سرگرمی

فال روزانه دوشنبه 12 بهمن 1394 – برترین ها

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 12 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز که تولدتان است، فرصت‌‌‌های شغلی خوبی برایتان فراهم می‌شود، آنها را به خوبی بررسی و بهترین شان را انتخاب کنید. امروز زمان مناسبی است که دوستان و خانواده خود را به دور هم جمع کنید و خاطره خوشی برای سالهای سال خود بسازید. در این ارتباطات با فردی آشنا می‌شوید که به زندگی شما تغییرات مثبت زیادی می‌دهد. این تغییرات در ماه فروردین، به اوج خود می‌رسد. اگر در تمام جنبه‌‌‌های زندگی خود تعادل بیشتری داشته باشید و کمی‌عاقلانه تر برخورد کنید، آرزوهای بلند مدت خود را در زمان کوتاه تری به دست خواهید آورد.

بهتر از از قوه تخیل و خلاقیت برای افزایش درآمد مالی تان استفاده کنید. به زودی خبری از روزنامه، تلویزیون یا سایتی می‌شنوید که شما را غافلگیر می‌کند. شما آرزوهای بزرگی در سر دارید، مهم نیست که آنها چقدر دور از واقعیت هستند، شما قادرید تمام آنها را به واقعیت مبدل کنید، فقط کافی است به درستی تصمیم بگیرید. برنامه ریزی می‌تواند کمک شایانی به شما کند پس بهتر است افکارتان را روی کاغذ پیاده کنید و برای عملی شدن آنها نقشه بکشید. اگر ناراحتی بین شما و عشق تان بوجود آمده، با حس شوخ طبعی خود آن را از میان ببرید تا لبخند به روی لبان هر دوی شما بنشیند.

شرکت در یک مراسم شما را با افرادی که علاقمندی‌‌‌های مشترکی باهم دارید، آشنا می‌کند. حتی ممکن است یکی از دوستان قدیمی‌تان را که مدت هاست از او بی خبر بوده اید، ببینید یا اگر مجرد هستید، گزینه‌‌‌های خوبی را پیدا خواهید کرد. بنابراین به این دعوت نه نگویید زیرا فواید بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت. به زودی درهای زیادی به رویتان گشوده می‌شود، خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید. اگر احساس می‌کنید که عشق تان کمی‌دلگیر و ناراحت است، امشب با او در مکانی رمانتیک و زیبا قرار بگذارید و از دلش درآورید.

امروز اخبار خوبی به گوش تان می‌رسد. این خبر ممکن است در مورد فردی یا کاری که مدت هاست به دنبالش بوده اید، باشد. شاید هم کاری به شما پیشنهاد شود که انتظارش را نداشته اید. در هر صورت این خبر انرژی خوبی به شما می‌دهد و فرصت هایی را در اختیارتان می‌گذارد که لایق اش هستید. سعی کنید از این شرایط نهایت استفاده را بکنید زیرا تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد خواهد کرد. اگر مجرد هستید، شرکت کردن در مراسم مختلف می‌تواند گزینه‌‌‌های خوبی را پیش پای شما قرار دهد. اگر به جای زیبایی صورت به دنبال زیبایی درون باشید، خوشبختی تان حتمی‌است.

اطلاعاتی که از دیگران دریافت می‌کنید و ندای درونی تان شما را وادار می‌کند تا در پروژه‌‌‌های بزرگ شرکت کنید. این کار ممکن است به صورت گروهی باشد اما شما می‌توانید آن را به تنهایی نیز به دست بگیرید. از مسئولیت هایی که باید به عهده بگیرید، نترسید زیرا مطمئنا برایتان جذاب خواهد بود و شما را خوشنود و راضی خواهد کرد. فرصت‌‌‌های تازه ای برای پیشرفت شما فراهم می‌شود، همین حالا قدم اول را بردارید در غیر این صورت تمام شان از دست می‌روند. اگر شریک زندگی تان فرد حساسی است، در کلامی‌که هنگام صحبت با او به زبان می‌آورید، محتاط باشید.

فردی به دیدارتان می‌آید و خبرهای تکان دهنده ای را به شما منتقل می‌کند که تاثیر زیادی بر شما خواهد داشت طوری که ممکن است روند زندگی خود را تغییر دهید. به زمنیه‌‌‌های تازه ای مانند فلسفه علاقمند می‌شوید به گونه ای که حتی ممکن است به گروه هایی که در این زمینه فعالیت دارند، بپیوندید. با یکی از نزدیک ترین افراد زندگی تان بحثی خواهید داشت. برای اثبات حرف تان می‌توانید از کتاب یا حتی مجلات مربوطه کمک بگیرید. امروز زمان خوبی برای قرارهای دو نفره است. فقط یادتان باشد که گوینده محض نباشید، به طرف مقابل تان هم اجازه صحبت بدهید. شنیدن حرف‌‌‌های او نیز می‌تواند ایده‌‌‌های تازه ای در ذهن تان ایجاد کند.

با شرکت کردن در فعالیت‌‌‌های گروهی که در اطرف خانه تان برگزار می‌شود، می‌توانید با افراد جدیدی آشنا شوید و دامنه دوستان خود را افزایش دهید. هستند افرادی که علاقمندی‌‌‌های مشترکی با شما دارند و می‌توانند در عملی کردن ایده هایی که در سر دارید به شما کمک کنند. اگر متاهلید، عصر خود را با عشق زندگی تان بگذرانید و او را به یک فنجان قهوه دعوت کنید. اگر هم مجرد هستید و به دنبال عشق و عاشقی، امروز سورپرایز خواهید شد. فرقی نمی‌کند متاهل باشید یا مجرد، شما در چنین روزی یک داستان عاشقانه خواهید نوشت.

آیا تا به حال به مسیرهای جدید فکر کرده اید؟ اگر جواب تان منفی است، امروز زمان خوبی است تا کنترل کامل زندگی خود را به دست بگیرید و به راههایی جز آنچه تا به حال گذرانده اید، بیاندیشید. به زودی خبری خواهید شنید که می‌تواند بر درآمد مالی شما تاثیر مثبتی بگذارد. درهای تازه ای به رویتان باز می‌شود که از گذر از آنها می‌توانید تغییرات بزرگی به زندگی تان دهید و به سطوحی بالاتر قدم بردارید. میهمانی در پیش است، با بهترین لباس خود ظاهر شوید و چون الماسی در جمع بدرخشید.

تغییرات غیر معمولی در زندگی شما رخ داده که کمی‌نگران تان کرده اما افکار منفی را دور بریزید زیرا این شرایط می‌تواند منجر به تغییرات دیگری در زندگی شغلی، تحصیلی یا حتی مکان زندگی تان شود. امشب قبل از خواب خود در مورد ایده هایی که در سر دارید، فکر کنید. بهتر است در این کار شریک زندگی خود را نیز فراموش نکنید، او نیز می‌تواند به شما در این راه کمک کند. اگر چند وقتی است گوشه نشینی را انتخاب کرده اید، حال زمان خوبی است تا از لاک خود بیرون بیایید و کمی‌با دیگران در ارتباط باشید. امروز از هر دستی بدهید، از همان دست هم خواهید گرفت، پس عشق تان را از دیگران دریغ نکنید.

تصمیم دارید در یک کلاس یا ورکشاپی با موضوع معنویت، متافیزیک یا علمی‌شرکت کنید. بحث هایی در این کلاس صورت می‌گیرد که ایده‌‌‌های جدیدی را در ذهن تان شکل می‌دهد. چند روز آینده را نیز بر آنچه امروز یاد گرفته اید، تمرکز کنید زیرا تاثیر بزرگی در زندگی تان خواهند داشت. به زودی فردی را ملاقات خواهید کرد که شما را یاد یکی از عزیزترین‌‌‌های زندگی تان می‌اندازد. شاید در برقراری ارتباط با او دودل باشید اما نگرانی را کنار بگذارید زیرا از این تصمیم خود پشیمان نخواهید شد.

امروز از همه جهات خبرهای تازه ای خواهید شنید. کتاب، مجله، اینترنت و حتی مکالمه دوستان تان، هر کدام حرفی برای گفتن دارند که برایتان جذاب خواهد بود. شما می‌توانید با ترکیب ایده هایی که در سر دارید و اطلاعاتی که به دست تان رسیده است، به نتایج قابل ملاحظه ای برسید. آنها را جایی یادداشت کنید زیرا در آینده ای نه چندان دور به کارتان می‌آید. اگر رابطه عاطفی شما دچار یکنواختی شده است، چرا با رفتن به مکانی جدید یا انجام فعالیتی هیجان انگیز تغییری به آن نمی‌دهید؟

خبرهایی را در مورد اقتصاد جهانی می‌شوید که خوشحال تان می‌کند زیرا بر درآمد مالی شما نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و نگرانی هایتان را در مورد آینده از بین خواهد برد. شاید بخشی از آنچه می‌شنوید در ابتدا برایتان مبهم به نظر آید اما با گذشت زمان تردیدهایتان از میان خواهد رفت. به نظر می‌رسد که جشنی در راه است، خودتان را برای آن آماده کنید. شما فرد محبوبی میان دوستان تان هستید، اگر به دنبال نیمه گمشده تان می‌گردید، هیج نگرانی نداشته باشید زیرا در پیدا کردن آن هیچ مشکلی نخواهید داشت.

امروز اخباری را در زمینه هایی چون متافیزیک دریافت خواهید کرد که شما را وادار می‌کند برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر سراغ کتاب و اینترنت بروید. اگر علاقه شما در این زمینه گل کرده است، حتی می‌توانید آن را به عنوان یک رشته دانشگاهی و به صورت حرفه ای دنبال کنید. امشب ایمیل یا تلفنی از شخصی که مدت هاست او را ندیده اید، به شما می‌رسد که سورپرایزتان خواهد کرد. اگر به دنبال فرصتی هستید تا به عشق تان حرف هایی که در ذهن تان دارید را بزنید، اکنون زمان مناسبی است، درنگ نکنید.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا