چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۴ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال روز تولدتان را جشن بگیرید و به خودتان یادآوری کنید که باید برای هر روزی که در این دنیا هستید خوشحال و سپاسگزار باشید.با خودتان قرار بگذارید که از همین امروز کارهای تازه ای انجام […]


چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۴ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال روز تولدتان را جشن بگیرید و به خودتان یادآوری کنید که باید برای هر روزی که در این دنیا هستید خوشحال و سپاسگزار باشید.با خودتان قرار بگذارید که از همین امروز کارهای تازه ای انجام دهید و خودتان را از رکود و یکنواختی این روزها نجات دهید. به زودی کارهای تازه ای که تا کنون به نظر شما اهمیت چندانی نداشته اند توجه شما را به خود جلب خواهند کرد. پرداختن به این کارها می‌تواند جهت تازه ای به زندگی شما بدهد و نتایج خوبی برایتان به همراه داشته باشد، به شرط آن که با احتیاط پیش بروید و قبل از هر کاری اطلاعات کامل در زمینه آن به دست بیاورید. در سال جدیدی که در زندگیتان آغاز شده است سعی کنید بیشتر به عشقتان و روابط زناشوییتان رسیدگی کنید تا بتوانید همراه با فرا رسیدن فصل بهار روزهای فوق العاده و سرشار از عشقی را همراه با هم تجربه کنید.

فروردین

درست است که امروز اولین روز هفته است، ولی شما کار چندانی برای انجام دادن ندارید و اگر دیروز خیلی خودتان را با خوشگذرانی همراه دوستانتان خسته کرده اید می‌توانید امروز را به استراحت کردن بگذرانید. ولی از فردا برنامه تان حسابی شلوغ خواهد شد و وقت سر خاراندن هم نخواهید داشت،پس تا می‌توانید کارهایی را انجام دهید که به آرامش بیشتر شما کمک می‌کنند. به پیاده روی بروید، مدیتیشن یا یوگا کنید و به موسیقی گوش دهید. داشتن اهداف جاه طلبانه کار خوبی است به شرط آن که فعالیت هایی مناسب در جهت به دست آوردن آنها داشته باشید و به دنبال راه میانبر برای به دست آوردن آنچه که می‌خواهید نباشید.

اردیبهشت

به نظر می‌رسد که دیگران سعی دارند با احساسات شما بازی کرده و اعصابتان را خرد کنند. خوشبختانه شما می‌توانید خودتان را از این مسائل دور نگه دارید و خودتان را با مسائلی که به شما مربوط نیستند درگیر نکنید. لجبازی و کله شق بودن شما امروز به نفعتان تمام خواهد شد و به شما کمک می‌کند که مرزهای بین خودتان و دیگران را تعیین کرده و به آنها اجازه ندهید از آنها فراتر بروند. خوشبختانه لجاجت ذاتی شما امروز دیگران را از شما دلخور نمی‌کند. امروز کارهای زیادی که دارید کمی‌نگرانتان کرده اند، با یکی از دوستان و یا همکاران مورد اعتمادتان در این رابطه صحبت کرده و از آنها بخواهید در این رابطه به شما از لحاظ فکری کمک کنند.

خرداد

امروز عالم رویاهایتان آنقدر برایتان جذاب است که تمرکز روی دنیای حقیقی را برایتان غیر ممکن کرده است. نیازی به نگرانی نیست و به شرط آن که تمام روزتان را به خیال پردازی نگذرانید کمی‌فکر کردن به رویاهایتان برایتان ضرری نخواهد داشت. به ذهنتان بال و پر پرواز بدهید و بگذارید آنچه در واقعیت نمی‌تواند داشته باشد را در عالم خیال تجربه کند. کاغذ بازی‌ها و کارهای اداری امروزتان به نظر شما خیلی خسته کننده و مسخره می‌آیند ولی به زودی منافع زیادی نسیب شما خواهند کرد که ارزش زحمات امروزتان را دارند. تلاش و پشتکاری که شما دارید از چشم مقامات مافوقتان پوشیده نیستند و دیر یا زود نتایج رضایت بخشی برایتان به همراه خواهند داشت.

تیر

امروز فکرتان مشغول آینده است و شاید احساس کنید که به اندازه کافی برای آن آمادگی ندارید. ولی ایده هایی که دارید تنها فکر و خیال باطل نیستند، شما دارید پایه و اساسی محکم برای کارهایی که قرار است در چند هفته آینده انجام دهید بنا می‌کنید. امروز خواندن کتاب، گوش کردن به سخنرانی و یا دیدن برنامه‌‌‌های تلویزیونی مربوط به مسائل معنوی برای شما بسیار جالب هستند و آنچه می‌خوانید یا می‌شنوید برایتان خیلی جذاب است. ولی فکر نکنید که همین امروز میتوانید در این زمینه‌ها علامه دهر شوید، رسیدن به تسلط کافی در این زمینه‌ها زمان بسیار زیادی می‌طلبد و باید صبر و حوصله به خرج دهید و به اندازه کافی اشتیاق و علاقه داشته باشید.

مرداد

امروز یک نفر از نزدیکانتان انتظاراتی از شما دارد که با برنامه هایی که خودتان برای روزتان چیده اید در تضاد هستند و این موضوع شما را کلافه و عصبی کرده است. سعی نکنید افکار طرف مقابلتان را تغییر دهید و یا این که خودتان را با او هماهنگ کنید، چرا که نتایج چندان رضایت بخشی به دست نخواهید آورد و پیدا کردن زمینه ای مشترک برایتان امکان پذیر نیست. به جای این کار تفاوتهای موجود بین نیازها و خواسته هایتان با طرف مقابل خود را بپذیرید. شاید اگر با یک نفر دیگر در رابطه با این موضوع صحبت کنید نتیجه بهتری به دست بیاورید. فرصت انجام یکی از کارهایتان دارد به اتمام می‌رسد، منتظر دقیقه نود نمانید و هر چه سریعتر آن را انجام دهید.

شهریور

امروز به دست آوردن رضایت برای شما تقریبا غیر ممکن به نظر می‌رسد، زیرا نسبت به تمام برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید وقتی دست به کار انجامشان می‌شوید دلسرد و بی حوصله هستید. حتی اگر در ابتدای کار بی میل و بی حوصله بودید هم با قدم‌‌‌های کوچک برنامه تان را عملی کنید، وقتی مشغول شوید حوصله تان هم سر جایش خواهد آمد. اگر قصد شروع کار جدیدی را دارید امروز مجبور خواهید بود دوندگی‌ها و کارهای اداری زیادی در رابطه با راه اندازی آن انجام دهید، ولی این کار آنقدر برایتان اهمیت دارد که با اراده تمام از پس تمام سختی‌‌‌های موجود بربیایید. این کار به احتمال زیاد نتایج فوق العاده ای برایتان خواهد داشت پس به هیچ عنوان دلسرد نشوید.

مهر

امروز پی بردن به این که چرا دیگران این قدر سعی دارند نظرات شما را تغییر دهند برای شما غیر ممکن است. حتی نزدیک ترین دوستانتان هم به راحتی به شما نمی‌گویند که منظورشان چیست و دقیقا از شما چه می‌خواهند. احساس می‌کنید که چیزهایی در جریان است که شما از آنها بی خبرید ولی فعلا کاری در این مورد از دستتان بر نمی‌آید، پس فکرتان را بیهوده درگیر این مسئله نکنید. بهترین کار ممکن این است که با خیال راحت به کارها و برنامه روزانه تان برسید. کاغذ بازی‌ها و کارهای اداری زیادی در این اولین روز هفته در انتظار شما هستند که هیچ علاقه ای به آنها ندارید. ولی اهمیت این کارها را به یاد آورده و خیلی زود آنها را انجام دهید تا خیالتان راحت شود.

آبان

شما فکر می‌کنید دیگران دارند سعی می‌کنند موضوع خیلی پیچیده ای را پیش پا افتاده و بی اهمیت جلوه دهند. از این که واقعیت را می‌دانید مطمئن هستید، ولی نمی‌توانید دیگران را مجبور کنید که از زاویه دید شما به مسائل نگاه کنند. پس سعی کنید یاد بگیرید که به نظرات و دیدگاه‌‌‌های دیگران احترام بگذارید و آنها را مجبور به پذیرفتن تفکرات و نگرش‌‌‌های خودتان نکنید. باور کنید یا نکنید، وقتی چند دیدگاه متفاوت در کنار هم قرار می‌گیرند نتایجی که به دست می‌آیند بهتر خواهند بود و شانس موفقیتتان بیشتر است. امروز در فکر انجام یک سرمایه گذاری نه چندان بزرگ هستید، چشم هایتان را خوب باز کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

آذر

امروز در دنیای کوچک خودتان غرق شده اید و در فکر برنامه هایی که برای سفر و تفریح دارید هستید. ولی متاسفانه در دنیای واقعی مسئولیت‌ها و کارهای روزانه تان در انتظار شما هستند و باید هر چه سریعتر به آنها رسیدگی کنید. بهتر است فعلا روی کارهایی که دارید انجام می‌دهید تمرکز کنید و با سرعت هر چه تمام تر آنها را انجام دهید. این خیال پردازی‌ها را برای امشب قبل از خواب بگذارید تا بتوانید با خیال راحت در عالم رویا غرق شوید. امروز شاید با برخی از دوستان و همکارانتان دور هم جمع شوید تا در مورد برخی مسائل کاری صحبت کنید، هرچند مصاحبت با دوستان بسیار لذت بخش است، ولی مواظب باشید اصل مطلب را فراموش نکنید.

دی

امروز ایجاد کردن تعادل بین قلب و عقلتان به شما کمک می‌کند آرامش بسیار زیادی را به دست بیاورید. شاید احساس کنید که دارید از پس محدودیت هایی که ناشی از خاطرات گذشته شما هستند و مدت هاست زندگیتان را تحت تاثیر قرار داده اند رها می‌شوید. گذشته‌ها گذشته اند و لزومی‌ندارد که زندگی خود را برای همیشه وابسته به آنها نگه دارید. امروز زندگی شما نسبت به دیروزتان بسیار فرق کرده است و هنوز هم برای پیشرفت و تغییر جا دارد. بر خلاف آنچه خودتان فکر می‌کنید در کارهایی که می‌خواهید بکنید ریسک زیادی نهفته نیست و می‌توانید در انجام آنها بسیار موفق باشید، کافی است کاری که به نظرتان درست است را انجام دهید.

بهمن

امروز مشکلات حل نشده در روابط عاطفیتان فکر شما را به خود مشغول کرده اند و کمی‌ناراحت هستید. با احتیاط رفتار کنید، شما خودتان به اندازه کافی مشکل دارید، دیگر نیازی به این نیست که مشکلات دیگران را هر چقدر که برایتان عزیز باشند هم به مسائل خودتان اضافه کنید. با روی باز به حرف‌‌‌های آنها گوش کنید، اگر کاری از دستتان بر می‌آید انجام دهید، ولی لزومی‌ندارد برای چیزی که به شما مربوط نیست خودتان را به آب و آتش بزنید. گاهی بهتر است بگذاریم دیگران سعی کنند روی پای خودشان بایستند و از پس مشکلاتشان بر بیایند. دلتان م خواهد برای خانه تان وسایل تزیینی تهیه کنید، ولی در این رابطه زیاده روی نکنید، بعضی چیزها فقط در مغازه قشنگ هستند.

اسفند

امروز روز آرامی‌را شروع می‌کنید و اوضاع خیلی روبراه است تا این که یکی از همکارانتان با حرف زدن در مورد مشکلات و مسائل شخصی اش فکر شما را به خودش مشغول می‌کند. شما علاقه ای به مسائل شخصی دیگران ندارید، ولی نمی‌توانید نسبت به کسی که به کمک و همفکری شما نیاز دارد نیز بی تفاوت باشید. خوشبختانه در حال حاضر کمک کردن به دیگران آسیبی به برنامه روزانه خودتان وارد نخواهد کرد. مهربانی شما هیچ حد و اندازه ای ندارد، ولی یادتان باشد که برای مهربانی هم باید حد و مرزی در نظر داشته باشید و زیاده روی نکنید، چرا که از قدیم گفته اند خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند!