سرگرمی

فال روزانه دوشنبه 19 بهمن 1394 – برترین ها

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 19 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!امسال از آن سالهایی که نتیجه تلاش‌‌‌های اخیرتان را خواهید گرفت. شما فردی هستید که برای رابطه عاطفی خود اهمیت زیادی قائلید و شریک زندگی تان را در اولویت قرار می‌دهید، به زودی به آنچه شایسته آن هستید، خواهید رسید. حتی اگر به آنچه تا به حال می‌خواسته، نرسیدید، ناراحت نشوید. هنوز برای تلاش کردن زمان است پس تصمیم نهایی خود را بگیرید، سپس روی آن تمرکز کنید و تمام تلاش تان را به کار گیرید و ببینید که چه اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد. سعی کنید زمان تان را بیشتر با افرادی که از نظر فکری به شما نزدیک تر هستند، بگذرانید. آینده دست شماست، از همین حالا آن را آنگونه که آرزو دارید، بسازید.

فروردین

امروز به طور اتفاقی فردی را ملاقات خواهید کرد که به کمک و حمایت شما احتیاج دارد. حتی اگر کارهای زیای بر سرتان ریخته یا حتی لیست بلند بالایی برای خرید دارید، سخت نگیرید و سعی کنید دوستان تان را در اولویت بگذارید. کارهای نیمه تمام شما در نخواهند رفت اما دوستان تان همین حالا به کمک شما احتیاج دارد پس بی هیچ نگرانی کارهایتان را به تعویق بیاندازید. درهای قلب تان را باز بگذارید و هر کاری که از دست تان بر می‌آید انجام دهید. ورزش را نیز در برنامه زندگی تان از یاد نبرید.

اردیبهشت

اگر برای زندگی خود برنامه ریزی کرده اید، بهتر است آن را با اعضای خانواده تان در میان بگذارید و با آنها مشورت کنید. اما اگر تنها هستید، از آنجا که روند زندگی شما تاثیر چندانی بر زندگی دیگران نخواهد داشت، مشورت ضروری نیست اما خالی از فایده هم نخواهد بود. اگر احساس می‌کنید که شما و شریک زندگی تان به استراحت احتیاج دارید، حال زمان خوبی است تا کمی‌به شیوه زندگی تان تغییراتی بدهید. یک مسافرت دو نفره می‌تواند هیجان لازم را به زندگی تان باز گرداند. اگر هم مجرد هستید با شرکت در کلاس‌‌‌های ورزشی پیشنهادهای خوبی به شما خواهند شد.

خرداد

اگر چیزی شما را ناراحت کرده است، بهتر است در مورد آن با مادر یا فرد پخته و باتجربه ای که با او احساس راحتی می‌کنید، صحبت کنید. مهم نیست که در چه مقام و موقعیتی قرار دارید، همه ما گاهی به حمایت اطرافیانمان محتاجیم و باید خودمان را از دردودل خالی کنیم. فقط یادتان باشد که پس از آرام شدن از آنها تشکر و قدردانی کنید. یک میهمانی بگیرید و دوستانی را که مدت هاست ندیده اید، دعوت کنید. اگر چه وقت عشق و عاشقی نیست اما می‌توانید هیجان زیادی را تجربه کنید که بر روحیه تان تاثیرگذار خواهد بود..

تیر

مراقب باشید که در دام افسردگی نیافتید و مدام خودتان را برای اتفاقات بد یا آنچه می‌خواهید بدست آورید اما موفق نمی‌شوید، سرزنش نکنید. از گفتن جمله «من بدبختم» هم خودداری کنید. ما نمی‌توانیم همیشه بر اطرافمان کنترل داشته باشیم بلکه گاهی مجبوریم آن را تحمل کنیم. در این شرایط کافی ست آرامش خود را حفظ و سعی کنید شرایط بهتری برای خود فراهم کنید. امروز فردی را ملاقات می‌کنید که در نگاه اول شما را گرفتار می‌کند. خودتان را برای یک مکالمه پر از هیجان آماده کنید.

مرداد

امروز کمی‌برای خودتان وقت بگذارید. افکار زیادی در سر شماست. از کار گرفته تا فلسفه و روابط عاشقانه، که اگر به آنها در تنهایی خود نظم ندهید، ممکن است به سمت تان هجوم آورند و گیج تان کنند. پس برای امروزتان از همین حالا برنامه ریزی کنید. سعی کنید زمان زیادی را بیرون از خانه بگذرانید و به دعوت دوستان تان پاسخ مثبت دهید. اگر به میهمانی دعوت نشدید، خودتان این شرایط را فراهم کنید. امروز مردم روحیه خوبی دارند و شما می‌توانید ارتباط خوبی با آنها برقرار کنید و به مقدار زیاد خوش بگذرانید.

