چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۱۷ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر از آن دسته افرادی هستید که زندگیتان پر سرعت و پرهیاهو است و همیشه سرتان شلوغ است امروز به خودتان یک هدیه اساسی بدهید و تا می‌توانید بی آن که هیچ کاری انجام دهید فقط […]

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۷ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر از آن دسته افرادی هستید که زندگیتان پر سرعت و پرهیاهو است و همیشه سرتان شلوغ است امروز به خودتان یک هدیه اساسی بدهید و تا می‌توانید بی آن که هیچ کاری انجام دهید فقط استراحت کنید. خلاق و پر از امید و انرژی باشید. به ندای قلبتان گوش کنید و بدون آن که برگردید و به عقب نگاه کنید تنها پیش بروید. غریزه شما خیلی خوب راهنماییتان کرده و باعث می‌شود به ویژه در چند ماه اول سال خیلی خوب پیشرفت کنید و کارهایی مفید انجام دهید. از انتقادات سازنده استقبال کنید چرا که به پیشرفت شما کمک زیادی خواهند کرد، اما به انتقادهای مغرضانه اهمیت ندهید. امسال قدر پولی که در می‌آورید را بدانید تا بتوانید حتی بیش از آنچه که می‌خواهید را به دست بیاورید. در کنار همه مسائلی که جزء دغدغه‌‌‌های فکریتان هستند حتما زمانی را هم به بررسی و بهبود روابط عاطفیتان اختصاص دهید و با خودتان قرار بگذارید که امسال عشقتان را محکمتر از هر سال کنید.

فروردین

عملی کردن نقشه هایتان دارد بیش از آنچه انتظارش را داشته اید طول می‌کشد، ولی موانع اخیری که در سر راهتان قرار داشته اند امروز بالاخره به نظر می‌رسد که پشت سر گذاشته شده اند. احساس می‌کنید که در هماهنگی تمام با دنیای اطرافتان قرار دارید و هیچ چیزی نمی‌تواند جلویتان را بگیرد. با این حال داشتن اعتماد به نفس کاذب و بیش از اندازه مهم دانستن خودتان می‌تواند به شکستی سنگین برای شما منجر شود. حتی اگر همه چیز خیلی خوب و روی روال به نظر برسد هم نباید تمام انرژی خودتان را مصرف کنید وگرنه فردا با وجود کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید توانی برای ادامه کارهایتان نخواهید داشت.

اردیبهشت

زمان تمرین به پایان رسیده است، پرده‌ها کنارکشیده و چراغ‌ها روشن شده اند، حالا دیگر وقت نمایش است! شما یا خودتان را آماده کرده اید و یا فرصتی که برای درخشیدن به دست آورده اید را از دست خواهید داد. خبر خوبی که برایتان داریم این است که با وجود تمام استرسی که دارید می‌توانید عملکردی فوق العاده از خودتان نشان داده و همه را تحت تاثیر قرار دهید. پس ترس و واهمه را کنار گذاشته و هر آن چه در توان دارید را به کار بگیرید تا مورد تحسین و ستایش همه و به خصوص کسانی قرار بگیرید که دوستتان دارند. احساسات خود را تا جایی که می‌توانید بیان کنید و برای همسرتان وقت بگذارید و کارهایی جدید با هم انجام داده و به رابطه خود تنوع بدهید.

خرداد

به نظرتان می‌رسد که الان زمان خوبی برای شروع یک پروژه تازه نیست، زیرا آمادگی کامل برای این کار را ندارید، ولی متاسفانه دنیا منتظر هیچ کسی نمی‌ماند. مقاومت کردن در شرایط موجود کار عاقلانه ای نیست، در غیر این صورت به مسیر جدیدی کشیده خواهید شد که انتخاب خودتان نبوده است، پس هر چه سریعتر خودتان را آماده کنید و در راهی پیش بروید که انتخاب خودتان است. در تفکرتان انعطاف پذیر باشید تا در کمال تعجب ببینید که هم چیز همان طوری پیش خواهد رفت که خودتان انتظارش را داشته اید. برای این که رابطه عاطفیتان با عشقتان راکد نشود فعالیت هایی جدید را در برنامه تان قرار بدهید و به رابطه خود هیجان بدهید.

