چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۹ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال شاید بهترین کادوی تولد برای شما یک شام رمانتیک دونفره همراه با عشق واقعیتان زیر نور شمع باشد. این فرصت خیلی خوبی برای شما دو نفر است تا تنها مانده و رابطه خودتان را طوری […]

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۹ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال شاید بهترین کادوی تولد برای شما یک شام رمانتیک دونفره همراه با عشق واقعیتان زیر نور شمع باشد. این فرصت خیلی خوبی برای شما دو نفر است تا تنها مانده و رابطه خودتان را طوری تحکیم کنید که سال‌‌‌های پیش رویتان را تحت تاثیر قرار دهد. گاهی کوچکترین چیزها می‌توانند بزرگترین اثرها را روی زندگی شما داشته باشند. کوچکترین حرکات شما هم در حال حاضر می‌توانند آینده شما را به طور جدی تغییر دهند پس قدم هایتان را با دقت بیشتری انتخاب کنید. شما امسال به راحتی خواهید توانست مشکلات کوچکی که مدت هاست به ویژه از لحاظ مالی ذهنتان را درگیر خود کرده اند را حل کنید، ولی اگر در مرداد ماه به بودجه ای که دارید توجه نکنید تفریحات تابستانی ممکن است برایتان گران تمام شوند. خیالتان راحت باشد، امسال برای شما سالی زیبا و همراه با تجربیاتی خوشایند خواهد بود.

فروردین

امروز برایتان خیلی سخت است که بیخیال هیجان تجربه ای که در انتظارتان شوید، ولی از طرفی هم دلتان می‌خواهد که زندگیتان فراز و نشیب کمتری داشته باشد و آرامش بیشتری بر زندگیتان حاکم باشد. خودتان هم تناقض بین خواسته هایتان را درک نمی‌کنید و نمی‌دانید چطور می‌توانید همزمان هم سطح بالای آدرنالین خونتان را حفظ کنید و هم در عالم رویاهایتان غرق شوید. به خودتان سخت نگیرید و برای امروزتان رویکرد «هرچه پیش آید خوش آید» را در نظر بگیرید. ایجاد تعادل بین دنیای درون و بیرونتان شما را قادر خواهد ساخت که در طول روز بهترین تصمیمات ممکن را بگیرید و انتخاب هایی داشته باشید که از آنها پشیمان نخواهید شد.

اردیبهشت


امروز کارهایی که باید انجام دهید کاملا مشخص و برنامه ریزی شده هستد، ولی وقتی به آنها فکر می‌کنید این سوال برایتان به وجود می‌آید که چطور می‌توان بین فعالیت‌‌‌های فعلیتان و اهداف دراز مدتی که دارید ارتباطی پیدا کرد. شاید دیگران از شما خواسته‌ها و انتظاراتی دارند که شما را از اهداف اصلیتان و آنچه دلتان می‌خواهد می‌توانستید انجام دهید دور می‌کنند. به وعده هایی که به دیگران داده اید عمل کنید، ولی فردای خودتان را قربانی امروز آنها نکنید. اگر نسبت به شریک زندگیتان شک دارید یک نفس عمیق بکشید و کمی‌فکر کنید، اگر مدرکی در دست ندارید بهتر است کمی‌از این فکرتان خجالت بکشید.

خرداد

امروز راه‌‌‌های مختلف متعددی برای آینده تان در سر دارید و ممکن است همین موضوع باعث شود فکر کنید که روز خوبی برای مشخص کردن اهدافی تازه برای زندگیتان و بهبود بخشیدن به آن می‌تواند باشد. با وجود این که خلاقیت شما خیلی فعال است و ایده‌‌‌های متنوعی به ذهنتان می‌رسند، ولی به احتمال زیاد سطح اعتماد به نفستان خیلی بالاتر از واقعگراییتان است. هرچقدر دلتان می‌خواهد رویا پردازی کنید، ولی در همین مرحله باقی بمانید و عمل کردن به خیال هایتان را برای روز دیگری بگذارید. اگر در مورد حقیقی یا دروغین بودن عشقتان شک دارید امشب می‌تواند فرصت خوبی باشد برای این که با عشقتان به گفتگو بنشینید.

تیر

رسیدن به رویاهایتان برای شما ممکن نخواهد بود مگر این که فکرهایتان را به مرحله عمل در بیاورید. هر چقدر هم که ایده‌‌‌های خوب و بزرگی داشته باشید ماندن آنها در مرحله فکر و خیال کافی نیست و باید آنها را عملی کنید. دیگران نسبت به ایده‌‌‌های شما نگرشی انتقادی دارند زیرا فکر می‌کنند که بیش از اندازه ایده آل گرایانه به این موضوع نگاه می‌کنید. این نگرش آنها و قضاوت هایی که در مورد شما دارند لزوما صحیح نیست، سعی نکنید بلافاصله همه برنامه‌ها و ایده هایتان را تغییر دهید و بی آن که حودتان را بیش از حد خسته کنید پیش از هر تغییری نقشه‌‌‌های فعلیتان را به مرحله تکامل برسانید.

مرداد

به نظر می‌رسد که زندگی شخصیتان دارد جهت تازه ای را در پیش می‌گیرد و فرصت‌‌‌های تازه ای که برای آغاز یک دوستی تازه و یا یک رابطه عاطفی جدید برایتان پیش می‌آیند برای شما به اندازه قبل اهمیت ندارند. با این حال بهتر است خیلی محکم روی این نظر خودتان نایستید، زیرا به احتمال زیاد تا فردا نظر دیگری خواهید داشت و حتی ممکن است بخاطر از دست دادن این فرصت پشیمان شوید. بهترین کار در حال حاضر این است که در خیالتان این روابط را همان طوری که خودتان دوست دارید پیش بروند تصور کنید و امید خودتان را حفظ کنید. اگر به قدرت عشق اطمینان داشته باشید رویاهایتان به واقعیت خواهند پیوست.

شهریور

امروز نباید تنها بمانید. درست است که هر از گاهی نیاز به این دارید که کمی‌تنها بمانید و به زندگیتان فکر کنید، رویا پردازی کرده و برای به دست آوردن چیزهایی که می‌خواهید نقشه بکشید. اما امروز ممکن است با کسی دیدار کنید که شما را به جاهایی ببرد که تا به حال نرفته اید. اگر می‌خواهید که این موقعیت را از دست ندهید سعی کنید در دسترس باشید. امروز نمی‌توانید نسبت به شریک زندگیتان نگرشی منطقی داشته باشید، زیرا به احتمال خیلی زیاد در سایر زمینه‌ها هم نگاهتان منطقی نیست. با این حال در نظر گرفتن احساستان می‌تواند کمک زیادی به شما بکند، ولی باید یادتان باشد نظر و احساستان را به طرف مقابلتان تحمیل نکنید.

مهر

امروز غر زدن در مورد این که چقدر کار روی سرتان ریخته است به شما هیچ کمکی در انجام شدن و یا راحتتر شدن آنها نخواهد کرد. ولی اگر دست از غر زدن برداشته و روی کارهایتان متمرکز شوید، خوشبختانه می‌توانید مسئولیت هایی که دارید را به راحتی انجام دهید. به جای این که روی زمان حال و سختی کارتان تمرکز کنید، به زمانی فکر کنید که همه کارهایتان را کرده اید و می‌توانید هر کاری که خودتان دوست دارید انجام دهید تا انگیزه بیشتری برای انجام هرچه سریعتر وظایفتان پیدا کنید. این که با عشقتان در مورد برنامه هایی که برای آینده دارید حرف بزنید خیلی خوب است، ولی وقتی او می‌بیند که هیچ تلاشی برای عملی کردن نقشه هایتان نمی‌کنید دلسرد می‌شود!

آبان

گاهی احساس می‌کنید دلتان می‌خواهد تمام زندگیتان را تغییر دهید. خوشحال باشید، امروز از آن روزهایی است که اتفاقاتی خواهند افتاد که ممکن است زندگیتان را به سوی مسیرهای تازه ای هدایت کنند. امروز به اشتراک گذاشتن رویاهای رمانتیکی که در سر دارید با کسی که عاشقش هستید کار ساده ای نخواهد بود، زیرا طرف مقابلتان ممکن است امروز از لحاظ عاطفی با شما هماهنگی نداشته باشد و بی جواب ماندن ابراز احساساتتان برای شما گران تمام خواهد شد. ولی مجرد‌ها می‌توانند از وضعیت فعلی استفاده کرده و هر کسی که دوست دارند را تحت تاثیر قرار دهند. فقط باید مواظب باشید زیاده روی نکنید تا در طرف مقابلتان بازخورد منفی ایجاد نکنید.

آذر

امروز با اعتماد به نفس بدون داشتن برنامه ریزی کافی و حساب شده با خیال راحت می‌خواهید بیخیال جزئیات شده و فقط ایده‌‌‌های بزرگی که در سر دارید را عملی کنید. با وجود این که مفاهیم کلی را خیلی خوب و سریع متوجه می‌شوید، به اندازه کافی صبور نیستید که تمام چیزهای کوچکی که برای برنامه ریزی درمورد سعادت شخصیتان لازم است را در نظر بگیرید. بهتر است فعلا در مورد وضعیت فعلی برنامه ریزی دقیقی نکنید، زیرا جزئیات از نظرتان مخفی خواهند ماند. چند روزی صبر کنید و بعد به این موضوع رسیدگی کنید.اگر مجرد و به دنبال عشق هستید ابتدا درب‌‌‌های قدیمی‌را برای همیشه پشت سرتان ببندید تا بتوانید در اواخر این ماه فرصت‌‌‌های جدیدی که برایتان پیش می‌آیند را به دقت بررسی کنید.

دی

امروز ممکن است مجبور شوید چند موقعیت اورژانسی کوچک که در طی روز به وجود می‌آیند را مدیریت کنید. خوشبختانه شما با مهارت زیادی از پس وضعیت هایی که پیش می‌آیند برمی‌آیید و اثرات مثبتی روی محیط اطرافتان گذاشته و راه را برای همراهانتان هموارتر می‌کنید. با این حال اتفاقی پیش بینی نشده بُعد تازه ای از وضعیت فعلیتان را برای شما آشکار خواهد کرد و متوجه خواهید شد که اوضاع پیچیده تر از آن است که شما فکر می‌کنید. با این حال حتی اگر همه اطلاعات لازم را در دست ندارید بی آن که نگران شوید جاهای خالی را با استفاده از حس ششمتان پر کنید و خیالتان راحت باشد که شما را به درستی هدایت خواهد کرد.

بهمن

امروز حتی اگر خیال پردازی هایتان شما را از برنامه اصلی که برای رویتان داشته اید منحرف کنند هم هوش ذاتیتان به شما کمک زیادی خواهد کرد. با این حال نباید با بیخیالی تمام به دنبال خیال و رویاهاتان بروید، زیرا این کار شما باعث خواهد شد حل کردن یکی از مشکلات پیچیده تان که امروز می‌تواند حل شود را به تاخیر بیندازید. به جای این که کارهای تازه ای را شروع کنید بهتر است کارهای نیمه تمامی‌که در دست دارید را به نتیجه برسانید. برای رسیدن به بهترین نتایج از این که آنچه دارید انجام می‌دهید با ارزش‌‌‌های اساسی که برای زندگیتان تعریف کرده اید در هماهنگی است اطمینان حاصل کنید. انجام دادن کار درست شخصیتتان را به بهترین شکل نشان می‌دهد.

اسفند

امروز رویاهایتان آنقدر نزدیک به نظرتان می‌آیند که احساس می‌کنید اگر دستتان را دراز کنید می‌توانید آنها را لمس کنید. متاسفانه در حال حاضر برای شما داشتن رویکردی منطقی غیر ممکن است و نمی‌توانید رویاهایتان را با واقعیت هماهنگ کنید. با وجود این که دیگران متوجه درگیری ذهنی شما نیستند، شما دارید در سرتان با سرعت تمام توده ای از سناریوهای غیرمنطقی را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهید. اگر دست از این فکر و خیال‌‌‌های بیهوده بردارید این حس چالش و پیچیدگی موجود در وضعیت فعلیتان خودبخود برطرف خواهد شد. یادتان هست که چقدر انرژی شما روی اتفاقاتی که در اطرافتان می‌افتد تاثیر گذار می‌تواند باشد؟