شهریور

امروز زمان خوبی برای خلق کردن است. شما فرد تک بعدی نیستید. اگر چه به ورزش علاقه دارید و برای فعالیت‌‌‌های گروهی تان برنامه ریزی می‌کنید اما از کارهای هنری نیز غافل نمی‌شوید. اگر ایده ای در سر دارید، همین امروز قدم اول را برای اجرای آن بردارید زیرا خلاقیت در چنین روزی برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود. برای خودتان وقت بگذارید و کارهایی را که به آنها علاقه دارید مانند کاردستی، شیرینی پزی، باغبانی و… انجام دهید. به زودی یک پیشنهاد عاشقانه خوبی به شما خواهد شد که سورپرایزتان می‌کند.

مهر

امروز کمی‌از وقت تان را آزاد کنید و برای دوستی که از او مدت هاست دورید، نامه یا ایملی بنویسید. این کار نه تنها او بلکه شما را نیز سر شوق می‌آورد، به خصوص اگر دوست تان انتظار همچین اتفاقی را نداشته باشد. حتی می‌توانید به جز نامه برای او هدیه ای مانند شمع، کارت پستال، عکس، شکلات و غیره بفرستید. حتی یک هدیه کوچک هم روز دوست تان را خواهد ساخت و روحیه او را تغییر خواهد داد. امروز جذابیت شما به قدری زیاد شده که قادرید دل هر کسی را به دست آورید پس بهترین زمان برای قرارهای عاشقانه است.

آبان

زمان خوبی است تا ایده هایی را که در سر دارید، عملی کنید. حتی اگر صاحب فرزندی هستید می‌توانید از آنها نیز کمک بگیرید. آنها می‌توانند ایده‌‌‌های جالبی را به شما پیشنهاد دهند طوری از آنهمه خلاقیت آنها تعجب کنید. اگر به فکر درست کردن کاردستی هستید اما مواد اولیه را ندارید، از بطری‌‌‌های قدیمی، روبان یا کاموا استفاده کنید و با کمی‌خلاقیت زیباترین اثر هنری را بسازید. اگر برای اولین بار سر قرار می‌روید، انتظار یک مکالمه را رمانتیک نداشته باشید اما به زودی همه چیز همانطور که می‌خواهید، پیش خواهد رفت.

آذر

اگر احساس تنهایی می‌کنید، به آهنگ مورد علاقه خود گوش دهید و از آن انرژی بگیرید. قدرت موسیقی را نادیده نگیرید زیرا می‌تواند به اندازه صحبت‌‌‌های دیگران بر شما تاثیرگذار باشد، شما را با لایه‌‌‌های درونی و عمیق تری از خودتان آشنا کند و به کمک ریتم و هارمونی شما را به آرامش برساند. پس اگر می‌خواهید هر چه زودتر با روحیه ای شاد روزتان را آغاز کنید، در گوش کردن به یک موسیقی خوب، درنگ نکنید. زمان خوبی برای قرار ملاقات به خصوص در زمینه کاری است. سعی کنید تا جایی که می‌توانید خودتان را نشان دهید.

دی

به ندای درون تان گوش دهید و برای راهی که می‌خواهید بروید، از آن کمک بگیرید. فکر می‌کنید که در جمع‌‌‌های دوستانه کسی به ایده و نظرات شما اهمیت لازم را نمی‌دهد و از این بابت دلگیر هستید. برای رفع این وضعیت بهتر است حرف‌‌‌های خود را با صدای بلندتری بیان و هر گونه که دوست دارید رفتار کنید، حتی اگر برای دیگران عجیب و غریب باشد. اگر به میهمانی دعوت شده اید، آن را رد یا کنسل نکنید زیرا اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد. در محیط کار سعی کنید کمی‌فعال تر باشید، شما توانایی‌‌‌های زیادی دارید و اگر آنها را به خوبی نشان دهید، به آن مقامی‌که شایسته اش هستید، خواهید رسید.

بهمن

امروز سرتان به شدت شلوغ است و تصمیم گرفته اید کارهای نیمه تمام تان را به پایان برسانید. پس از اتمام آنها فضا برای کارهای جدید بیشتری باز خواهد شد. از این روز خوبی که در پیش دارید، نهایت استفاده را بکنید و در کنار کار، خوشگذرانی را نیز از یاد نبرید. شریک زندگی تان بر سر موضوعی با شما اختلاف نظر دارد، بهتر است صحبت درباره آن را به روز دیگری موکول کنید. قبل از هر گونه تصمیم گیری، صحبت‌‌‌های طرف مقابل تان را به خوبی بشنوید، سپس خودتان را جای او بگذارید و با منطق و عقل پیش بروید.

اسفند

بهتر است امروز کارهایتان را کنار بگذارید و فقط استراحت کنید. حتی اگر کارهای مهم نیمه تمامی‌دارید برای یک روز هم که شده نگران آنها نباشید و سعی کنید تنها به خود و سلامتی تان اهمیت دهید. پس از خوردن ناهار، یک چرت کوچک بزنید و برای شما هم غذا از بیرون سفارش دهید یا با دوستان تان در یک رستوران قرار بگذارید. یک پیاده روی کوچک یا حمام آب داغ می‌تواند حال شما را سر جایش بیاورد. اگر فردی نظر شما را به خود جلب کرده است، با او قرار ملاقات بگذارید. ممکن است اولین ملاقات تان کسل کننده باشد اما فرصت دیگری به او دهید.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا