فرماندار میبد در نشست بانوان کارآفرین و شاعل در حوزه مشاغل خانگی، از اینکه میبد مهدی برای ترویج هنر صنعت هایی مانند زیلو و کاربافی شده، اظهار خوشنودی نمود.

بام میبد: فرماندار میبد در دومین جلسه شرکت تعاونی بانوان کارآفرین با عنوان “شرکت نسیم بهارخاتون ” با حضور سید احمد علائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد، دکتر خواجه پور مشاور فرماندار میبد در امور بانوان و خانواده و جمعی از بانوان کارآفرین و فعال در حوزه مشاغل خانگی، تاسیس شرکت تعاونی بانوان میبد را کاری بسیار ارزشمند و قابل تقدیر عنوان نمود و افزود: سعی خواهد با ارائه تسهیلات کم بهره جبران کننده زحمات زحمات بانوان باشیم.

وی ضمن تشکر از بانوان، حضور آنها در جشنواره‌‌‌های برگزار شده در اماکن تاریخی میبد را جهت ارائه محصولاتشان در غرفه هایی که ایجاد شده بود، بسیار چشمگیر و نشان دهنده عزم و اراده آنها خواند.

فرماندار میبد در ادامه گفت: چند روز پیش  خانم شریف زاده را با  میهمانانش  که  از استان کرمان برای آموزش کاربافی به میبد آمده بودند، در رستوران گلشن دیدم و بسیار خوشحال شدم از این که  میبد، مهدی برای ترویج هنر صنعت هایی مانند کاربافی و زیلو و کارهای دیگری که شما در حال انجام آن هستید، شده است و این خود در خور تحسین و ارزش گذاری است.

وی افزود: اگر شما بتوانید عرضه و تولید کارهای خود را در روستاها هم داشته باشید، گام خوب و ارزشمندی خواهد بود که می‌تواند با دریافت تسهیلاتی در قالب تسهیلات پایدار روستایی با ارائه  وام‌‌‌های کم بهره  همراه باشد.

این مقام مسئول با اظهار امیدواری به اینکه انشاالله همه ما بتوانیم در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی‌موفق باشیم، از بانوان خواست، ادامه دهنده کارهای ارزشمند خود در سایه حمایتهایی که خواهد شد، بدون هیچ دغدغه و نگرانی رو به پیشرفت و ترقی باشند.

مشاور فرماندار میبد در امور بانوان و خانواده فرمانداری میبد نیز در این جلسه با بیان سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از بانوان، به انجام کارهای بزرگ در جهت حمایت از بانوان، در قالب ارائه تسهیلات، شرکت دادن بانوان در کلاسهای بازاریابی و حسابداری، راهنمایی برای  برند سازی جهت گسترش فعالیتهای بانوان در حوزه ای که فعالیت دارند و  همچنین فروش محصولات بانوان توسط افرادی که خود آنها معرفی می‌نمایند و در زمینه بازاریابی مهارت دارند در نمایشگاهی دائمی‌نوید داد.

گفتنی است این جلسه با صحبتهای سید احمد علائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد در خصوص فواید شرکت تعاونی، کوشش در جهت جذب عضو و استفاده از ایده‌‌‌های دیگران جهت پیشبرد کارها با داشتن افکار و ایده‌‌‌های بزرگ،   شرایط ارائه تسهیلات به بانوان و نیز توضیح در باره شرایط پرداخت تسهیلات پایدار روستایی همراه بود.

همچنین گزارشی از  اقدامات انجام شده توسط شرکت تعاونی بانوان میبد از زمان تاسیس آن ارائه شد که طیبه السادات حضیریی مدیر عامل این شرکت به بیان آن پرداخت.

در انتهای این نشست خانم خرداد مهر کارشناس جهاد کشاورزی و از اعضای هیئت مدیره این شرکت ضمن بیان حمایتهایی که جهاد کشاورزی می‌تواند از کارهای بانوان و شرکت تعاونی داشته باشد، به پرسش‌‌‌های مطرح شده از سوی بانوان در جمع در خصوص روند کار شرکت تعاونی پاسخ گفت و در سخنان خود بر کوشش بانوان حهت کسب دانش بازاریابی جهت ارائه و فروش محصولات خود تاکید نمود.