سرگرمی

فال روزانه چهارشنبه 28 بهمن 1394 – برترین ها

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 28 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! خودتان را برای یک روی تولد شلوغ و پرهیاهو آماده کنید. انرژی کیهانی در چنان سطح بالایی قرار دارد که تولد امسالتان را به تجربه ای تکرار نشدنی تبدیل خواهد کرد. انرژی دیوانه وار امروز اتفاقاتی را برایتان پیش خواهد آورد که در حالت عادی غیر ممکن هستند، ولی در نهایت همه چیز روبراه خواهد بود و از روزتان لذت خواهید برد. امسال برای شما با رویاپردازی در مورد انجام کارهایی آغاز خواهد شد که تا بحال جسارت کافی برای این که حتی به آنها فکر کنید را هم نداشته اید. چرا که نه؟! ما تنها یک بار زندگی می‌کنیم و باید کارهای تازه ای که دوست داریم و فکر م یکنیم می‌توانند اثراتی سازنده روی زندگیمان داشته باشند را انجام دهیم. هر کاری که اکنون آغاز کنید تا اوایل تیر شروع به نتیجه دهی خواهد کرد، پس دست به کار شوید. این شروع تازه می‌تواند شامل مسائل عاطفی هم بشود و ممکن است رابطه ای را آغاز کنید که تا اوایل تابستان به جاهای خوب و آینده داری برسد!

فروردین

با وجود این که شما صبح با انرژی خیلی زیادی از خواب بیدار می‌شوید و احساس می‌کنید که آمادگی انجام هر کاری و مواجهه با هر مانعی را دارید، بهتر است قبل از هر اقدامی‌کمی‌فکر کنید و برای رسیدن به موفقیت برای کارهایی که می‌خواهید انجام دهید برنامه ریزی کنید. بررسی مجدد اهدافتان و در نظر گرفتن عواقب کارهایتان پیش از آنکه دست به کار شوید به شما کمک خواهد کرد که به نتایج بهتری رسیده و کاری هم نکنید که بعدا پشیمان شوید. اگر حساب نشده عمل کنید ممکن است کسی که می‌تواند یک همدست و یاور قدرتمند باشد را از دست داده و حتی تبدیل به یک دشمن کنید. از هر گونه افراط خودداری کرده و در هر زمینه ای تعادل را رعایت کنید.

اردیبهشت

شاید امروز ترجیح بدهید سکوت اختیار کرده و در عالم خودتان فرو بروید، ولی به احتمال زیاد مجبور خواهید شد با موقعیتی که ترجیح می‌دادید از آن خودداری کنید روبرو شوید. شما خوب می‌دانید که بحث و درگیری نتیجه ای برایتان به همراه نخواهد داشت و علاقه ای به اتلاف وقت و انرژیتان برای کاری که تنها اوضاع را بدتر می‌کند ندارید. صبوری شما کمک زیادی میتواند به شما بکند تا بی آن که از موضع خودتان کوتاه بیایید درگیر تنش و جدل نشوید. امروز در خانه تان کارهای زیادی در انتظارتان هستند که این موضوع می‌تواند شامل تمیزی و یا انجام تعمیرات در خانه شود، همه دست به دست هم داده و کارها را با سرعت هر چه تمام تر انجام دهید.

خرداد

امروز ممکن است آنقدر درگیر مسائل عاطفی شوید که اهداف دیگری که برای روزتان داشته اید را فراموش کنید. احساس عدم امنیت شما باعث می‌شود که برای اثبات حقانیت خودتان به جنگ و جدل با دیگران بپردازید. قبل از درگیری در هر بحثی چند نفس عمیق بکشید و پیش از آن که وارد مسائل احساسی دیگران که هیچ ارتباطی به شما ندارند بشوید خوب به موقعیت فکر کنید. اطلاعات جدید و جالبی به گوشتان خواهند رسید که دلتان می‌خواهد هر چه سریعتر آنها را با دوستان و اعضای خانواده تان در میان بگذارید. امروز خودتان را برای پیام‌ها و تماس‌‌‌های زیادی از طرف عشقتان آماده کنید و از باران عشق لذت ببرید.

تیر

امروز حساسیت بسیار زیاد شما نسبت به این که مبادا مورد پذیرش قرار نگیرید به شما حالتی تهاجمی‌داده و باعث می‌شود بخواهید برای دفاع از خودتان پیش از آن که مورد حمله قرار بگیرید، پیش قدم شده و خودتان به طرف مقابل حمله کنید. با این حال کلمات تند و هر رفتار زننده ای که از خودتان نشان بدهید دقیقا همان وضعیتی که از آن فراری هستید را برایتان به وجود خواهد آورد. بجای این که بگذارید ترس هایتان رفتار شما را تحت تاثیر خود قرار دهند، پیش از آن که به پشت دیوار دفاعیتان پناه ببرید با شخصی که برایتان قابل اعتماد است حرف بزنید. همیشه عشق و محبت بهتر از جنگ و نفرت است و نتایج بهتری به همراه دارد.

مرداد

زمان شما برای برنامه ریزی و نقشه کشیدن دارد به سر می‌رسد و احساس می‌کنید باید هر چه سریعتر دست به کار شوید. متاسفانه در حال حاضر سریع عمل کردن به جای این که نمایش دهنده قدرت شما باشد ضعف شما را نشان خواهد داد. عاقلانه تر این است که به جای این که هول شده و دیگران را عامل کندی پیشرفت خودتان بدانید و آنها را سرزنش کنید، با احتیاط بیشتری به سمت اهدافتان گام بردارید و هرچند آرام، ولی با نقشه و هدفمند پیش بروید. تحت هیچ شرایطی بخاطر مسائل بی اهمیت با دیگران به ویژه با کسی که دوست دارید وارد جر و بحث نشوید. این بحث و کشمکش بیش از همه به ضرر خودتان تمام خواهد شد.

شهریور

امروز تمام جزئیات پروژه هایی که در دست دارید را با دقت و مهارت تمام در نظر گرفته اید و فکر می‌کنید که مو لای درز برنامه هایتان نمی‌رود. ولی در مدیریت بخش هایی از برنامه هایتان که با دیگران در ارتباط هستند ممکن است به مشکل بربخورید. به نظر می‌رسد دیگران هیچ توجهی به شما و اهمیت کارهایتان ندارند و علاقه ای به همکاری با شما نشان نمی‌دهند. زمان هم دارد از دست می‌رود و این موضوع شما را عصبی می‌کند. با این حال بهتر است خشم خودتان را کنترل کنید و در عصبانیت حرف هایی نزنید که در دیگران واکنش منفی ایجاد کرده و روند پیشرفت کارهایتان را از این که هست هم کندتر کنند. نگران نباشید، کارها حتی اگر کمی‌دیرتر، روبراه خواهند شد.

مهر

امروز هماهنگی با دیگران در روابطتان برای شما کار ساده ای نخواهد بود، به ویژه اگر روی مود دعوا راه انداختن باشد. شما می‌خواهید طرف حق را بگیرید ولی به هیچ عنوان نمی‌توانید اطمینان حاصل کنید که جنگ و دعوا راه حل مناسبی برای این کار باشد. شاید دعوا کردن راحت ترین راه حل باشد ولی هیچ چیزی را تغییر نخواهد داد. در واقع راه حل عاقلانه این مسئله این است که از ایجاد هر نوع تنش خودداری کنید. اصلا نیازی نیست هیچ کاری کنید، کافی است با روی باز به حرف‌‌‌های دیگران گوش کنید تا با درک متقابل بهترین راه حل را پیدا کنید. اگر بتوانید بعد از تمام شدن کار روزانه تان به دیدار دوستانتان بروید، خبرهای جالبی از آنها خواهید شنید.

آبان

شما در حال حاضر تحت تاثیر شرایط کیهانی موجود انرژی بسیار بالایی دارید و حاضرید برای دفاع از خودتان بجنگید. ولی ذهنیت فعلیتان نمی‌گذارد به خوبی ببینید که در روابط نزدیکی که دارید چه اتفاقاتی دارد می‌افتد. به جای این که جر و بحث راه بیندازید و طرف مقابلتان را حساس کنید، با هم خیلی منطقی حرف بزنید، بالاخره یا با هم به توافق خواهید رسید یا خیر! اگر چند روزی صبر کنید می‌توانید این موضوع را به طور مجدد مورد بررسی قرار دهید و بی آن که دعوا راه بیندازید مسئله را حل کنید. یک جنگجوی عاقل می‌داند که چه وقت باید شمشیرش را زمین بگذارد! اگر ترجیح می‌دهید تنها مانده و با فکرهای خودتان مشغول باشید به اتاقتان پناه ببرید.

آذر

یکی از روابط شخصیتان امروز ممکن است برای شما استرس و فشار عصبی زیادی به همراه داشته باشد، به ویژه اگر احساس کنید مجبور شده اید در موقعیتی قرار بگیرید که نمی‌توانید از خودتان دفاع کنید. شما به دنبال یک راه حل فوری برای این مسئله نیستید و ترجیح می‌دهید این مشکل خود را ریشه یابی کرده و راه حلی اساسی و دائمی‌برای آن پیدا کنید و بر اساس آن تغییرات لازم را در روابطتان ایجاد کنید. ولی اگر فکر کنید که حق تنها با خودتان است و راهی که شما می‌گویید صحیح است به راه حل مناسبی دست نخواهید یافت. رشد واقعی و مثبت تنها زمانی صورت می‌گیرد که تمامی‌نقطه نظرها در نظر گرفته شده و مورد بررسی قرار بگیرند.

دی

از صبح که از خواب بیدار می‌شوید احساس می‌کنید که آنقدر قدرتمند و مصمم هستید که می‌توانید دنیا را فتح کنید، پس منتظر چه هستید؟! امروز شما مثبت نگری همیشگی خود نسبت به دیگران را ندارید و این طور به نظرتان می‌رسد که یک نفر سعی دارد از وفاداری شما سوء استفاده کند و حالا شما متوجه این موضوع شده اید. ولی پی بردن به این مسئله زندگی را برای شما راحت تر نخواهد کرد، زیرا هم خودتان ناراحت می‌شوید و هم حرف هایی می‌زنید که دیگران را هم از دست شما دلخور خواهد کرد. شما نیاز شدیدی به گفتن این حرف‌ها احساس می‌کنید، ولی بیان کردن این حرف‌ها درست مثل چوب در لانه زنبور فرو کردن است.

بهمن

امروز ممکن است آنقدر در بحث کردن برای اثبات موضع خودتان پافشاری کنید که شخصی که با شما هم نظر نیست را از دست خودتان دلخور و ناراحت کنید. شما آنقدر آدم عاقلی هستید که متوجه این موضوع باشید که قرار نیست همه در برابر مسائل مختلف نظراتی یکسان داشته باشند و نیازی نیست چنین مسائلی را به یک چالش اساسی تبدیل کنید. جدال کردن در چنین زمینه هایی حداقل امروز برایتان هیچ نتیجه ای به همراه نخواهد داشت. احترام گذاشتن به نظرات دیگران نشان دهنده بلوغ فکری شماست. امروز عشقتان می‌توانید موقعیتی برای پیشرفت شما فراهم کند، از فرصت استفاده کرده و از عشقتان هم قدردانی کنید.

اسفند

این که دیگران امروز اینقدر صریح در مورد احساساتشان صحبت می‌کنند برای شما اصلا قابل درک نیست. حتی اگر یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده تان با شما در مورد خصوصی ترین مسائلش هم حرف بزند شما ترجیح می‌دهید خشمتان را فرو خورده و در مورد احساستان با فردی قابل اطمینان تر صحبت کنید. با این حال خودتان هم قدرت تشخیصتان به خوبی همیشه کار نمی‌کند و بهتر است هوشیار بوده و بیش از اندازه رازهایتان را با کسی در میان نگذارید. همیشه وقت برای درد دل کردن هست، ولی اگر زیادی حرف بزنید نخواهید توانست حرف هایتان را پس بگیرید. درست است شما آدم عاقلی هستید ولی این مثل قدیمی‌را هم به یاد داشته باشید که «پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود»!

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا