سرگرمی

فال روزانه پنج شنبه 13 اسفند 1394 -برترین ها


چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 13 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال به خاطر تولدتان، فردی خودش را از راه دور به شما می‌رساند. شما انتظار او را نداشته و به شدت سورپرایز می‌شوید. این فرد تاثیر زیادی بر شما خواهد داشت و تغییراتی بزرگی به زندگی تان می‌دهد که در ماه خرداد آن را به وضوح احساس خواهید کرد. اگر چه از بازگشت این فرد به خانه اش ناراحت می‌شوید اما پیوند شما محکم تر از قبل خواهد شد، کافی است صبور باشید. شما توانایی‌‌‌های بسیاری دارید اما قدرش را نمی‌دانید، به زودی فرصت هایی برایتان پیش می‌آید که باعث می‌شود بیشتر بدرخشید. اگر مجرد هستید، نیمه گمشده تان را در یک مراسم اجتماعی پیدا خواهید کرد.

فروردین

امروز کارهایی که می‌خواهید به خوبی پیش نمی‌روند اما بهتر است بر انجام آنها اصرار نورزید و به خودتان فشار نیاورید. مدتی است آنقدر درگیر هستید که دوست دارید از واقعیت و زندگی روزمره دور شوید و به سرزمین رویاها سفر کنید. جلوی خیال پردازیهای ذهن تان را نگیرد و بگذارید هر جا که دوست دارد شما را با خود ببرد.آن وقت می‌بینید که چه چیزهای تازه ای را از درون تان کشف خواهید کرد. شاید بد نباشید امروز یک قطعه شعر عاشقانه برای معشوق تان بفرستید، اگر به فکر به دست آوردن دل او هستید، این کار حتما جواب می‌دهد.

اردیبهشت

اگر چه ذهن تان خیلی فعال نیست اما انرژی فیزیکی زیادی دارید. بنابراین با اعتماد به نفس بالا روزتان را آغاز کنید و در هر کاری که به شما پیشنهاد شد، شرکت کنید. فردی در زندگی تان هست که امروز منتظر خط یا تماسی از شماست اما شما شک دارید که با او تماس بگیرید زیرا احساس می‌کنید که به شما تمایلی ندارد. اگر نسبت به علاقه خود مطمئن هستید، امروز زمان خوبی برای شروع یک رابطه عاشقانه است. شما می‌دانید که چگونه می‌توان دل او را به دست آورد پس معطل چه چیزی هستید؟ همین حالا برای شاد کردن دلی پیش قدم شوید.

خرداد

امروز کمی‌گیج به نظر می‌رسید و نمی‌توانید به خوبی اتفاقات اطراف تان را تجزیه و تحلیل کنید. منطقی بودن و عاقلانه تصمیم گرفتن نیز در چنین روزی برایتان سخت است. بنابراین بهتر است مشکلات و حل مسائل را در چنین روزی رها کنید و در روزهای آتی به سراغ شان بروید. سعی کنید امروز را استراحت کنید و به اتفاقاتی که به طور طبیعی برایتان پیش می‌آید تن دهید. شما فرد عاشق پیشه ای هستید، امروز نیز روز مناسبی برای عشق ورزیدن به دیگران است. آنهایی را که دوست دارید با هدیه ای سورپرایز و شاد کنید.

تیر

امروز به شما پیشنهاد می‌شود تا مسئولیت کاری را به عهده بگیرید. اگر آن را قبول می‌کنید یادتان باشد که تمام جوانب آن را در نظر بگیرید زیرا مسائل همیشه آن طور که به نظر می‌آیند نیستند. شرایط شما هم به گونه ای است که باید قبل از هر قدمی، سطح آگاهی خود را بالا ببرید. اگر چه ممکن است در ابتدا همه چیز برایتان گیج و گنگ باشند اما به محض این که قدم‌‌‌های بعدی را بردارید، ایده‌‌‌های زیادی به ذهن تان می‌رسد که در پیشرفت کاری تان موثر خواهند بود. در طول روز عشق تان را نیز فراموش نکنید.

مرداد

ریشه یابی مسائل در چنین روزی برایتان مسیر نخواهد شد پس بهتر است به دنبال علت و معلول‌ها نگردید. به جای غصه خوردن و نگران بودن، یک چرت بلند بزنید، گلهای خود را آب دهید یا یک کتاب به دست بگیرید و بخوانید. کارهایی انجام دهید که شما را از واقعیت دور می‌کند و به عالم خیال می‌برد. اگر برقراری ارتباط با اطرافیان هم برایتان سخت شده است، دیدار یا تماس با آنها را به روزهای آتی موکول کنید. کمک کردن به دیگران نه تنها احساس خوبی به آنها بلکه به خودتان نیز بیش از همه، منتقل خواهد کرد.

شهریور

امروز هر چه آنچه را که دلتان می‌خواهد، انجام دهید. قدرت تخیل تان آنقدر بالا می‌رود که ممکن است ناگهان چشم باز کنید و ببینید که روی ابرها هستید. از رسیدن به آرزوهایتان ناامید نباشید. اگر شما آرزویی در سر دارید، حتما دست یابی به آن نیز ممکن است، پس برای آرزوهای بزرگ تان نیز ارزش قائل شوید و از آنها سرسری نگذرید. آتش بزرگی در درون شما روشن است، می‌توانید به کمک نور آن راه خود را پیدا کنید. اگر خودتان را در روزمرگی محبوس می‌بینید، بد نیست به زندگی خود مخصوصا زندگی عاطفی تان کمی‌هیجان دهید.

مهر

نگرانی شما نسبت به اطرافیان تان در چنین روزی افزایش می‌یابد به همین دلیل دوست دارید در کنارشان باشید و در صورت لزوم به آنها کمک کنید. شما فرد مهربانی هستید و دوست دارید این قسمت از شخصیت تان را به دیگران نیز نشان دهید. مطمئن باشید دیگران نیز، آنجا که شما محتاج کمک هستید، در کنارتان خواهند بود. امروز فردی را ملاقات خواهید کرد که هم از نظر ظاهری و هم باطنی برای شما جذابیت دارد طوری که نمی‌توانید چشم از او بردارید. بهتر است در برقرای رابطه افراط نکنید و آهسته تر پیش روید.

آبان

روز پر مشغله ای پیش رو خواهید داشت و مجبور هستید با افراد زیادی در تماس باشید. خلاقیت شما نیز افزایش یافته و مدام در ذهن تان خیالپردازی می‌کنید. افرادی که در اطراف تان هستند امروز نقش‌‌‌های مهم تری را در زندگی تان ایفا خواهند کرد. یادتان باشد که روزی محبت‌‌‌های آنها را جبران کنید. فردی توجه شما را به خود جلب کرده است. رفتار و حرف هایی این فرد آنقدر شما را درگیر می‌کند که رفتار و حرف‌‌‌های خود را نیز فراموش خواهید کرد. تبریک می‌گوییم، تمام نشانه‌ها حاکی از آن است که شما عاشق شده اید.

آذر

سعی کنید امروز مسائل را خیلی جدی نگیرید و از گرفتن تصمیمات مهم بپرهیزید. فکر می‌کنید که برخی مسائل در پشت پرده در حال رخ دادن است که شما از آن بی خبرید. به احساسات خود ایمان داشته باشید و اگر تمایل دارید، به دنبال حقیقت بروید. اگر به دریا دسترسی دارید، در ساحل کمی‌قدم بزنید. هوای آزاد برای حال و روز این روزهای شما خوب است. امروز عصر زمان خوبی است تا با عشق زندگی تان قرار ملاقاتی بگذارید. خبر خوب این است که او شما را با هدیه ای سورپزاز خواهد کرد.

دی

امروز آنقدر سرتان شلوغ است و عجله دارید که حتی ممکن است یادتان برود هنگام بیرون رفتن از خانه کفش هایتان را به پا کنید. پس قبل از این که از خانه خارج شوید، تمام لوازم مورد نیاز خود را چک کنید تا چیزی جا نماند. طرز فکر شما در مورد روابط عاطفی نسبت به چند وقت قبل تغییر کرده است. شما دیگر تمایلی به دوستی‌‌‌های کوتاه مدت ندارید، به همین دلیل است که باید در مورد افرادی که به زندگی تان راه می‌دهید، بیشتر فکر کنید و محتاط تر باشید.

بهمن

امروز اطلاعاتی به دست تان می‌رسد که ممکن است شما را گیج کند. اگر جواب سوالاتی را که به دنبالش هستید به دست نیاوردید ناراحت و عصبی نشوید، حقیقت به زودی برایتان آشکار می‌شود. یکی از آشناهایتان در تلاش است تا شما را از مسیر درست منحصرف کند، به همین دلیل بهتر است به دیگران خیلی اعتماد نکنید و با اطلاعاتی که خود در دست دارید، جلو بروید. شما برای به دست آوردن دل محبوب تان تلاش‌‌‌های بسیاری کرده اید اما جواب نداده است، انتظار بی خود نداشته باشید، با تغییر رویه خود و صبر بیشتر مطمئنا به آنچه دلتان می‌خواهد، می‌رسید.

اسفند

قدرت تخیل تان سر به فلک کشده است طوری که مدام در حال خیالپردازی هستید. دوست دارید به سرزمین‌‌‌های دور سفر کنید و روی ابرها راه بروید. جلوی این تصورات خود را نگیرید زیرا چیزهایی را به شما نشان می‌دهند که انتظارش را ندارید. اگر در چنین روزی گرفتن تصمیمات منطقی برایتان سخت است، آن را به روز دیگری موکول کنید، روزی که هم خیال و هم پاهایتان روی زمین سیر می‌کند. اگر اخیرا شریک زندگی خود را ناراحت کرده اید، امروز با یک شاخه گل یا هدیه ای نزدش بروید و از دلش در آورید.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا