سرگرمی

فال روزانه پنج شنبه 6 اسفند 1394 -برترین ها


چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 6 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در روز تولدتان متوجه خواهید شد که دوستان واقعیتان چه کسانی هستند. شما دوستی خیلی عزیز و صمیمی‌و مورد اعتماد دارید، ولی امروز تازه خواهید فهمید این دوست شما خیلی خوب تر از آن است که خودتان فکر می‌کردید و می‌بینید که برای تبدیل کردن تولدتان به یک روز به یاد ماندنی هر کاری که از دستش برمی‌آید انجام خواهد داد. این دوست عزیز تا اوایل اردیبهشت شما را حتی از امروز هم بیشتر شگفت زده خواهد کرد. بهار امسال سطح انرژی شما بالاتر خواهد بود و با تصمیم گیری درست خواهید توانست درآمد خود را افزایش دهید. از تابستان لذت ببرید و تا می‌توانید تفریح کنید، به شرطی که حواستان به جیبتان هم باشد! عشقی ناگهانی تا اواخر تابستان به سراغ شما خواهد آمد و روزهایی را برای شما خواهد ساخت که تا کنون حتی در خوابتان هم نمی‌دیده اید.

فروردین

گاهی دقیقا می‌دانید که چه می‌خواهید و بی هیچ تاملی با شتاب تمام به سوی آن پیش می‌روید. گاهی هم مثل امروز سردرگم و پریشان هستید و نمی‌دانید چکار می‌خواهید بکنید و به کدام سو باید بروید. حرف هایی که در سر دارید را به زبان می‌آورید ولی وقتی این حرف‌ها از زبانتان خارج می‌شوند آشفته و بی معنی به نظر می‌آیند و پیامتان را به خوبی نمی‌توانید منتقل کنید. به جای این که ذهنتان را فقط روی حرف هایی که می‌خواهید بزنید متمرکز کنید و فقط در انتظار این باشید که نهوبتتان برسد تا حرفتان را بزنید، با دقت به حرف طرف مقابلتان گوش کنید و اگر لازم دیدید حرفتان را به تناسب موضوع مطرح شده تغییر دهید و حرف‌‌‌های بی ربط نزند.

اردیبهشت

امروز روابط اجتماعیتان ممکن است با کمی‌چالش همراه باشند و این موضوع راضی نگه داشتن همه را برای شما تبدیل به کاری بسیار سخت خواهد کرد. شما خیلی جدی و با اعتقادی راسخ پشت تصمیم هایتان ایستاده اید، ولی دیگران در درک رفتارتان دچار سوء تفاهم می‌شوند و در نتیجه احتمال این می‌رود که برای شما ایجاد مزاحمت کنند و مانعتان شوند. متاسفانه در حال حاضر این که بدانید چه می‌خواهید کافی نیست، پس انتظاراتتان را پایین بیاورید و موضعتان را کمی‌با انعطاف پذیری همراه کنید. وقتی دست از تلاش برای تحت کنترل داشتن همه چیز بردارید در کمال تعجب خواهید دید نتایجی که به دست می‌آورید بسیار خوشحال کننده خواهند بود.

خرداد

با وجود این که امروز ممکن است اعتماد به نفستان نسبت به همیشه در سطح بالایی قرار داشته باشد، ولی این خودباوری در صراحت شما هنگام تقاضا کردن برای به دست آوردن آنچه که می‌خواهید کمک چندانی به شما نخواهد کرد. اگر برای کسی پیامی‌بفرستید و یا تماس تلفنی بگیرید، در بیان نیت اولیه تان برای برقراری این تماس موفق نخواهید بود و نمی‌توانید قصدتان را با موفقیت به زبان بیاورید. در واقع حتی اگر این کار را بکنید هم طرف مقابلتان دچار سوء تفاهم خواهد شد، پس بهتر است حرفتان را به ساده ترین زبان ممکن بیان کنید و حرفتان را نپیچانید. در حرف زدن با عشقتان هم به نفعتان است از همین سیاست صراحت در کلام استفاده کنید.

تیر

امروز صرفا بخاطر این که رویاهایتان خیلی واقعی به نظر می‌رسند، زمان خیلی خوبی برای برنامه ریزی‌‌‌های کاربردی نیست. شاید خودتان فکر کنید که رویاهایتان خیلی منطقی و واقع انگارانه هستند، ولی در واقع خیلی متعصبانه و همان طور که خودتان دلتان می‌خواهد دارید در مورد تصویری که از آینده دارید فکر می‌کنید. خیالپردازی در مورد آینده هیچ ایرادی ندارد، به شرط آن که به وقتش به دنیای واقعی باز گردید. امروز به ناگهان کسی که همیشه تحسین می‌کرده اید به یک باره برای شما همچون بتی شکسته خواهد شد و این موضوع باعث می‌شود که بالای خیلی از باورها و اعتقاداتتان علامت سوال به وجود بیاید، ولی تا فردا این حالت شما برطرف خواهد شد.

مرداد

امروز داشتن ریزنگری در مورد برنامه‌‌‌های روزانه تان به نفع شما تمام نخواهد شد. ممکن است به صورت ناگهانی متوجه شوید که زمان لازم برای انجام تمامی‌کارهایی که دارید را دست کم گرفته اید و دچار استرس و نگرانی شوید. متاسفانه وقتی از برنامه تان عقب بیفتید جبران این کوتاهی برای شما چندان ساده نخواهد بود. با این حال تسلیم شکست نشوید و هر کاری که از دستتان برمی‌آید را انجام دهید. بیشتر محدودیت هایی که احساس می‌کنید در واقع ساخته و پرداخته ذهن خودتان هستند. تغییر ایجاد کردن در تفکرتان کلید موفقیت شما خواهد بود. امروز ارتباط کمی‌که با عشقتان دارید شما را ناراحت کرده است و احساس می‌کنید عشقتان دیگر دوستتان ندارد، ولی زود قضاوت نکنید.

شهریور

امروز ذهنتان برای رسیدگی به مسائل مادی آمادگی چندانی ندارد و پرداختن به وضعیت مادیتان برای شما اصلا کار ساده ای نخواهد بود و نخواهید توانست از این همه عددهای جورواجور سر در بیاورید و در محاسباتتان اشتباهاتی ممکن است صورت بگیرند. هوشمندانه ترین انتخاب این است که این فعالیت ذهنی دقیق و زمان گیر را به روز دیگری واگذار کنید. سعی کنید امروز با خلاقیت زیاد لحظاتی خارق العاده و منحصر به فرد برای کسی که دوست دارید بسازید. شما در حال حاضر نمی‌توانید دیگران را به خوبی درک کنید و این موضوع ممکن است بین شما و کسی که دوست دارید دلخوری هایی ایجاد کند، نگران نباشد، این اوضاع تا چند روز دیگر برطرف خواهد شد.

مهر

امروز برای دیگران به صورت خارق العاده ای جذاب هستید و آنها نمی‌توانند به سادگی در برابر این همه جذابیت شما مقاومت کنند. با این همه بهتر است در رفتاری که با دیگران دارید نهایت احتیاط و دقت را داشته باشید، زیرا ممکن است در دیگران ایجاد سوء تفاهم هایی کنید که به نفعتان تمام نخواهند شد. در صحبت کردن در مورد احساسات و خواسته هایتان با دیگران صداقت کامل داشته باشید و هر گونه ابهامی‌را برطرف کنید. شما چه در زمینه حرفه ای و چه پروژه‌‌‌های شخصی و کارهای روزمره فردی سخت کوش هستید، ولی امروز بر خلاف همیشه تنبل شده اید و دوست ندارید هیچ کاری جز خوردن و خوابیدن انجام دهید، خوب راحت باشید، هیچ اشکالی ندارد.

آبان

امروز حفظ نظم و ترتیب و منظم نگه داشتن اوضاع برایتان سخت خواهد بود. هر تلاشی از جانب شما مثل سعی برای مرتب کردن اتاقی پر از پر است که یک پنکه در آن روشن کرده باشند. از سخت بودن این تلاش که بگذریم، شما امروز تنبل تر از آن هستید که حال و حوصله تمیز کردن و نظم بخشیدن را داشته باشید. فردا هم می‌شود این کارها را انجام داد. به خودتان اجازه بدهید که کمی‌به ذهن و جسمتان استراحت داده و ساعات بعد از تمام شدن کار روزمره تان را همان طوری که خودتان دلتان می‌خواهد سپری کنید. باتری هایتان را با گوش دادن به موسیقی، خواندن کتاب و یا شرکت کردن در بحث‌‌‌های هنری شارژ کنید.

آذر

امروز هم یکی از آن روزهایی است که احساس تردید و عدم اعتماد به نفس در روند پیشرفت برنامه هایتان ایجاد مانع می‌کند. رمز موفقیت شما این است که تمام گزینه‌‌‌های موجود را به دقت بررسی کرده و خودتان را باور داشته باشید. از توانایی بسیاری که در مشاهده و جمع آوری اطلاعات دارید بهره ببرید و به داده‌ها و اطلاعات موجود نظم و ترتیب ببخشید. دلتان می‌خواهد که می‌توانستید وقت بیشتری را با خانواده و دوستانتان بگذرانید. خوشبختانه امروز می‌توانید کارهای غیر ضروریتان را کنار گذاشته و وقتتان را به انجام این کار به همان شکلی که خودتان دوست دارید اختصاص دهید. یادتان باشد که گفتیم کارهای غیر ضروری، پس وظایف مهمتان را فراموش نکرده و انجام دهید.

دی

امروز احساسات شما در آرامش بیشتری هستند و کنترل آنها برایتان ساده تر است. انگار دارید خودتان را با انرژی اطرافتان هاهنگ می‌کنید. تنها چیزی که باید حواستان را در موردش جمع کنید تردید و دودلی است. وقتی نیاز به تصمیم گیری و اقدام کردن درباره چیزی دارید و در مورد آن مطمئن نیستید، بهترین گزینه ممکن این است که کمی‌دست نگه دارید و تصمیم گیری‌‌‌های بزرگتان را به روزی دیگر انتقال دهید زیرا در حال حاضر نگرش درست و واضحی نسبت به واقعیت ندارید. به دست آوردن بینشی ناگهانی در مورد خودتان می‌تواند باعث تغییر دادن اولویت هایتان شود و در مورد این که چه چیزهایی برایتان مهم هستند به فکر فرو بروید.

بهمن

ایده‌‌‌های عجیب و غریب و دیوانه وار شما برایتان ایجاد مشکل خواهند کرد، ولی نباید بیش از اندازه هم آنها را بعید و غیر ممکن بدانید و به خودتان فرصتی برای امتحان کردن آنها ندهید. شاید هم بهتر باشد امروز فقط در ذهنتان به این افکار و ایده‌ها بپردازید و عملی کردن آنها را برای وقت دیگری بگذارید. هیچ دلیلی برای شاد نبودن شما وجود ندارد. لازم نیست زندگی را برای خودتان سخت یا پیچیده کنید. تنها کافی است خودتان باشید تا دیگران نیز همانطور که باید با شما رفتار کنند. نگران احساسات و افکار دیگران نباشید، این جزء مسئولیت‌‌‌های شما نیست. شما سرشار از انرژی هستید و نیاز به داشتن فعالیت‌‌‌های اجتماعی در وجود شما موج می‌زند.

اسفند

هر چقدر بیشتر سعی کنید پاسخ مشخصی برای یک چیز بیابید با مخالفت بیشتری مواجه خواهید شد. انتظار گرفتن یک جواب راست و درست را از هیچکس نداشته باشید. انگار امروز همه فراموشکار و سر به هوا شده اند. به نفعتان است شما هم هیچ چیز را خیلی جدی نگیرید، در غیر این صورت تنها خودتان را اذیت خواهید کرد. امروز کنترل کردن احساساتتان به آن سادگی که فکر می‌کنید نیست و این احساسات اگر با احتیاط همراه نباشند برای شما مشکل ساز خواهند شد. سعی کنید مسیری را در پیش بگیرید که امتحان شده است و امتحان کردن مسیرهای ناشناخته و ریسک آمیز را برای وقت دیگری بگذارید.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا