سرگرمی

فال روزانه شنبه 17 بهمن 1394 – برترین ها

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 17 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! خودتان را برای یک جشن فوق العاده آماده کنید. فرقی نمی‌کند که تنها باشید یا با دوستان و اقوام تان، امروز روز بزرگی برای شما است که باید آن را به بهترین شکل بگذرانید. خانواده شما هدیه ای را برایتان در نظر گرفته اند که در زمان مناسب خود، که ممکن است حتی چند سال آینده باشد، به شما خواهند داد. ممکن است اسن هدیه یک ارثیه باشد که شما از آن بی خبرید. در هر صورت شما را سورپرایز خواهد کرد و زندگیتان را تغییر خواهد داد. نگران درآمد مالی خود نباشید زیرا از این نظر ایمن هستید و حمایت‌‌‌های لازم را دریافت خواهید کرد. به زودی رابطه عاطفی شما وارد مرحله دیگری می‌شود که همیشه انتظارش را داشتید. از تک تک لحظات خود لذت ببرید.

فروردین

امروز صبح بسیار پر انرژی و سر حال از خواب بیدار می‌شوید. قدرت بدنی شما نیز افزایش یافته، بنابراین اگر کارهایی دارید که احتیاج به قدرت بدنی بالا دارند، همین امروز به سراغ شان بروید. شاید این کار تعمیر یک وسیله یا رسیدگی به باغچه باشد. اگر هم کاری در دست ندارید، پیشنهاد می‌کنیم به باشگاه‌‌‌های ورزشی سری بزنید یا به استخر بروید و کمی‌فعالیت بدنی داشته باشید. مهم نیست چه کاری را انتخاب کنید، در هر صورت روز فوق العاده ای را در پیش خواهید داشت. در رابطه عاطفی خود بد نیست کمی‌چشم هایتان را باز و به اطراف نگاه کنید، شما نیاز به ایجاد تغییرات دارید.

اردیبهشت

امروز از آن روزهایی است که باید زودتر از خواب بیدار شوید و فعالیت خود را آغاز کنید. پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری.. هم به شما از نظر روحی انرژی خواهند داد و هم بر سلامتی و قدرت بدنی تان تاثیری مثبت می‌گذارد، بنابراین تنبلی نکنید. حتی اگر زمان کافی برای انجام چنین کارهایی را در صبح ندارید و مجبور هستید به محل کار خود بروید، بعد از ظهر خوبی در پیش خواهید داشت، از آن نهایت استفاده را بکنید. به تازگی وارد رابطه ای عاطفی شده اید، از آن بسیار راضی هستید طوری که حسرت می‌خورید چرا زودتر این کار را نکرده اید. مطمئن باشید همه چیز در زمان خود به بهترین شکل اتفاق خواهد افتاد.

خرداد

سلامتی کلی بدن شما به اوج خود رسیده است، احساس خوبی دارید و پر از انرژی هستید. از این فرصت استفاده کنید و کمی‌فعالیت بدنی داشته باشید تا این حس خوب در شما متوقف نشود. در این صورت در کارهای دیگرتان نیز موفق خواهید شد. اگر می‌توانید چند دقیقه ای را در بیرون از خانه، زیر نور آفتاب بنشینید و از هوای تازه استشمام کنید. پیاده روی، باغبانی یا کارهایی که هم نیاز به قدرت بدنی دارد و هم خلاقیت، به شما کمک خواهند کرد. در مورد رابطه عاطفی تان به مشکل بر خورده اید، هر چه زودتر خجالت را کنار بگذارید و حرف هایتان را بزنید، مشکل تان زودتر حل خواهد شد.

تیر

کارهای نیمه تمامی‌دارید که احتیاج به خلاقیت دارند و مدت‌ها سراغشان را نگرفته اید، اما امروز وقت آن است که به آنها سری بزنید، حتی اگر تصور می‌کنید که این کارهای هنری برای شما ساخته نشده اند. سایت‌‌‌های زیادی هستید که می‌توانند به شما در این راه کمک کنند و ایده‌‌‌های تازه ای را به ذهن تان برسانند. توانایی خودتان را نادیده نگیرید و با به دست گرفتن این پروژه ها، خود و استعدادهایتان را کشف کنید. مطمئنا سورپرایز خواهید شد. اگر احساس می‌کنید در رابطه عاطفی از اخلاق خوب شما سو استفاده شده است، بهتر است کمی‌عقب بکشید و به دوست تان فضا دهید تا در تنهایی خود بیشتر راجع به اشتباهش فکر کند.

مرداد

زمان مناسبی است تا هر چه زودتر از خواب بیدار شوید و به بیرون از خانه بروید. امروز انرژی زیاد و مثبتی در هوا پراکنده است که می‌تواند روحیه شما را از این رو به آن رو کند. انجام کمی‌فعالیت هنری هم به شما کمک خواهد کرد. سعی کنید از کوچک ترین زمان خود استفاده کنید، حتی اگر نیم ساعت زمان استراحت یا ناهار دارید، برای یک پیاده روی برنامه ریزی کنید. عصر امروز زمان مناسبی برای یک دورهمی‌دوستانه و خوردن نوشیدنی مورد علاقه تان است. اگر سعی دارید شریک زندگی تان را تغییر دهید، اشتباه کرده اید. تنها کاری که باید بکنید شنیدن حرف‌ها و درک اوست.

شهریور

ممکن است از دست یکی از صمیمی‌ترین دوستان یا شریک زندگی تان به خاطر کم توجهی هایش به شما دلگیر شده باشید اما با انرژی مثبتی که در هوا پراکنده است، می‌توانید آنقدر تلاش کنید تا به هدف تان برسید. به سدهایی که پیش رویتان قرار گرفته توجهی نداشته باشید و تنها به سمت جلو پیش روید، موفقیت شما حتمی‌است. افراد ترسو یا آنهایی که جرات قدم برداشتن نیز ندارند، شما را تنها گیج می‌کنند، بدون توجه به آنها تنها روی هدف خودتان متمرکز شوید. هر کسی باید با توجه به اولویت هایی که در زندگی برای خود تعریف کرده، راه خود را انتخاب کند. صبور باشید تا همه چیز همان طور که شما می‌خواهید، اتفاق افتد.

مهر

ممکن است از دست یکی از صمیمی‌ترین دوستان یا شریک زندگی تان به خاطر کم توجهی هایش به شما دلگیر شده باشید اما با انرژی مثبتی که در هوا پراکنده است، می‌توانید آنقدر تلاش کنید تا به هدف تان برسید. به سدهایی که پیش رویتان قرار گرفته توجهی نداشته باشید و تنها به سمت جلو پیش روید، موفقیت شما حتمی‌است. افراد ترسو یا آنهایی که جرات قدم برداشتن نیز ندارند، شما را تنها گیج می‌کنند، بدون توجه به آنها تنها روی هدف خودتان متمرکز شوید. هر کسی باید با توجه به اولویت هایی که در زندگی برای خود تعریف کرده، راه خود را انتخاب کند. صبور باشید تا همه چیز همان طور که شما می‌خواهید، اتفاق افتد.

آبان

اگر مدت‌ها به دنبال فرصتی برای انجام یک فعالیت بدنی می‌گردید، امروز زمان خوبی است تا دست به کار شوید. ورزش هیچ آسیبی به بدن شما نخواهد زد. اگر به دلیل برخی مشکلات از ورزش‌‌‌های قدرتی منع شده اید، یک پیاده روی ساده یا یوگا هم می‌تواند گزینه‌‌‌های خوبی برایتان باشد و به شما در رسیدن به اندام ایده آل، کمک کند. اگر اخیرا با عشق تان بگومگویی داشته اید، باید بگوییم که شما و شریک زندگی تان عاشق هم هستید و به خوبی می‌توانید اختلافات خود را حل کنید. پس جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

آذر

به اهدافی که در سر دارید، جامه عمل بپوشانید. امروز که پر از انرژی هستید، زمان مناسبی است تا اولین قدم هایتان را بردارید. مطمئن باشید اگر شما اقدام نکنید، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. زندگی به سرعت در حال گذر است و اگر همین طور بنشینید و حسرت روزهای رفته را بخورید و مدام بگویید: «ای کاش…» یک روز می‌رسد که پشیمان می‌شوید، روزی که دیگر خیلی دیر شده و هیچ کاری از دست شما بر نمی‌آید. همه چیز با اولین قدم آغاز می‌شود، پس درنگ نکنید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید، تغییر زاویه دیدتان می‌تواند کمک شایانی به شما کند.

دی

برای برنامه ریزی و به دست گرفتن پروژه‌‌‌های جدید، درنگ نکنید. در هر کاری که امروز به دست بگیرید، موفق خواهید شد زیرا انرژی شما زیاد و مهارت هایتان بالا است. اگر می‌خواهید تمرکز بیشتری بر کارهایتان داشته باشید، اهداف تان را روی کاغذ بنویسید. کارهایی که ارزش زیادی برایتان ندارند را خط بزنید. لوازمی‌را هم که استفاده چندانی از آنها ندارید دور بریزید یا آنها را برای اشخاص نیازمند کنار بگذارید. شاید فکر کنید که بر رابطه عاطفی خود تسلط و کنترل کافی دارید اما این همیشه پاسخو نیست. برخی اوقات لازم است حرف‌‌‌های طرف مقابل را نیز بشنوید و بر اساس آنها تصمیم بگیرید.

بهمن

با انرژی و احساس خوبی که دارید امروز همه چیز به خوبی برایتان پیش خواهد رفت. اگر کارهای نیمه تمامی‌در دست دارید، به آنها رسیدگی کنید. میزتان را از چیزهایی که استفاده چندانی از آنها ندارید، خالی کنید تا تمرکزتان بیشتر شود. شما فرد توانایی هستید که می‌توانید بیشترین کارها را در کمترین زمان انجام دهید پس اعتماد به نفس تان را بالا ببرید. قبل از اتمام پروژه هایی که در درست دارید، برای به عهده گرفتن کارهای جدید برنامه ریزی کنید تا وقت تان تلف نشود. شما شایسته بهترین‌ها هستید، خودتان را دست کم نگیرید.

اسفند

احساس می‌کنید که خلاقیت تان افزایش یافته و می‌توانید دست به کارهای‌‌‌های هنری بزنید. شاید هم بخواهید از این انرژی برای انجام کارهای خانه مانند تغییر دکوراسیون یا مرتب کردن و چیدن لوازم خانه استفاده کنید. با برنامه ریزی دقیق حتی می‌توانید چندین فعالیت را با هم انجام دهید. پس از روز به این خوبی نهایت استفاده را بکنید. شما میان دو راهی در رابطه عاطفی تان قرار گرفته اید. احساس می‌کنید که به شما خیانت شده اما باور این مسئله برایتان غیرممکن است. بهتر است قبل از هر اقدامی، خوب جوانب مختلف را بررسی کنید تا در آینده پشیمان نشوید.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا