سرگرمی

فال روزانه جمعه 2 بهمن 1394 – برترین ها

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 2 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! روز تولدتان برای شما روز خوبی خواهد بود و کادویی که مدت هاست در انتظارش بوده اید را دریافت خواهید کرد. این آغازگر هدیه‌‌‌های زیادی است که زندگی امسال به شما خواهد داد، پس تا می‌توانید از آنها لذت ببرید و برای تک تک آنها شکرگزار باشید. این هدیه‌ها لزوما هدیه‌‌‌های مادی نیستند، شما می‌توانید بسیاری از انتظارات غیر مادی خود از زندگی را نیز دریافت کنید. به عنوان مثال شاید عشقی که مدت هاست در انتظار آن بوده اید را پیدا کنید. با این حال مواظب باشید که اجازه ندهید درگیری‌‌‌های عاطفی حواس شما را از فعالیت‌‌‌های حرفه ایتان پرت کرده و مانع پیشرفتتان شوند. شما خودتان بهتر از هر کسی می‌دانید که هیچ چیز به راحتی به دست نمی‌آید و باید برای به دست آوردن خواسته هایتان تلاش کنید، پس کمر همت را ببندید و دست به کار شوید.

امروز روز خوبی است برای فکر کردن به جریان زندگی و این که چکار می‌خواهید بکنید. به تغییراتی که در محیط اطرافتان و به ویژه در محل کارتان اتفاق افتاده اند فکر کنید، هنوز هم اتفاقات و تغییرات زیادی در پیش دارید که باید خودتان را برای آنها آماد کنید. امروز حرف زدن برایتان سخت خواهد بود و نگران این هستید که با این کار آشفتگی‌‌‌های درونی و احساساتتان را به معرض نمایش بگذارید و آنچه می‌خواهید را هم به دست نیاورید. شما این توانایی را دارید که به افکار منفیتان غلبه کنید پس زودتر خودتان را جمع و جور کنید. سعی کنید کارهایی که دوست دارید را انجام دهید و تا جایی که می‌توانید از روز تعطیلتان در کنار شریک زندگی خود لذت ببرید.

امروز ذهنتان بسیار تند و تیز است و هیچ کس نمی‌تواند شما را گول بزند. هر کس تا دهانش را باز کند تا آخر حرفش را خوانده اید و انگار که صدای فکر کردن آدم‌ها را می‌شنوید. از این توانایی که امروز در وجودتان است استفاده مناسب بکنید و کاری نکنید که در دیگران بازخورد منفی ایجاد کنید. اگر احترامی‌که انتظارش را دارید از کسی که دوست دارید دریافت نکنید دچار دلخوری و ناراحتی خواهید شد. شما کار درستی انجام می‌دهید که خودتان را لایق احترام می‌دانید، ولی انتظارات بیهوده نداشته باشید، همین که خودتان از کاری که انجام داده اید رضایت داشته باشید و از درست بودن آن مطمئن باشید کافی است، شما نیازی به تحسین و تایید دیگران ندارید.

امروز ممکن است درگیر یک نبرد قدرت شوید، به خودتان اصلا فشار بیش از حد نیاورید و تنها آنچه در توانتان هست را انجام دهید. از درگیری مستقیم پرهیز کنید، این کار وضعیت شما را به هیچ عنوان بهتر نخواهد کرد. شاید اگر این نبرد را به وقت دیگری واگذار کنید نتایج بهتری بتوانید بگیرید. امید خودتان را در هیچ شرایطی از دست ندهید و تسلیم تردیدهای خود نشده و قدرت تفکر مثبت در به وجود آوردن دنیایی بهتر را دست کم نگیرید. بعد از ظهر امروز در خانه نمانید، به خرید بروید، به دوستان و اعضا خانواده سر بزنید و یا به سینما و تئاتر بروید. تا جایی که می‌توانید امروز به خودتان استراحت مطلق داده و از تمام لحظاتتان لذت ببرید.

امروز کسی که دوست دارید موضوع حساسی را مطرح خواهد کرد که شما نظرات محکم و غیر قابل تغییری در مورد آن دارید و این موضوع ممکن است بین شما ایجاد بحث و درگیری کند. بیش از اندازه تعصبی نباشید و واقعیت‌ها را بپذیرید. از موضوع اصلی منحرف نشوید و بحث‌‌‌های نامربوط گذشته را دوباره مطرح نکنید. اگر مدت هاست در فکر آغاز انجام یک کار هنری بوده اید امروز بهترین زمان ممکن برای این کار است. اگر احساس ناراحتی می‌کنید و یا دلتان گرفته است در خانه ننشینید. بیرون بروید و قدم بزنید و هوای تازه را تنفس کنید. این قدم‌‌‌های کوچک به شما کمک خواهند کرد تا از فکر کردن به چیزهای منفی و ناخوشایند نجات پیدا کنید.

در حال حاضر اولویت اصلی شما بازگرداندن تعادل و آرامش به زندگیتان است تا بتوانید ببینید با خودتان چند چند هستید و برای به دست آوردن اهداف و خواسته هایتان چه کارهایی باید بکنید. در هر صورت این را به یاد داشته باشید که با هر مشکلی هم که در طول مسیرتان مواجه شدید ایده آل‌‌‌های ارزشمند خود را کنار نگذارید. به هیچ عنوان ارزش و توانایی‌‌‌های خودتان را دست کم نگیرید و اعتماد به نفستان را حفظ کنید. شما باید در رفتارهایتان علاوه بر داشتن محبت و توجه نسبت به کسانی که دوست دارید وظایف و مسئولیت‌‌‌های خودتان را هم در نظر داشته باشید تا بتوانید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید.

امروز فعالیت هایی که به عنوان تفریح‌‌‌های خنده دار شروع می‌شوند ممکن است ناگهان به رقابتی تمام عیار بدل شوند که بین شما و دوستانتان حتی جنگ و دعوا به راه خواهد انداخت. بازی و سرگرمی‌را بیش از اندازه جدی نگیرید و از دقایق با هم بودن لذت ببرید. امروز باید به وعده هایی که داده بودید عمل کرده و یا کاری که موعد آن فرا رسیده را انجام دهید. بهتر است این کار را پشت گوش نیندازید و در اولین فرصت ممکن آن را انجام دهید. بعد از به انجام رساندن وظایفتان می‌توانید بقیه روزتان را همان طوری که خودتان دلتان می‌خواهد بگذرانید. اصلا چطور است همراه با کسی که دوست دارید به گردش و تفریح بروید؟

ایده هایی که به تازگی در سرتان شکل گرفته اند به هیچ کسی مربوط نیستند، پس نیازی نیست که آنها را با کسی در میان بگذارید، خودتان به تنهایی به آنها فکر کرده و ساخته و پرداخته شان کنید. مسافرتی که مدت‌ها در انتظارش بوده اید به زودی برایتان فراهم خواهد شد. بد نیست امروز که تعطیل هستید و وقت دارید اطلاعات لازم برای داشتن بهترین سفر ممکن را جمع آوری کنید. شما در حال حاضر آمادگی لازم برای نزدیکی بیشتر در رابطه عاطفیتان را دارید، ولی اگر طرف مقابلتان بخواهد خودش را ناگهان بیش از اندازه به شما نزدیک کند به دلیل وحشتی که از آسیب دیدن از این رابطه در شما ایجاد می‌شود تمایل شدیدی به فرار کردن از او پیدا خواهید کرد.

امروز نمی‌توانید نسبت به تفاوت بین حق و باطل و صحیح و غلط بی تفاوت باشید و هر جا جدالی بین این دو در میان باشد خودتان را وارد ماجرا خواهید کرد. شاید به نظر دیگران این طور بیاید که جو گیر شده اید و رفتاری غیر معمولی دارید از خودتان نشان می‌دهید، ولی خودتان از رفتار و عقایدتان اطمینان کامل دارید. با این حال در عکس العمل نشان دادن محتاطانه برخورد کنید، شاید راه حل هایی بهتر از آنچه شما فکر می‌کنید هم وجود داشته باشد. شاید یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان بر اساس موفقیت هایی که در گذشته داشته اید از شما بخواهد که او را راهنمایی کنید. این کار وقت زیادی از شما خواهد گرفت، ولی خودتان از انجام آن لذت خواهید برد.

شما دوست دارید در مورد مسئله ای که برایتان اهمیت ویژه ای دارد برای دیگران صحبت کنید، ولی مواظب باشید که حرف هایتان بر اساس استدلال و منطق باشند. البته در حال حاضر هر چقدر هم که دیگران به ایده‌ها و نظراتتان اعتراض کرده و آنها را زیر سوال ببرند برایتان مهم نیست و با پشتکار سر حرفتان باقی خواهید ماند. امروز می‌توانید بر اساس برنامه هایتان پیش رفته و به خواسته هایتان برسید. فقط باید مواظب باشید که اتفاقات اطراف حواستان را پرت نکنند و در مسیر درست پیش بروید، وگرنه اوضاع به صورت غیر منتظره ای تغیر خواهد کرد. امروز رت و مدها و مهمانی‌‌‌های خانوادگی وقت زیادی از شما خواهند گرفت، از این کار لذت ببرید ولی به کارهای خودتان هم برسید.

در حال حاضر عاملی که برای موفقیت خود کم دارید داشتن منطق و قدرت استدلال است. امروز بسیار احساسی عمل می‌کنید و رفتارهایتان اصلا قابل پیش بینی نیستند. از طرفی هم نگران افکار و قضاوت‌‌‌های دیگران هستید و در مقابل آنها گارد گرفته و آماده حمله اید، ولی بهترین کاری که می‌توان کرد این است که با رفتاری آرام و ملایم پیش بروید و در دیگران حساسیت ایجاد نکنید. امروز خانه تان حسابی شلوغ و پر رفت و آمد است و تلفنتان لحظه ای از زنگ خوردن باز نمی‌ایستد. شاید از این همه شلوغی و هیاهو احساس کنید که دارید سرسام می‌گیرید، قبل از خواب به پیاده روی بروید، هوا بخورید و ذهن خودتان را آرام کنید.

امروز هر چقدر هم که حرف هایتان را با دقت و احتیاط انتخاب کنید، همین که از دهانتان خارج شوند عکس العمل هایی در طرف مقابلتان ایجاد خواهند کرد که شما را شگفت زده خواهد کرد. متأسفانه اطرافیانتان پیام حرف هایتان را به درستی نمی‌گیرند و از حرف هایتان سوء برداشت خواهد شد. دلیل این موضوع به احتمال زیاد این است که برخی از اطلاعات مهم را از قلم انداخته اید. انعطاف پذیر باشید و در صورت لزوم در دیدگاه خود تغییر ایجاد کنید. سرتان شلوغ است و باید چند نفر را ببینید، یکی از دوستانتان نیز برای انجام این کار با شما همراه خواهد شد. ساعات پایانی روز را برای خودتان و استراحتتان بگذارید و خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید.

امروز هم از لحاظ جسمی‌و هم از لحاظ ذهنی بسیار پر انرژی هستید و نیاز شدیدی به داشتن فعالیت فیزیکی در خودتان احساس می‌کنید. از روز تعطیلتان استفاده کرده و از خانه بیرون بروید. اگر می‌توانید به کوهنوردی بروید و یا فعالیت‌‌‌های ورزشی دیگری که دوست دارید را انجام دهید. سعی کنید خودتان را با دیگران هماهنگ کنید و ساز مخالف نزنید، به ویژه اگر قرار است فعالیتی گروهی داشته باشید این کار باعث ایجاد دودستگی بین افراد گروه خواهد شد و خودتان نیز از این رفتارتان پشیمان خواهید شد. تمام روز سرتان گرم خواهد بود و حسابی خسته خواهید شد، شب را روی کاناپه لم دهید و یک فیلم خوب نگاه کنید و زودتر بخوابید تا بتوانید هفته خوبی را شروع کنید.

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا