سرگرمی

فال روزانه دوشنبه 10 اسفند 1394- برترین ها

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 10 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز همه چیز برای شما به بهترین شکل خود اتفاق می‌افتد. از تک تک لحظه‌‌‌های آن لذت ببرید و آن را در خاطرتان ثبت کنید. اگر دوستی شما را در چنین روزی به رستوران مورد علاقه تان دعوت کرده، باید بگوییم که این دیدار شروع یک رابطه عاشقانه است. عجله نکنید، فقط باید حدود یک تا دو ماه به این رابطه فرصت دهید تا پخته تر شود. شما ایده ای در سر دارید که می‌خواهید آن را عملی کنید اما باید تا ماه اردیبهشت صبر کنید. در آن زمان است که با کمک دیگران هر آنچه در سر دارید، به بهترین شکل خود انجام می‌شود و شما به سمت هدف تان نزدیک تر خواهید شد.

فروردین

آیا تا به حال به فکر تغییر شغل بوده اید؟ اگر جواب شما مثبت است، امروز کمی‌جدی تر در مورد آن فکر کنید. شما برای پیشرفت در کارتان، سختی‌‌‌های بسیاری کشیده اید و شاید فکر کنید که راه اشتباهی را انتخاب کرده اید اما شک نکنید. از این به بعد باید در اینترنت بیشتر جستجو کنید، رزومه حرفه ای خود را تکمیل کنید و بیشتر در فعالیت‌‌‌های اجتماعی حضور داشته باشید تا شرایط شغلی بهتری برایتان فراهم شود. برای انجام کاری با عشق زندگی تان به بیرون از خانه می‌روید. اگر چه کارتان نیمه تمام می‌ماند اما به شما بی نهایت خوش می‌گذرد.

اردیبهشت

اگر مجرد هستید، امروز جرقه عشق در شما زده می‌شود اگر هم متاهل هستید، امروز اتفاقی رخ خواهد داد که رابطه عاطفی شما را عمیق تر از قبل خواهد کرد. به زودی در محیط کار فردی را ملاقات می‌کنید که در زمینه کاری خود حرفه ای است و می‌تواند به شما در پیشرفت کاری تان نیز کمک کند. پس تا جایی که می‌توانید به خودتان برسید و سعی کنید بهتر از همیشه به نظر برسید تا بر دیگران تاثیرگذار باشید. امروز شانس آن را پیدا می‌کنید تا از رازی که مدت‌ها به دنبالش هستید، پرده برداری کنید. ارزش این حقیقتی را که بدان دست یافته اید، بدانید.

خرداد

احساس می‌کنید که تغییری در شما رخ داده است. حتی ممکن است در آیینه به خود نگاه کنید و متوجه شوید که زیباتر و جذاب تر از همیشه شده اید و مانند ستاره ای در دنیای سینما می‌درخشید. این زیبایی ظاهری نتیجه زیبایی درونی شماست. شما اخیرا ناراحتی و استرس‌‌‌های زیادی را پشت سرگذاشته اید و سعی کرده اید تمام آنها را فراموش کنید، این آرامش خودش را در چهره شما نیز نشان داده است. بهتر است لباسی نو به تن کنید و از خانه بیرون بزنید و روز خود را به بهترین شکل ممکن آغاز کنید.

تیر

امروز با شریک زندگی تان بحث می‌کنید. این بگو مگو انرژی زیادی از شما می‌گیرید طوری که پس از آن فکر می‌کنید که آیا واقعا این رابطه ارزش ادامه دادن دارد یا نه. اگر چه تمام نشانه‌ها حاکی از آن است که رابطه شما ادامه می‌یابد اما مطمئنا نیازمند تغییراتی است. اکنون زمان نشستن در خانه نیست، باید به بیرون از خانه بروید و چیزهای جدید را بیاموزید. هیچ زمانی برای یادگیری دیر نیست. برای چیزی که به آن علاقه دارید، درنگ نکنید. با توحه به توانایی هایی که دارید، مطمئنا هر کاری را به دست گیرید، در آن موفق خواهید شد.

مرداد

کاری را در دست دارید که امروز وقت زیادی از شما می‌گیرد. شاید حتی مجبور شوید که ساعات زیادی را در کتابخانه یا اینترنت بگذرانید. بهتر است کمتر غر بزنید زیرا برای افزایش درآمدتان باید اطلاعات بیشتری به دست آورید و تغییراتی را در زندگی خود ایجاد کنید. البته یادتان باشد که هر چند وقت یک بار به چشم‌‌‌های خود استراحت دهید وگرنه سردرهای شدید به سراغ تان خواهد آمد. از نظر عاطفی در شرایط خوبی به سر می‌برید، پس برای استراحت بد نیست با عشق تان قراری بگذارید و کمی‌خوش بگذرانید.

شهریور

امروز شور و اشتیاق عاشقی در شما فوران می‌کند و دوست دارید زمان زیادی را با شریک زندگی تان سپری کنید. اگر احساس کردید که او برای دیدار شما تمایلی نشان نمی‌دهد، عصبانی نشوید و از کوره در نروید، سعی کنید با احترام جواب او را دهید. از اصرار زیاد خودداری کنید و بگذارید سرنوشت راه خودش را برود. مطمئن باشید که در آینده رابطه ای رمانتیک را تجربه خواهید کرد. اگر به دنبال کاری با درآمد مالی خوبی هستید، با نشستن و منتظر ماندن، این فرصت نصیب شما نخواهد شد پس هر چه زودتر کار خود را با جستجو در اینترنت آغاز کنید.

مهر

امروز یک ایده ای به ذهن تان می‌رسد که می‌تواند بر افزایش درآمد مالی تان موثر باشد. آنچه امروز به ذهن شما خطور کرده مطمئنا حرفی بوده که قبلا شنیده اید یا حتی آن را در جایی خوانده اید اما سپس به دست فراموشی سپرده اید. این ایده هر چه که باشد بهتر است آن را به دقت بررسی کنید، سپس اگر صحت و اهمیت آن به شما ثابت شد، آن را عملی سازید. این روزها شانس با شماست پس آن را به سادگی از دست ندهید. اگر عشق در خانه شما را زد، آن را با آغوش باز بپذیرید.

آبان

امروز در جمعی از دوستان تان حاضر می‌شود و در میان آنها یکی از دوستان قدیمی‌تان را پیدا می‌کنید که به نظر شما خیلی تغییر کرده است. به نظرتان او نسبت به گذشته آنقدر جذاب شده که هر کسی را عاشق اش می‌کند. اگر مجرد هستید و فکر می‌کنید که او گزینه خوبی برای شروع یک رابطه عاطفی است، بهتر است کمی‌صبر کنید زیرا او هنوز شما را به چشم یک دوست قدیمی‌می‌بیند. اگر در محیط کار چیزی شما را آزار می‌دهد طوری که به فکر تغییر شغل تان هستید، بهتر است کمی‌دیگر هم صبر کنید تا تصمیمی‌که می‌گیرید، غیر منطقی نباشد.

آذر

پروژه ای جدید به دست تان می‌رسد که با کمی‌خلاقیت می‌توانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید و مسیرتان را به سمت هدفی بالاتر تغییر دهید. انجام این پروژه شما را به هیجان وا می‌دارد زیرا به علاقمندی‌‌‌های شما نزدیک است پس آن را هر چه زودتر به دست گیرید. امروز شانس آن را پیدا می‌کنید تا فرد رویاهایتان را از نزدیک ببنید. ممکن است این شرایط در یک مراسم اجتماعی رخ دهد. فردی ناگهان در مقابل شما قرار می‌گیرد و دل تان را میبرد و این شروعی برای یک رابطه عاطفی رمانتیک خواهد بود.

دی

به زودی به مسافرتی خواهید رفت و در طول مسیر با فردی آشنا خواهید شد که به نظرتان گزینه خوبی برای شروع یک رابطه عاشقانه است. این فرد باعث می‌شود که سفر شما شیرین تر و لذت بخش تر از همیشه باشد. اگر چه محل زندگی شما از هم دور است اما اگر به صداقت احساس تان ایمان دارید، ارتباط خود را با او قطع نکنید. به زندگی خود نگاهی بیاندازید، دوست دارید کدام قسمت از آن را تغییر دهید؟ اگر می‌خواهید از شیوه زندگی تان رضایت کامل را داشته باشید، همین حالا دست به کار شوید.

بهمن

خبر خوشی به شما می‌رسد که ممکن است در مورد حقوق تان باشد. فقط حواستان باشد که این پولی که به دست تان می‌رسد را صرف کارهای بیهوده نکنید. اگر مجرد هستید، امروز فردی توجه شما را به خود جلب می‌کند. این فرصتی برای شروع رابطه عاشقانه ای است که مدت‌ها به دنبالش بوده اید. بهتر است اولین قرارتان را در محیطی زیبا و سرسبز بگذارید، بهترین لباس خود را به تن کنید و از لحظاتی که با او می‌گذرانید، نهایت لذت را ببرید. اگر هم متاهل هستید به زودی از طرف همسرتان سورپرایز خواهید شد.

اسفند

امروز انرژی شما متمرکز بر رابطه عاطفی تان است. دوست دارید زمان زیادی را با عشق زندگی تان بگذرانید. پس از همین حالا با او تماس بگیرید و برای شام قراری بگذارید تا او هم برای دیدار شما برنامه ریزی کند. زمان خوبی است تا در مورد مشکلات قدیمی‌و حل نشده خود نیز گفتگو کنید. با یکی از همکاران تان در محیط کار صحبت هایی در این مورد که با یکدیگر کاری را آغاز کنید، خواهید داشت. هم شما و هم او ایده‌‌‌های نابی را در سر دارید که اگر آنها را به درستی در کنار هم بچینید، به موفقیت‌‌‌های بالایی خواهید رسید.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا