[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]تنها با رعایت برخی نکات در رژیم غذایی و با از دست دادن آب بدنتان می‌توانید یک شبه یک کیلو وزن کم کنید.[/box] باشگاه خبرنگاران جوان – اگر میخواهید وزن کم کنید ما به شما راهکارهایی را توصیه میکنیم که براحتی بتوانید یک شبه یک کیلو وزن کم کنید. نوشیدن آب […]


[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]تنها با رعایت برخی نکات در رژیم غذایی و با از دست دادن آب بدنتان می‌توانید یک شبه یک کیلو وزن کم کنید.[/box]

باشگاه خبرنگاران جوان – اگر میخواهید وزن کم کنید ما به شما راهکارهایی را توصیه میکنیم که براحتی بتوانید یک شبه یک کیلو وزن کم کنید.

نوشیدن آب

شما می‌توانید مقدار زیادی آب در طول روز بنوشید. مصرف آب کافی بهترین راه برای رفع تشنگی است، آب یک ماده بدون کالری است و مواد غذایی را با سرعت بیشتری در سیستم بدن شما حرکت می‌دهد.

بعد از ناهار کربوهیدرات مصرف نکنید

 پس از صرف ناهار به دلیل کاهش فعالیت در ساعات پایانی روز زمان کمتری دارید تا بخواهید این کربوهیدرات‌ها را بسوزانید حتی با کمی‌استراحت در ساعت اولیه شب بدن شما یک فرصت عالی پیدا می‌کند که کربوهیدرات‌ها را تبدیل به چربی کند همچنین بهتر است به جای مصرف نشاسته در شام از پروتئین بدون چربی مثل مرغ پخته شده و سبزیجات استفاده کنید.

غذاهای فرآوری شده نخورید

حذف غذاها و نوشیدنی فرآوری شده مثل فست فودها از رژیم غذایی یکی دیگر از اموری است که باید حتما رعایت کنید. از مصرف غذاهای مملوء از شکرو پرکالری دوری کنید. با حذف این مواد غذایی به سلامتی و کاهش وزن خود کمک خواهید کرد.

به رژیم غذایی خود فیبر اضافه کنید

مصرف میوه ها، سبزیجات و غلات سبوس دار به شما کمک می‌کند که در طول شب وزن از دست دهید مصرف مواد غذایی حاوی فیبر در شما زودتر احساس سیری ایجاد می‌کند و با تنظیم اجابت مزاج به شما کمک می‌کند که اندام متناسب داشته باشید.

ورزش قبل از خواب

سه ساعت قبل از خواب ورزش کنید. سوزاندن کالری بیشتر از میزان موادغذایی مصرفی به کاهش وزن شما کمک می‌کند همچنین با ورزش کردن بدن شما عرق میکند و با از دست دادن آب بدنتان وزن شما کاهش می‌یابد.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

منبع:ehow