چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۸ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در چنین روزی سرتان به شدت شلوغ است اما در میان اینهمه شلوغی به این نتیجه می‌رسید که چقدر برای دیگران با ارزش هستید و این که خانواده و دوستانی دارید که مهمترین سرمایه زندگی شما […]

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۸ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در چنین روزی سرتان به شدت شلوغ است اما در میان اینهمه شلوغی به این نتیجه می‌رسید که چقدر برای دیگران با ارزش هستید و این که خانواده و دوستانی دارید که مهمترین سرمایه زندگی شما هستند، پس قدر آنها را بیشتر بدانید و زمان بیشتری را با آنها صرف کنید. امسال پولی به دست تان می‌رسد که ممکن است از طرف خانواده یا حتی ارثیه شما باشد. این سرمایه می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد و شرایط لازم را برای پشرفت کاریتان فراهم کند. موفقیت شما آنقدر چشمگیر است که در تصور خودتان هم نمی‌گنجد. در ماه اردیبهشت اولین قدم‌ها را به سوی این موفقیت بر خواهید داشت.

فروردین

امروز خلاقیت شما سر به فلک کشیده بنابراین بهترین زمان است تا پروژه‌‌‌های بلند مدت خود را آغاز کنید. با این انرژی که در شما وجود دارد مطمئنا در نهایت به موفقیت خواهید رسید. اکنون زمان استراحت نیست، پس در شروع کارهایی که در دست دارید، درنگ نکنید. به زودی خبری می‌شنوید که زندگی عاطفی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. دوست دارید با معشوق تان در این باره صحبت کنید، به همین دلیل با او در بیرون از خانه قراری می‌گذارید و درباره این تغییر و تحولات صحبت می‌کنید. نتیحه آن هر چه که باشد، برایتان فوق العاده لذت بخش خواهد بود.

اردیبهشت

یادتان نرود که امروز ایمیل‌‌‌های خود را چک کنید و به تمام تلفن هایی که به شما می‌شود، پاسخ دهید زیرا خبر مهمی‌از طرف یک دوست یا همکار در راه است که نباید آن را از دست بدهید. شاید این خبر به قراردادی که اخیرا بسته اید مرتبط باشد یا حتی یک خبر عاشقانه از فردی که به آن علاقه دارید. هر چه باشد، روز خوب و پر باری در انتظارتان خواهد بود. هدیه ای برای یک دوست خریده اید که او را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. مهم نیست که این هدیه یک کتاب است یا یک اثر هنری، برای او ارزش فوق العاده ای دارد و اندازه عشق شما را نشان می‌دهد.

خرداد

امروز در محیط کار احساس خوبی دارید و همه چیز بر وفق مرادتان است. صبحت هایی که با همکاران تان می‌کنید نیز گرم، دوستانه و لذت بخش خواهد بود اما فقط حواستان باشد که از روی ظاهر قضاوت نکنید. ممکن است آنچه در باطن وجود دارد با آنچه چشم هایتان می‌بیند، متفاوت باشد. البته لازم نیست در این مورد وسواس زیاد به خرج بدهید، همین که بر اساس ایده هایی که در ذهن دارید و ندای درون قلب تان تصمیم بگیرید، کافی است. مطمئن باشید راه اشتباه نخواهید رفت. اخیرا با دوستی بگومگو داشته اید، دوری بس است، با او تماس بگیرید زریا او نیز بی صبرانه منتظر راهی برای برقراری ارتباطی دوباره با شماست.

تیر

امروز آنقدر احساسات تان فوران می‌کند که دوست دارید دست محبوب تان را بگیرد و به یک جزیره دور بروید. شاید اینگونه کمی‌از زندگی مدرن و شلوغی دور و برتان نیز خلاص شدید و به آرامش رسیدید. اگر نمی‌توانید چنین شرایطی را برای خود فراهم کنید، این فضا را در خانه برای خودتان ایجاد کنید. یک غذای خوشمزه از رستوران مورد علاقه تان سفارش دهید و با معشوق تان کمی‌خلوت کنید. اگر قراری کاری دارید، انتظار نداشته باشید که بی عیب و نقص پیش رود، اما مطمئنا کسل کننده نیز نخواهد بود. به علاوه شما برای تمام سوالاتی که در ذهن تان دارید جواب خواهید گرفت که بسیار با ارزش است.

مرداد

امروز بیش از همیشه مورد توجه و تحسین دیگران قرار می‌گیرید. آنقدر انرژی مثبت در اطراف تان وجود دارد که دوست دارید زندگی را بغل کنید و ببوسید. با افرادی که دوست شان دارید بیشتر در تماس باشید و حتی زمان خوبی است تا با عشق زندگی تان قراری رمانتیک بگذارید یا حتی در خانه این آرامش خیال را جشن بگیرید. او را به صرف شامی‌با دست پخت خودتان دعوت کنید، فضا را با شمع هایی روشن شاعرانه و از این شب برای خودتان خاطره سازید. شما برای رسیدن به موفقیت تلاش‌‌‌های زیادی کرده اید، قدر خود و روزهایی که در پیش دارید را بدانید.

شهریور

سعی کنید امروز تا می‌توانید از بحث‌ها و غیبت‌‌‌های اطرافیان تان فاصله گیرید. شایعات زیادی در هوا پراکنده است که ممکن است دامن شما را هم بگیرد. اگر چه احتمال دارد برخی حرف هایی که می‌شنوید صحت داشته باشند اما دست از پیش داوری بردارید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. اگر می‌خواهید هیجانی به رابطه عاطفی تان دهید، امروز بهترین زمان است. دست معشوق تان را بگیرید و با او به مکان هایی که تا به حال نرفته اید، سری بزنید و کارهایی را انجام دهید که تا به جال تجربه نکرده اید. پس از این روز خواهید دید که رابطه شما چقدر عمیق تر از قبل خواهد شد.

مهر

اگر از بلندی هراس دارید، امروز بر این ترس تان غلبه کنید و از پله هایی که در مقابل تان قرار می‌گیرد، بالا روید. این طور به نظر می‌رسد که تلاش‌‌‌های چند ماه اخیر شما به نتیجه رسیده است و حال وقت برداشت محصول است. از موقعیت و چالش هایی که دیگران پیش پای شما قرار می‌دهند، استفاده کنید. نگران توانایی‌‌‌های خود نباشید، به محض این که در این راه قدم بردارید، اطلاعات لازم را به دست خواهید آورد. با اعتماد به نفس پیش روید تا مانند شکوفه ای بشکفید و عطر شکوفایی تان همه جا را پر و دیگران را مست کند. اگر احساس می‌کنید که زمان خوبی برای دیدار معشوق تان نیست، کمی‌عقب بکشید تا همه چیز به شرایط عادی خود بازگردد.

آبان

شما آمادگی تغییرات را دارید، نه بدین دلیل که از شرایط کنونی ناراضی هستید، بلکه به این علت که ذهن شما آمادگی چالش‌‌‌های جدید را دارد که می‌توانید با پذیرفتن مسئولیت‌‌‌های جدید در کار یا دیگر زمینه‌‌‌های زندگی تان خود را راضی کنید و به سمت موفقیت‌‌‌های بعدی قدم بردارید.. هر فعالیتی از ورزش گرفته تا خلق آثار هنری می‌تواند ذهن شما را باز و آماده برای درگیری با موضوعات جدید کند. اگر در یک رابطه عاطفی کوتاه مدت به سر می‌برید، به زودی به این نتیجه می‌رسید که این رابطه ارزشی بیش از این دارد. اگر هم مجرد هستید، به زودی جذب شخصی می‌شوید و آتش عشق را تجربه خواهید کرد.

آذر

فکر‌‌‌های عجیب و غریب زیادی ذهن شما را درگیر کرده است و احساس می‌کنید که گیچ شده اید. می‌خواهید قدم بزرگی بردارید اما در مورد آن نگران و دودل هستید. بهتر است در حال حاضر تمام افکارتان را خالی کنید و به ذهن تان آرامش دهید، سپس سر فرصت با جمع آوری اطلاعات لازم و کافی و مشورت با افرادی که در این زمینه تجربه دارند، تصمیم بگیرید. زندگی کوتاه است، پس وقت خود را با اشتباهات هدر ندهید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید اما دوست ندارید که اوضاع از این بدتر شود، با محبوب تان قراری بگذارید و با اعتماد به نفس در مورد مشکل تان صحبت کنید تا کدورت‌ها تمام شوند.

دی

اشتیاق شما برای کار زیاد است. بهتر است اکنون که سرتان شلوغ است، بیشتر از همیشه مراقب خود و سلامتی تان باشید. شما فرد فعالی هستید و دوست دارید در تمام میهمانی‌ها شرکت کنید، مدام به خرید بروید و به تمام مغازه‌ها سر بزنید، روابط اجتماعی تان نیز بالاست اما یادتان نرود که همه ما گاهی احتیاج به تنهایی و استراحت داریم. اگر فرصت این کار را پیدا کردید، از آن لحظات نهایت استفاده را ببرید. رابطه عاطفی شما اخیرا دچار تزلزل شده است، اما نگران نباشید زیرا به زودی فرصت جبران گذشته‌ها برای هر دویتان فراهم خواهد شد.

بهمن

امروز در محیط کار کمی‌بیشتر مراقب حرف هایی که می‌زنید باشید، زیرا ممکن است برای همکاران سوتفاهم بوجود آورند. ممکن است کمی‌احساس تنش و استرس داشته باشید و حتی دلیل آن را هم ندانید اما نگران نباشید بهتر است کمی‌خودتان را از بحث‌ها و نقدهای اطراف دور نگه دارید تا آرامش دوباره به سراغ تان آید. زمان خوبی برای میهمانی است. بد نیست با دوستان تان تماس بگیرید و آنها را به خانه تان دعوت کنید. با این کار هم روحیه شما و هم روحیه دوستان تان بهتر خواهد شد. حتی اگر مجرد هستید، در حین این ارتباطات، نیمه گمشده زندگی تان را نیز خواهید یافت.

اسفند

امروز فردی را ملاقات می‌کنید که آرزوهای بزرگی را در ذهن تان شکل می‌دهد، مثل این که تصمیم می‌گیرید به سرزمین‌‌‌های دور سفر کنید یا دست به کارهای بزرگی بزنید که تا به حال جرات انجام اش را نداشته اید. افرادی که امروز با آنها در ارتباط خواهید بود، افراد محبوب و خوبی هستند پس با آنها مهربان تر باشید و سعی کنید ارتباط خود را با آنها حفظ کنید. از آنجا که روحیه ماجراجویی شما افزایش می‌یابد، دوست دارید به سفری بروید. اگر در تصمیم تان جدی هستید، محبوب تان را فراموش نکنید، او می‌تواند همراه خوبی برایتان باشد.