تیر

امروز باید در تفکرات خود تغییراتی ایجاد کرده و رویاهایتان را در جهت درستی هدایت کنید، در غیر این صورت از کنترلتان خارج خواهند شد. شما دوست دارید باور کنید که تقریبا از پس هر کاری بر می‌آیید، ولی بخشی از وجودتان همچنان دارد به آرامی‌و با احتیاط تمام پیش می‌رود. خجالت را کنار بگذارید و با شجاعت تمام احساسات خود را بیان کرده و در مسیری پیش بروید که شما را به مقصدی که انتظارش را دارید خواهد رساند. زندگی کوتاهتر از آن است که بخواهید آن را با ناراحتی و نارضایتی سپری کنید، ما تنها یک بار زندگی می‌کنیم، پس بی آن که تسلیم شوید همان طوری زندگی کنید که دلتان می‌خواهد.

مرداد

امروز همکاری با یکی از دوستان نزدیک و یا همکاران صمیمی‌شما برای افزایش درآمدتان می‌تواند تاثیرات مثبتی روی وضعیت مادیتان داشته باشد. حواستان باشد که بیش از اندازه روی جزئیات برنامه امروزتان وسواس به خرج ندهیدتا احساس آرامش بیشتری داشته باشید و کارهایتان بهتر و با موفقیت بیشتری انجام شوند. بهترین لحظههای امروزتان لحظه هایی هستند که برای آنها برنامه ای نداشته اید. در این ماه از لحاظ عاطفی بسیار خوش شانس خواهید بود و رابطه تان همانطور که دلتان می‌خواهد پیش خواهد رفت. اگر هم مجرد هستید ممکن است طی چند هفته آینده فرد جدیدی وارد زندگیتان شود، مواظب باشید موقعیت هایتان را از دست ندهید.

شهریور

فرصت‌‌‌های فوق العاده ای که دیگران برایتان به وجود می‌آورند شما را بسیار خوشحال و راضی کرده است و حتی اگر از قبل برنامه ریخته باشید که امروز هیچ کاری نکنید هم نخواهید توانست در برابر پیشنهاد‌‌‌های آنها مقاومت کرده و دعوتشان را رد کنید. در حال حاضر فرصت به دست آوردن خواسته هایتان برای شما فراهم شده است ولی باید بدون زیاده خواهی دقیقا بدانید که چه می‌خواهید تا در نهایت احساس نارضایتی نداشته باشید. امروز انرژی ویژه ای برای برقرار کردن رابطه‌‌‌های تازه دارید و ممکن است شریک زندگیتان را بیابید. خواسته هایتان را مخفی نکنید، در یک رابطه زمانی نیازهای شما برآورده می‌شوند که با جزئیات در مورد آنها صحبت کنید.

مهر

یکی از اطرافیانتان در رابطه بایکی از مسائل کاری که در گذشته برایتان اهمیت داشته است، ولی در حال حاضر اهمیتش را برایتان از دست داده است با شما صحبت خواهد کرد و یا شاید حتی بحثتان کمی‌بالا بگیرد ولی خوشبختانه انتقاد هایی که شاید در روزهای دیگر ممکن است شما را عصبی کنند امروز برایتان چندان ناراحت کننده نیستند و حتی اگر طرف مقابلتان دنبال دردسر بگردد هم شما می‌توانید با آرامش و خونسردی از این موقعیت خارج شوید. به نظر می‌رسد این اواخر کمی‌نسبت به عشقتان بی توجهی کرده اید و به رشد رابطه عاطفیتان رسیدگی نکرده اید، حالا دیگر وقت آن رسیده که به او بگویید چقدر دوستش دارید.

آبان

احساس می‌کنید که همه حواس‌ها روی شما متمرکز شده اند و دلتان می‌خواهد فرار کرده و از دید دیگران مخفی شوید. ولی اثرات مثبت این شناخته شدن می‌تواند روی زندگی شما بسیار تاثیرگذار باشد. به جای این که موفقیت هایتان را بخاطر ترس از دیده شدن دست کم بگیرید، به کارهایی که کرده اید افتخار کنید و به خاطر کار قابل تحسینی که کرده اید تشویق شوید. با وجود این که درک احساستان امروز برای دیگران راحت نیست، کلام شما از قدرتی بسیار برخوردار است و دیگران به حرف هایتان گوش خواهند داد. در واقع گفته‌‌‌های شما با انرژی امروز در تطابق هستند و به نفعشان است که به حرف‌‌‌های شما توجه کنند.

آذر

ممکن است شما کمی‌نگران باشید، زیرا وقتی وارد موقعیت تازه ای می‌شوید و دیگران هم در حال تماشا کردن شما و رفتارتان هستند تعادلتان به هم خواهد خورد. موقعیت هایی که برایتان فراهم شده اند را از دست ندهید و دست از تجزیه و تحلیل فرصت هایتان برداشته و از آنها بهره ببرید. امروز می‌توانید کاری کنید که در آینده از خودتان برای آن متشکر باشید. با جریان زندگی پیش بروید و به خودتان فشار نیاورید. انرژی ویژه ای برای برقرار کردن رابطه‌‌‌های تازه دارید و ممکن است شریک زندگیتان را بیابید. خواسته هایتان را مخفی نکنید، در یک رابطه زمانی نیازهای شما برآورده می‌شوند که با جزئیات در مورد آنها صحبت کنید.

دی

امروز آنقدر کار برای انجام دادن دارید که احساس سرگیجه می‌کنید. اگر احساس می‌کنید که دارد به شما فشار وارد می‌شود خودتان را کمی‌از هیاهو کنار بکشید و اولویت هایتان را دوباره مورد بررسی قرار دهید. با وجود این که متوجه هستید که اگر به خودتان فشار وارد کنید می‌توانید کارهای زیادی را با موفقیت انجام دهید، حتی اگر کم کاری باعث احساس عذاب وجدان شما شود هم نباید بیش از اندازه خودتان را تحت فشار قرار دهید. درست است که شما آدمی‌نیستید که دوست داشته باشد زیاد استراحت کند، ولی هر از گاهی لازم است باتری هایتان را شارژ کنید تا بتوانید توان خودتان را برای ادامه راه حفظ کنید.

بهمن

اگر به دلیل شرایط به وجود آمده در برنامه هایی که دارید اختلالاتی به وجود آمدند خودتان را کمی‌کنار کشیده و تغییرات لازم را در نقشه هایتان ایجاد کنید و سپس به محض این که توانستید دوباره دست به کار شوید. وقت آن رسیده است که خودتان و افکارتان را همانطوری که هستید بیان کنید و بی آن که خودتان را با خواسته‌‌‌های دیگران هماهنگ کنید به ارزش‌‌‌های خودتان وفادار بمانید. شانس شما برای رسیدن به موفقیت و رسیدن به اهدافی که دارید تا زمانی که به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید. اگر خودتان را باور داشته باشید انجام هر کاری برای شما امکان پذیر است.

اسفند

امروز افرادی که هوشمند هستند و ایده‌‌‌های خوبی در سر دارند با شما ایده‌‌‌های جالبی را در میان خواهند گذاشت که شما را به راه‌‌‌های تازه ای هدایت خواهند کرد. روابط اجتماعی خودتان را تا جایی که می‌توانید گسترش دهید تا افق‌‌‌های تازه ای به رویتان گشوده شوند و فرصت‌‌‌های جدیدی برای پیشرفت برایتان فراهم شوند. اگر به دلیل اتفاق‌‌‌های پیش بینی نشده، امروز کارهایتان طبق برنامه ریزی قبلیتان پیش نرفتند خودتان را ناراحت نکنید، این چیزها برای همه پیش می‌آیند، بعدا هم می‌توانید کارهای عقب افتاده تان را انجام دهید. مجردها بهتر است زیاد در خانه نمانند، این راه خوبی برای پیدا کردن شریک زندگیتان نمی‌تواند باشد.