چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۳ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما عاشق هنر هستید و در چنین روزی که روز شانس شماست، می‌توانید تمام توانایی خود را به کار گیرید و بهتر از همیشه بدرخشید. فرقی نمی‌کند رشته مورد علاقه تان موسیقی، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی‌یا… […]


چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۳ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما عاشق هنر هستید و در چنین روزی که روز شانس شماست، می‌توانید تمام توانایی خود را به کار گیرید و بهتر از همیشه بدرخشید. فرقی نمی‌کند رشته مورد علاقه تان موسیقی، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی‌یا… باشد، شما در هر زمینه ای پیروز خواهید شد. به عنوان مثال اگر خواننده هستید، در چنین روزی اجرای فوق العاده ای خواهید داشت یا اگر نقاشی می‌کنید، آثار هنری خود را جمع آوری و در معرض نمایش قرار دهید و ببینید دیگران چگونه شما را تحسین خواهند کرد. رویداد هنری امروز شما می‌تواند بر کل زندگی تان تاثیر بگذارد. شما اخیرا تلاش‌‌‌های بسیاری برای اهداف خود کشیده اید اما برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید تا ماه فروردین صبر کنید. سال فوق العاده ای خواهید داشت، از تک تک لحظه‌‌‌های آن لذت ببرید.

فروردین

امروز در یک فعالیت گروهی شرکت می‌کنید و خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش می‌رود. با افراد جدیدی نیز آشنا خواهید شد که تاثیرات مثبتی بر زندگی تان خواهند گذاشت. سعی دارید با افرادی در تماس باشید اما نمی‌توانید با آنها از طریق تلفن یا ایمیل ارتباط برقرار کنید و این موضوع شما را ناراحت می‌کند اما نگران نباشید زیرا به زودی همه چیز به شرایط عادی خود باز خواهد گشت و شما نیز قادر خواهید بود کارهای خود را پیش ببرید. از فردا روزهای پر مشغله ای پیش رو دارید پس تا می‌توانید امشب را به خوبی استراحت و انرژی لازم را برای روزهای بعد ذخیره کنید.

اردیبهشت

امروز مراحل کاری شما به قدری کند پیش خواهد رفت که ممکن است حتی تصمیم بگیرید آنها را رها کنید، اما بهتر است این کار را نکنید. انتظار نداشته باشید که کارهایتان هر روز به بهترین شکل پیش رود. طبیعی است که برخی اوقات کارها به هم گره خورند و امروز هم از همان روزهاست. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که سعی کنید خودتان را سرگرم کنید و کمی‌خوش بگذرانید، به عنوان مثال با همکاران تان بگویید و بخندید تا سختی‌‌‌های مسیر برایتان قابل تحمل تر شوند.

خرداد

اگر به فکر فرصتی برای مطالعه بوده اید، امروز روز مناسبی برای این کار نیست زیرا تمرکز لازم را ندارید. بنابراین فقط به سراغ متونی که خواندن آنها در چنین روزی برایتان ضرورت دارند، بروید. کتاب‌ها را در گوشه ای بگذارید و به کارهای دیگرتان رسیدگی کنید. امروز از نظر روابط عاطفی روز خوبی خواهید داشت. سعی کنید با شریک زندگی تان مهربان تر باشید و به نظرات او احترام بگذارید. اگر برای بیرون رفتن از خانه برنامه ریزی کرده اید، چند نفر دیگر از دوستان تان را نیز با خودتان همراه کنید تا بیشتر به شما خوش بگذرد.

تیر

دیشب خواب‌‌‌های بدی دیده اید که باعث شده گیج و گنگ از خواب بیدار شوید. حتی ممکن است تاثیر آن تا چند ساعت بعد هم روی شما ادامه داشته باشد اما اجازه ندهید که این کابوس‌ها روحیه تان را خراب کنند و مانع از پیشرفت تان شوند. به جای آن سعی کنید نشانه‌‌‌های آن را دریابید و خواب تان را تعبیر کنید. آیا اخیرا از نظر عاطفی آسیب دیده اید؟ آیا موضوعی شما را ناراحت کرده یا حتی اشک تان را در آورده است؟ این خواب می‌خواهد چیزی به شما نشان دهد پس بیشتر برای فهمیدن آن وقت بگذارید.

مرداد

آیا امروز به یک میهمانی دعوت شده اید؟ اگر پاسخ شما منفی است، بهتر است بار دیگر به تقویم نگاهی بیاندازید. این طور به نظر می‌رسد که شما اتفاقات مهم زیادی را در حال حاضر فراموش کرده اید که یکی از آنها رفتن به یک میهمانی یا حتی یک جلسه کاری است. فردی نظر شما را به خود جلب کرده است. از آنجا که امروز جذابیت شما افزایش یافته، شانس این که جواب مثبت از او بشنوید زیاد است. پس این فرصت را از دست ندهید و با او تماس بگیرید و حرف دل خود را بیان کنید.

شهریور

فعالیت فیزیکی زیادی دارید که شما را به شدت خسته کرده است، به همین دلیل ممکن است کارهایتان را با سرعت کمتری پیش ببرید. اطرافیان تان نیز از این که شما همیشه پر از انرژی بوده اید و حال مانند یک حلزون عمل می‌کنید، سورپرایز شده اند. تا جایی که می‌توانید به خودتان استراحت دهید زیرا باید انرژی لازم را برای کارهای دیگر ذخیره کنید. تنها برای کارهای روزمره خود که احتیاج زیادی به تمرکز ندارند، وقت بگذارید. چیزی شما را از پیشرفت رابطه عاطفی تان منع کرده است. سعی کنید این مشکل را ریشه یابی کنید وگرنه این سد هر روز بزرگ و بزرگ تر خواهد شد.

مهر

اگر چه شریک زندگی شما این روزها حساس تر از همیشه به نظر می‌رسد اما این شمایید که باید با او مدارا کنید. سعی کنید با او مهربان تر باشید و کمی‌نازش را بکشید تا این دوران را پشت سر بگذارد. برای جلوگیری از سوتفاهم نیز سعی کنید بیشتر مراقب رفتارهایتان باشید. یکی از دوستان قدیمی‌که رابطه اش را با شما قطع کرده بود، بار دیگر به سمت تان باز می‌گردد. اگر می‌خواهید برخلاف گذشته همه چیز به خوبی پیش رود، بهتر است کمی‌منطقی تر عمل کنید. در یک ماه آینده از نظر کاری نیز پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید داشت.

آبان

امروز در خانه احساس دلگیری می‌کنید زیرا یکی از اعضای خانواده تان از شما دور شده است و نبودنش به شدت احساس می‌شود. بهتر است تا بازگشت او خودتان را سرگرم کنید تا نبودش چندان به چشم نیاید. یکی از بهترین راهها این است که خانه خود را تمییز کنید یا دکوراسیون آن را تغییر دهید. مهم نیست که چقدر تلاش کرده اید تا رابطه عاطفی گذشته خود را فراموش کنید، شما هنوز هم درگیر آن هستید اما یادتان باشد که تا عشق قدیم خود را فراموش نکنید، نمی‌توانید وارد رابطه ای جدید شوید.

آذر

امروز یکی از اقوام یا دوست قدیمی‌تان که به کمک احتیاج دارد نزد شما می‌آید اما شما خودتان آنقدر کار روی سرتان ریخته که وقت هیچ کس را ندارید. در چنین شرایطی نگران عقب افتادن کارهایتان نباشید، شما می‌توانید با یک برنامه ریزی دقیق به تمام کارهایتان برسید. ممکن است روزی شما نیز در موقعیت او قرار گیرید و محتاج کمک باشید. اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده اید، به جای بهانه گرفت و غر زدن بهتر است با شریک زندگی تان گفتگو کنید و به فکر راه حل آن باشید.

دی

به نظر می‌رسد که امروز خلاقیت و توانایی شما کور شده است. شما مجبورید روی پروژه ای کار کنید، اگر چه تمرکز کافی را دارید اما عدم خلاقیت تان شما را از ادامه کار وا می‌دارد. بهتر است کارهای امروزتان را به فردا بگذارید تا خلاقیت تان بار دیگر شکوفا شود. به زودی به یک میهمانی دعوت می‌شوید و فردی را ملاقات می‌کنید که اگر چه ممکن است در نگاه اول برایتان جذاب نباشد اما رفته رفته به یکی از مهم ترین افراد زندگی تان تبدیل خواهد شد. یادتان باشد که صبر حلال بسیاری از مشکلات است.

بهمن

زمان خوبی برای در خانه ماندن و انجام کارهای خانه نیست. اگر در خانه بمانید ممکن است است فکرهای بی ربط به ذهن تان خطور کند و اعصاب تان را بهم بریزند. مهم نیست هوا آفتابی باشد یا بارانی، به نفع تان است به بیرون از خانه بروید و حواس تان را با گشت و گذار پرت کنید و مثبت نگر باشید. شما فرد مهربانی هستید اما این مهربانی و گذشت بی اندازه ممکن است به شما آسیب برساند. حمایت کردن دیگران خوب است اما نه به قیمت آزار خودتان. پس بهتر است در این روزها برای خودتان بیش از دیگران وقت بگذارید.

اسفند

امروز خبری به شما می‌رسد که کمی‌ناراحت تان خواهد کرد. اما خونسردی خود را حفظ کنید زیرا آنقدرها هم که فکرش را می‌کنید بد نیست. یکی از دوستان نزدیک تان ممکن است مجبور شود برای مدت کوتاهی شهر را ترک کند و این موجب می‌شود که شما احساس تنهایی کنید. اما نگرانی را کنار بگذارید زیرا از طریق تلفن یا ایمیل می‌توانید با او در ارتباط و جویای حالش باشید. سعی کنید در طول این مدت سرتان را با کارهای گوناگون گرم کنید تا نبودش خیلی به چشم نیاید.