شکل کف دست: شکل کف دست از اهمیت بسزایی برخوردار است زیرا بیانگر شخصیت اصلی هر فرد میباشد و ویژگیهای شخصیتی که توسط کف دست اثبات شده اند بخشی جداناپذیر از زندگی افراد است. شکل کف دست میتواند حتی بیانگر نوع و نحوه زندگی هر فرد نیز باشد، کف دست هر فرد بصورت یکی از […]

شکل کف دست: شکل کف دست از اهمیت بسزایی برخوردار است زیرا بیانگر شخصیت اصلی هر فرد میباشد و ویژگیهای شخصیتی که توسط کف دست اثبات شده اند بخشی جداناپذیر از زندگی افراد است.

شکل کف دست میتواند حتی بیانگر نوع و نحوه زندگی هر فرد نیز باشد، کف دست هر فرد بصورت یکی از اشکال مثلثی، مدور، مربع، مستطیل است، شما نیز کف دست خود را بررسی نمائید و در ادامه توضیحات مربوط به آن را مطالعه نمائید …

کف دست مثلثی

اگر کف دست شما به شکل مثلث است پس شما فردی نا ارام هستید، شما همواره دوست دارید کارهای ماجراجویانه انجام دهید مانند: صعود به کوهستان، قایق سواری در رودخانه و …

شما دوست ندارید زیاد در خانه بمانید و مایلید تمام ناشناخته‌ها را کشف نمائید و همیشه پرکار و پر انرژی هستید، شما عاشق آزادی هستید و دوست ندارید دیگران به شما امر و نهی کنند، دوست دارید در همه کارها نفر اول باشید و دیگران همیشه نقش رهبری را به شما بدهند.

کف دست مدور و گرد

اگر کف دست شما گرد است یعنی شما مایلید تا دوستان زیادی داشته باشید و از حضور در جشن‌ها و میهمانی‌ها لذت میبرید، دوست دارید همواره با افراد جدید ملاقات کنید و با آنها تبادل افکار و اندیشه داشته باشید.

شما دوست دارید به دیگران چه از نظر مالی و چه از نظر روحی کمک کنید و از توجه دیگران به خودتان بسیار خوشحال و شادمان میشوید ؛ شما همیشه روشنفکرید و دوست دارید زندگیتان را وقف یاری و کمک به دیگران نمائید اما در عین حال از انجام کارهیا یکنواخت و تکراری زود خسته میشوید.

کف دست مربع

اگر کف دست شما به شکل مربع میباشد پس شما فردی هستید که از بودن در هوای آزاد بسیار لذت میبرید و بیشتر وقتتان را نیز در هوای آزاد سپری میکنید، معمولا” دارای بدنی قوی بوده و فردی پر تحرک میباشید.

برایتان اهمیتی ندارد که اطرافتان پر از دوست باشد و تنها داشتن چند دوست خوب برایتان کافی و لذت بخش است، شما مایل نیستید تغییرات زیادی در زندگی خود ایجاد نمائید و اگر بتوانید برنامه ریزی منظمی‌داشته باشید میتوانید کارهای بسیاری را به انجام برسانید.
شما به احتمال بسیار زیاد فردی ماهرید که توانایی ساخت بسیاری از چیزها را دارد.

کف دست مستطیل

شما دارای قدرت تخیل بسیار زیادی هستید و احتمالا” خواب‌‌‌های بسیار زیادی تا کنون دیده اید، شما دارای فکر پویا و خلاقی هستید و بهتر است اندیشه هایتان را هر روز بر روی کاغذ یادداشت کنید و شاید حتی بتوانید شعر یا داستان کوتاهی بنویسید.

برخورد شما با دیگران بسیار گرم و صمیمانه است و فردی بسیار حساس هستید و گاهی ممکن است در برخورد با مسائل بسیار احساساتی شوید، شما همواره خواهان آرامش در زندگی خود هستید و از بحث و جدل به شدت بیزارید.

شما از گذراندن وقت در تنهایی بسیار لذت میبرید اما در عین حال به اطرافیان بویژه خانواده تان بسیار علاقه مندید و در کل فردی مهربان میباشید، شما فردی هستید با روحیه ای رمانتیک و در عین حال بسیار هنرمند و خلاق میباشید.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]
منبع:

بیتوته

falgoo.net