان فرصت دهید تا فرد مورد نظرتان را بیابید و تنها برای فرار از تنهایی تسلیم هوس‌‌‌های زودگذر نشوید.

فروردین

احساس می‌کنید در یک حباب خیالی معلق هستید و زمان از حرکت باز ایستاده است، ولی این حباب هر لحظه ممکن است بترکد، پس بهتر است حواستان را جمع کنید. شما متوجه این هستید که فرصت‌‌‌های بزرگی دارند به شما نزدیک می‌شوند، ولی حالا این فرصت‌ها با سرعتی بیشتر دارند به شما می‌رسند و باید خودتاان را برای بهره بردن از آنها آماده کنید. پس تا فرصت هست کارها و وظایفی که در دست دارید را هر چه زودتر به انجام برسانید. وقتی کارهایی که در دست دارید را جمع و جور کنید خواهید توانست برای وارد شدن به مرحله جدید زندگیتان آماده شوید. عقربه‌‌‌های ساعت در حرکتند و آینده منتظر هیچکس نمی‌ماند.

اردیبهشت

امروز افکار و تخیلاتتان آنقدر فعال هستند که به نظر اطرافیانتان می‌رسد ارتباطتان را با دنیای واقعی قطع کرده اید و تنها در عالم رویا به سر می‌برید. سعی کنید وقت آزادتان را با کسانی بگذرانید که افکار و نگرشی شبیه به خودتان دارند و نیاز شما به حرف زدن در مورد رویاهایتان را برآورده می‌کنند. در محل کارتان در مورد مسائل جدی و حرفه ای صحبت کنید و نگذارید فکر کنند در خواب و خیال به سر می‌برید. اگر فکر می‌کنید این روزها بین شما و عشقتان رابطه سرد و خشکی وجود دارد، انتظار نداشته باشید اتفاقی غیر منتظره بیفتد و رابطه عاطفیتان را متحول کند. خودتان دست به کار شوید و از عشقتان نیز بخواهید با شما همکاری کند.

خرداد

امروز برآمدن از پس شک و تردیدهایی که در محل کارتان دارید کار مشکلی به نظرتان می‌رسد، ولی این که شانه هایتان را با بی تفاوتی بالا انداخته و بیخیال انجام آنها شوید اصلا راه حل خوبی نیست. به احساس درونتان اعتماد کرده و راه حلی که به نظرتان درست می‌آید را در پیش بگیرید تا به راحتی از ابهامات موجود نجات پیدا کنید. شما با تمام وجود به دنبال هیجان هستید پس سعی نکنید این همه انرژی که وجودتان را فرا گرفته است را سرکوب کنید، در غیر این صورت منفجر خواهید شد. فعالیت هایی را که به شما اجازه می‌دهند این انرژی را به کار بگیرید حتما در برنامه امروزتان قرار دهید. شاید این چند هفته اخیر حسابی سرتان شلوغ بوده باشد، ولی کارها هنوز تمام نشده اند.

تیر

امروز به فکر یک مسافرت طولانی مدت به جایی هستید که تا به حال هرگز نرفته اید، فرصتی که برایتان فراهم شده است را به راحتی از دست ندهید و فکر نکنید که امکان انجام این کار برایتان میسر نیست. حتی اگر فکر می‌کنید امکان گرفتن مرخصی ندارید و یا از پس هزینه‌ها بر نمی‌آیید هم کافی است به اندازه تلاش کنید تا همه برنامه هایتان راحتتر از آنچه خودتان فکر می‌کنید روبراه شوند. پروژه ای که مدتی است در دست اقدام دارید خیلی بیشتر از آنچه برنامه ریزی کرده بودید طول کشیده و این موضوع شما را کلافه کرده است. تا حالا دیگر باید به این نتیجه رسیده باشید که زمان آن رسیده است که سطح انتظارات خودتان را پایین بیاورید و در رابطه با این مسئله منطقی رفتار کنید.

مرداد

شما آنقدر مستقل هستید و خودتان به راحتی از پس کارهایتان بر می‌آیید که وقتی به کمک نیاز داشته باشید هم برایتان سخت است که از دیگران تقاضای کمک کنید. همکارانتان هم تمایلی نسبت به همکاری و کمک کردن به شما از خودشان نشان نمی‌دهند. در نتیجه امروز با وجود این که به حمایت دیگران نیاز دارید ترجیح می‌دهید کاری نکنید که دیگران فکر کنند درمانده شده اید. هنوز دیر نشده است، دست از این تفکرتان بردارید و از نشان دادن ضعفهایتان هراس نداشته باشید. قرار نیست شما یک انسان کامل و بدون نقص باشید، همه انسان‌ها مثل شما نقص‌ها و ضعف هایی دارند، پس اجازه بدهید نزدیکانتان به شما کمک کنند.

شهریور

امروز دیگران به نظرتان خیلی قابل اعتماد نیستند و هر انتظاری که دارید هم بر عکس آن برایتان پیش می‌آید. بیش از اندازه نسبت به کارها و برنامه هایتان حساسیت به خرج ندهید و به خاطر بروز مشکلات خودتان را سرزنش نکنید. داشتن نگرشی همراه با انعطاف پذیری به شما کمک خواهد کرد که به سادگی این سختی‌ها را پشت سر بگذارید. اگر فکرتان را عوض نکنید هیچ چیز دیگری را هم نخواهید توانست تغییر دهید. رابطه ای که به شما احساس آزادی در بیان احساستان را بدهد یک رابطه ایده آل است. ولی این بدان معنا نیست که باید هر فکری را که به سرتان خطور می‌کند بلافاصله به زبان بیاورید، گاهی بهتر است بعضی افکار ناگفته باقی بمانند.

مهر

داشتن یک رژیم غذایی سالم و ورزش کردن به اندازه کافی ایده خیلی خوبی به نظر می‌رسد، ولی شما به اندازه کافی نسبت به این برنامه‌ها احساس تعهد نمی‌کنید و همین موضوع باعث می‌شود نتیجه ای که انتظار دارید را نگیرید. ولی امروز فرصت خیلی خوبی برای شروع یک برنامه غذایی و ورزشی سالم برای شما می‌تواند باشد و اگر این کار را همین امروز شروع کنید تا حدود زیادی می‌توانید موفق شوید. این نکته را همیشه و در مورد همه چیز به یاد داشته باشید که تغییرات کوچک ولی پایدار خیلی بهتر از تغییرات بزرگ اما زودگذر هستند. امروز ذهنتان برای بحث در مورد مسائل سیاسی و فلسفی بسیار آماده است و چیزهای زیادی از این بحث‌ها خواهید آموخت.

آبان

امروز حتی اگر خودتان هم رویتان نشود بگویید، داشتن یک رابطه رمانتیک بهترین نسخه ای است که هر دکتری می‌تواند برای شما بپیچد. ترکیبی از عشق و خلاقیت برای شما تجربه ای خوشایند و تکرار نشدنی رقم خواهد زد. پس از نیروی خلاقیت فوق العاده تان برای ساختن روزی لذت بخش استفاده کنید. امروز بی آن که خودتان بدانید در جست و جوی چه چیزی هستید، در زندگی به دنبال مفهوم تازه ای می‌گردید. اگر از وضعیت فعلی خود در محل کارتان راضی نیستید نگران نباشید. همه چیز در حال تغییر است و نباید بگذارید احساسات فعلیتان روی نگرشی که نسبت به آینده دارید اثری منفی بگذارد. پرداختن به مسائل معنوی می‌تواند به شما در یافتن پاسخ هایی که به دنبالشان هستید کمک کند.

آذر

شما آنقدر عاقل هستید که بدانید امروز بهتر است احساسات خود را از دیگران مخفی کنید. حتی اگر مجبور هستید در جمع حضور داشته باشید هم بهتر است احساستان را در خانه جا بگذارید. اگر می‌خواهید در محل کارتان جدی گرفته شوید صحبت کردن در مورد مسائل خصوصی خانوادگیتان اصلا فکر خوبی نیست. امروز به واسطه آشنایی با افراد جدید ممکن است تغییراتی در موقعیت اجتماعیتان ایجاد شود و با شبکه جدیدی از دوستان و آشنایان ارتباط برقرار کنید که شرایط شما را به طور قابل توجهی متحول کنند. امروز خیلی زود هیجان زده می‌شوید و عقل و منطقتان را کنار می‌گذارید؛ بهتر است مواظب این حالت خود باشید.

دی

امروز یکی از دوستان نزدیک و یا همکارانتان ممکن است کاری کند که اصلا از او انتظار ندارید، ولی خیلی روی این موضوع تمرکز نکنید و به کارهای خودتان برسید و اجازه ندهید فکر کردن به این موضوع مزاحم کارها و وظایف اصلیتان بشود. شما قهرمان مبارزه با موانع هستید، به ویژه وقتی که این موانع بر سر راه رسیدن به خواسته هایتان قرار بگیرند بهر نحوی که شده آنها را از میان خواهید برداشت. ولی نباید در این مسیر از خودتان خشونت و بدرفتاری نشان دهید، زیرا نتیجه معکوس به دست خواهید آورد. تصمیم گیری در زمینه مسائل عاطفی در حال حاضر برایتان بسیار مشکل شده است، خودتان را محدود نکنید و به حس درونیتان اعتماد کنید، نیازی نیست که عجله به خرج دهید.

بهمن

امروز فکر و خیال هایتان شما را به امتحان کردن راه‌‌‌های مختلفی برای افزایش دادن درآمدتان وسوسه کنند. ولی امروز برنامه ریزی برای مسائل مالی نتایج چندان رضایت بخشی برایتان نخواهد داشت، زیرا ایده آل گراییتان باعث گمراهی شما خواهد شد. قبل از این که به هر نوع اقدام ریسک آمیزی مبادرت کنید آنچه به دست آورده و آنچه از دست می‌دهید را در نظر گرفته و با هم مقایسه کنید. شاید مجبور شوید با موضوعات کهنه ای روبرو شوید که باعث می‌شوند حس کنید دارید بیهوده دورخودتان می‌چرخید. نگران نباشید، اوضاع خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید روبراه خواهد شد و به نگرانی هایی که دارید خواهید خندید.

اسفند

امروز هیچ حد و مرزی برای فکر و خیال هایتان وجود ندارد، ولی باید مواظب باشید گول این فکر و خیال‌‌‌های بی پایه و اساس را نخورید. دلتان می‌خواهد فعالیت‌‌‌های تازه ای را تجربه کنید و حتی شاید بخواهید که امروز پروژه بزرگی را شروع کنید. به هیچ عنوان عجله نکنید و تصمیم بی حسابی که شما را به راه اشتباه بکشاند نگیرید. شما عاشق این هستید که بتوانید وقت بیشتری با اعضای خانواده تان بگذرانید، ولی در حال حاضر دوست ندارید خودتان را با رفت و آمدهای تکراری خانوادگی مشغول کنید. هر کاری که از آن مطمئن هستید را انجام داده و بقیه وقتتان را در کنار خانواده و عزیزانتان به انجام کارهای مورد علاقه تان بگذرانید.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا