چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۲ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! روز تولدتان را خیلی شلوغ نکنید و به آرامی‌و بی سر و صدا جشن بگیرید. ساعت‌‌‌های کاری طولانی و تلاش بسیاری که این اواخر کرده اید حسابی خسته تان کرده اند. پس روز تولدتان تا می‌توانید […]


چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۲ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! روز تولدتان را خیلی شلوغ نکنید و به آرامی‌و بی سر و صدا جشن بگیرید. ساعت‌‌‌های کاری طولانی و تلاش بسیاری که این اواخر کرده اید حسابی خسته تان کرده اند. پس روز تولدتان تا می‌توانید بخوابید و استراحت کنید. نیازی نیست که حتما جشن تولد پر سر و صدایی بگیرید تا به شما خوش بگذرد. گاهی بهترین جشنی که می‌توانید بگیرید این است که در خانه بمانید و استراحت کنید. امسال برای شما سال تحول و تکامل خواهد بود، سالی که باید چیزها و رفتارها و کارها و افرادی که دیگر جایگاهی در زندگی شما ندارند را برای همیشه کنار بگذارید و به دنبال آنچه باشید که در داشتن آینده ای بهتر به شما کمک خواهد کرد. این کار بار سنگینی را از شانه‌‌‌های شما برخواهد داشت و موانعی که جلوی پیشرفتتان را می‌گیرند از سر راهتان کنار خواهد برد.

فروردین

امروز برای رسیدن به اهدافتان حاضرید زمین و زمان را به هم بزنید، ولی وقتی عکس العمل‌‌‌های دیگران به اعتماد به نفس بسیار زیاد خودتان را می‌بینید ممکن است به خودتان شک کنید. امروز احساساتتان خیلی زود تغییر می‌کنند و ثبات چندانی ندارند، پس بهتر است بر اساس آنچه امروز احساس می‌کنید هیچ اقدامی‌نکنید. اقرار کردن به ترس هایی که در وجودتان حس می‌کنید اولین قدم به سوی غلبه کردن به آنها است. صداقت شما در مورد احساساتتان فضایی مثبت به وجود می‌آورد که همه گروه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. البته بهتر است که تا فردا به این مسائل فکر نکنید، امروز روز تعطیل است و باید تا جای ممکن فقط به استراحت بپردازید.

اردیبهشت

شما همچنان به تلاش خود برای رسیدن به اهداف و انتظاراتتان در زمینه کاری با پشتکار تمام ادامه می‌دهید، ولی شاید امروز به این موضوع فکر کنید که چرا اینقدر تلاش کرده و خودتان را خسته می‌کنید. امروز خیلی به فکر وظایف روزانه تان نیستید و بیشتر در فکر برنامه ریزی برای اهداف طولانی مدت خود هستید. فکر کردن به اهدافتان کار بدی نیست ولی این تنبلی شما ممکن است برایتان گران تمام شود. درست است که امروز روز تعطیل است، ولی شما کارهایی برای انجام دادن دارید که نباید در مورد آنها کوتاهی کنید. این اواخر خیلی با خانواده و دوستانتان رفت و آمد داشته اید، اگر احساس می‌کنید به استراحت نیاز دارید تلفنتان را خاموش کرده و در خانه استراحت کنید.

خرداد

امروز ذهنتان درگیر افکار فلسفی و ایده‌‌‌های غیر عادی است و این موضوع ممکن است باعث شود نتوانید از روز تعطیلتان به خوبی استفاده کنید و کمی‌بی حوصله باشید. با این حال با توجه کردن به اولویت‌‌‌های اصلیتان غلبه کردن به این حالت کار چندان دشواری نخواهد بود. یادتان باشد که برای انجام کارهایی که دوست دارید خودتان باید وقت خالی کنید. نمی‌توان با گفتن جمله «وقت نمی‌کنم» وجدان خودمان را راحت کنیم، این وظیفه شما است که برای افراد و کارهایی که دوست دارید در برنامه روزانه تان جا باز کنید. اگر با دوستان و همکارانتان ارتباط برقرار کنید می‌توانید ساعات خوبی را در کنار آنها بگذرانید و روزی به یاد ماندنی داشته باشید.

تیر

یکی از دوستان و یا همکارانتان به سراغ شما آمده و در مورد مشکلش طوری با شما حرف می‌زند که انگار این مشکل در واقع به شما تعلق دارد و این وظیفه شماست که آن را حل کنید. این درخواست ناعادلانه ممکن است باعث عصبانیت شما شده و مانع این شود که احساسات خود را به طور صحیح بیان کنید. خوشبختانه در حال حاضر حتی اگر در بدو امر مشکلات به نظرتان غیر قابل حل شدن بیایند هم شما می‌توانید به سادگی برای هر چالشی راه حلی پیدا کنید. امروز حاضر هستید که چشمانتان را به روی هر ترس و وحشتی که دارید ببندید و با اعتماد به نفس تمام با هر مشکلی مواجه شوید، پس تا می‌توانید از این فرصت استفاده کنید.

مرداد

امروز یک نفر چنان فیلمی‌برایتان بازی خواهد کرد و چنان تبلیغاتی به راه خواهد انداخت که قانع می‌شوید حرف‌‌‌های او را بدون هیچ تحقیق و بررسی بپذیرید. با این حال بهتر است پیش از اینکه تحقیقات لازم را انجام دهید و تمام اطلاعات لازم را به دست بیاورید وارد هیچگونه معامله، شراکت و یا هیچ چیز دیگری نشوید. خوشبختانه با وقت گذاشتن و تحقیق کردن در رابطه با این موضوع مشکلات موجود در آن را خیلی زود و راحت پیدا خواهید کرد. حتی اگر همه چیز خیلی خوب و روبراه به نظر می‌رسد هم احتیاط کردن و استفاده از عقل سلیم را فراموش نکنید. با قدم‌‌‌های کوتاه پیش بروید و همیشه تعادل را رعایت کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

شهریور

امروز دچار یک چالش درونی هستید و از طرفی می‌خواهید کارهای عقب افتاده تان را انجام دهید و از طرفی دیگر دلتان می‌خواهد که روز تعطیلتان را با تفریح و خوشگذرانی سپری کنید. البته مسلما وسوسه خوشگذرانی در تعطیلات آخر هفته خیلی قویتر از میل به انجام کارهای خسته کننده است. با فکر کردن به آنچه که دارید و قدردانی و تشکر به خاطر داشته هایتان می‌توانید احساس خوشبختی کنید. امروز دیدار با دوستان و عزیزانتان را حتما در برنامه خود قرار دهید، به ویژه آنهایی که مدتی است از شما بی خبر هستند. با این کار هم خودتان و هم آنها را خوشحال خواهید کرد و انرژی بسیاری از آنها خواهید گرفت.

مهر

امروز یکی از نزدیکانتان ممکن است از رفتار شما عصبانی و یا آزرده شود. ولی شما از زاویه دید خودتان که به این موضوع نگاه می‌کنید به نظرتان می‌آید که او دارد بیخودی موضوع را بزرگ می‌کند. تلاش‌‌‌های شما برای دوری از جر و بحث بی فایده هستند، ولی تا می‌توانید از هر بحثی خودداری کنید و در برابر حرف‌‌‌های طرف مقابلتان تا جای ممکن سکوت کنید، هر توجیهی تنها اوضاع را بدتر می‌کند. امروز شدیدا احساس می‌کنید که به استراحت و تجدید قوا احتیاج دارید و دوست دارید تا جای ممکن در رختخواب بمانید و کاری نکنید. اشکالی ندارد، هر چقدر دلتان می‌خواهد استراحت کنید، ولی کارهایی که باید انجام دهید را هم در نظر داشته باشید و در مورد آنها کوتاهی نکنید.

آبان

امروز نگه داشتن جلوی زبانتان برای شما کار بسیار دشواری است. اگر چیزی در سرتان بگذرد دلتان می‌خواهد آن را بلافاصله به زبان بیاورید. تحملتان در مقابل رفتارهای خودخواهانه بسیار پایین است و خیلی سریع نسبت به اشخاص خودخواه عکس العمل نشان می‌دهید. با این حال بهتر است تا جای ممکن از درگیر شدن با دیگران خودداری کنید و به خودتان و اطرافیانتان فشار اضافه وارد نکنید. هر کاری که اکنون انجام دهید در آینده برایتان نتیجه‌‌‌های خوبی به همراه خواهد داشت. یادتان باشد که هر چقدر بیشتر برای به دست آوردن چیزی تلاش کنید، زمانی که آن را به دست می‌آورید برایتان عزیزتر خواهد بود.

آذر

امروز به دنبال تفریح و خوشگذرانی هستید و مثل کودکی بازیگوش وسوسه می‌شوید که به دنبال کارهایی که دوست دارید بروید. با این حال حتی اگر این وسوسه ایده خیلی خوبی به نظر برسد هم نمی‌توانید بیخیال مسئولیت هایی که دارید بشوید. بجای این که به فکر فرار از کار باشید سعی کنید انرژیتان را صرف انجام کارهایتان کنید. کمی‌تغییر دکوراسیون و رسیدگی به ظاهر منزل فکر خیلی خوبی می‌تواند باشد. شاید حتی بد نباشد اگر وسعتان می‌رسد چیزهای کوچک برای خانه تان خریده و آن را تزئین کنید. البته مواظب باشید که ولخرجی نکنید و به فکر آینده باشید و حواستان به جیبتان باشد؛ اگر در این زمینه زیاده روی کنید محاسبات قبلیتان بهم خواهد خورد.

دی

برنامه بسیار فشرده شما امروز برایتان مشکل ساز شده است، زیرا دوست ندارید ثبات خودتان را به خطر بیندازید. شما آمادگی لازم برای این که هیچ کاری را به برنامه تان اضافه کنید را ندارید. داشتن یک برنامه منظم و مرتب اطمینانی که به دنبالش هستید را برای شما به همراه نخواهد داشت. شما باید احساسات دیگران را نیز در نظر داشته باشید و حتی اگر برایتان سخت باشد تنها به فکر خودتان نباشید. از طرفی از لحاظ احساسی به طرف مقابلتان احساس نزدیکی می‌کنید و دلتان می‌خواهد که احساسات خود را با او در میان بگذارید. از طرف دیگر حرف هایتان یک چیز می‌گویند در حالی که در عمل چیز دیگری نشان می‌دهید؛ کمی‌زمان می‌برد تا اوضاع روبراه شود.

بهمن

اروز شما حاضر هستید به خاطر دیگران برنامه هایتان را به هم بزنید و این موضوع باعث می‌شود که ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان راحت شود. ولی نزدیکانتان ممکن است ایده‌‌‌های متفاوتی درباره این که چطور باید رفتار کنید داشته باشند و در راه داشتن رابطه دلخواهتان برای شما ایجاد مانع کنند. بهترین کار این است که آنچه در ذهنتان می‌گذرد را بیان کنید و اگر چیزی آزارتان می‌دهد آن را به زبان بیاورید. حرف زدن درباره مشکلاتتان اگر راه حلی فوری برای آنها به همراه نداشته باشد هم می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. به هر مهمانی و جشنی که دعوت شدید آن را بپذیرید وگرنه چیزهای با ارزشی را از دست خواهید داد.

اسفند

شما به دنبال راه‌‌‌های تازه ای برای افزایش درآمدتان هستید و دارید به دارایی هایتان فکر می‌کنید و این که چطور می‌توانید آنها را بیشتر کنید. با این حال افکارتان خیلی با واقعیت‌ها مرتبط نیستند. ولی اگر ایده هایتان عملی نیستند هم نگران نباشید، آنچه اهمیت دارد این است که به خودتان اجازه رویاپردازی بدهید. به قدرت تخیلتان مجال بروز بدهید، ولی قبل از این که بر اساس آنها دست به اقدامی‌بزنید چند روزی صبر کنید تا بتوانید منطقتان را به درستی به کار بگیرید. امروز فکرتان مشغول یک سفر طولانی به نقاط دور دست است، حتی اگر امکان رفتن به این سفر را نداشته باشید هم، فکر کردن به آن باعث احساس آزادی و سرزندگی در شما خواهد شد.