چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۴ دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! جشن تولدتان را کمی‌به تاخیر بیندازید و تمام توان و انرژی خود را روی کار و تجارت متمرکز کنید. اگر همه چیز به خوبی پیش برود طی چند ماه آینده چیزهای مهمتری برای جشن گرفتن خواهید […]

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۴ دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! جشن تولدتان را کمی‌به تاخیر بیندازید و تمام توان و انرژی خود را روی کار و تجارت متمرکز کنید. اگر همه چیز به خوبی پیش برود طی چند ماه آینده چیزهای مهمتری برای جشن گرفتن خواهید داشت. گاهی باید جشن گرفتن را کمی‌به تعویق بیندازیم تا بتوانیم جشنی بهتر داشته باشیم. انتخاب با خودتان است ولی اگر امروز کارهایتان را در اولویت قرار دهید نتایج بسیار بهتری به دست خواهید آورد. قورباغه تان را قورت بدهید و کاری که اولویت دارد را انجام دهید.. امسال با خودتان قرار بگذارید که اگر بیشتر از دیگران به خودتان اهمیت نمی‌دهید و خودتان را نسبت به آنها در اولویت قرار نمی‌دهید حداقل خودتان را برابر با آنها در نظر بگیرید. به نیازهای خود اهمیت بدهید تا شاد و قوی باشید و بتوانید برای همه چیز آماده باشید. عشق همین نزدیکی هاست، آنقدر نزدیک که چشم هایتان برای دیدن آن با مشکل مواجه شده اند!

حتی اگر کارهای بسیاری برای انجام دادن داشته باشید هم امروز از توانایی خود در انجام غیر ممکن‌ها اطمینان دارید. با وجود این که اعتماد به نفس فعلیتان به شما انرژی خواهد بخشید، ولی به احتمال زیاد دلیل خاصی برای آن وجود ندارد. شما متوجه این هستید که باید مسئولیت هایتان را بیشتر جدی بگیرید، ولی چیزی در درونتان به شما اطمینان می‌دهد که همه چیز همان طور که شما می‌خواهید پیش خواهد رفت. خوشبختانه به احتمال خیلی زیاد حس ششمتان به شما راست می‌گوید و به صورت معجزه آمیزی کارهایتان با موفقیت همراه خواهند بود. امروز ممکن است به همکار جدیدی معرفی شوید که احساس بدی در شما ایجاد می‌کند، کمی‌صبور باشید و زود قضاوت نکنید.

امروز تمایل بسیار زیادی به مبالغه و زیاده گویی دارید و با این کارتان موضوع کوچکی را به یک مشکل اساسی تبدیل خواهید کرد. اگر کسی سر به سرتان بگذارید و یا کاری کند که باب میلتان نباشد خیلی صریح احساس خود را به زبان خواهید آورد و برایتان مهم نیست که آنها ناراحت بشوند. با این حال خوشبختانه نتیجه این کار بهتر از آنچه انتظارش را دارید خواهد بود، حداقل این است که دیگران خواهند فهمید که موضعتان چیست. با این حال بهتر است محض احتیاط افکارتان را با ملایمت بیشتری به زبان بیاورید. شاید بهتر باشد امروز کمی‌از نامزدتان فاصله بگیرید، زیرا به احتمال زیاد او درگیر مسائل شخصی و خانوادگی است و حال و حوصله زیادی برای وقت گذراندن با شما ندارد.

امروز سرتان مملو از افکار مختلف است و هر چقدر هم که سعی کنید در مکالمات خودتان احتیاط کرده و کم حرف بزنید، نخواهید توانست از انتقال حجم اطلاعات زیادی که در سرتان است جلوگیری کنید. ولی منطق حکم می‌کند که مواظب حرف هایتان باشید و بدانید که چه وقت باید جلوی دهانتان را بگیرید. امروز می‌خواهید به کارهایی که خودتان دوست دارید بپردازید، ولی اعضای خانواده تان از شما انتظار دارند که با آنها همراه شوید، به آنها بگویید که این کار چقدر برایتان اهمیت دارد و مطمئن باشید که شما را درک خواهند کرد. این روزها آنقدر تلاش کرده اید که حالا بتوانید با خیال راحت به خودتان کمی‌«وقت» هدیه کنید.

امروز حتی اگر بدانید که احتیاط حکم می‌کند سکوت کنید، نگه داشتن افکارتان برای خودتان کاری بسیار سخت خواهد بود. بخشی از وجودتان احساس می‌کند که مسئولیت دارید آنچه می‌دانید را با دیگران به اشتراک بگذارید. با وجود این که فکر می‌کنید شاید بهتر باشد چیزی نگویید یکی از دوستانتان ممکن است شما را راضی کند آنچه دارید مخفی می‌کنید را به زبان بیاورید و وقتی هم که شروع به حرف زدن کنید دیگر هیچ چیز جلویتان را نخواهد گرفت. ولی یادتان باشد راجع به چیزهایی که از آنها اطمینان ندارید هیچ حرفی نزنید. خاطرات گذشته به سویتان هجوم آورده اند و دارید خودتان را برای اشتباهات گذشته تان سرزنش می‌کنید، گذشته را رها کنید تا آینده ای بهتر برای خود بسازید.

امروز از منابعی که انتظارش را ندارید خبرهای خوبی به گوش شما خواهند رسید. خوشبختانه چیزی یاد خواهید گرفت که ذهنتان را باز کرده و نگرش شما را نسبت به شرایط موجود به طور کلی تغییر خواهد داد. حتی اگر فکر می‌کنید که باید بر اساس برنامه قبلیتان پیش بروید هم کمی‌انعطاف پذیری داشته باشید و نگرش خود را تغییر داده و کاری را انجام دهید که فکر می‌کنید برای همه بهترین کار ممکن است. کمی‌از خود گذشتگی و داشتن نگرشی معنوی راه شما را به سوی موفقیت هموارتر خواهد کرد. امروز چیزی که برایتان بسیار ارزشمند است را گم کرده اید، ولی به هیچ عنوان نگران آن نباشید، به احتمال زیاد جایی همین نزدیکی هاست و دیر یا زود پیدا خواهد شد.

شاید شما به خاطر تفکر انتقادی خود شناخته شده باشید، ولی امروز افکارتان شما را فراتر از محدودیت‌‌‌های همیشگیتان خواهند برد. شما برخلاف همیشه در رویکردتان خیلی کاربردی و منطقی نیستید و بیشتر درگیر افکار فلسفی هستید. در حال حاضر لزومی‌ندارد که افکارتان را عملی کنید، کافی است آنها را یادداشت کنید و بعدا سر فرصت و وقتی عقل و منطقتان سرجایش باز می‌گردد افکارتان را مجددا مورد بررسی قرار دهید. اگر امروز چیزی را گم کرده اید و یا دارید به دنبال چیزی می‌گردید لازم نیست در جستجویتان به جاهای دور دست بروید، آنچه به دنبالش هستید به احتمال زیاد همین نزدیکی‌ها است کافی است چشم هایتان را باز کنید.

 

شما می‌خواهید که دوستانتان درکتان کنند، به ویژه اگر طی روزهای اخیر از لحاظ عاطفی بین شما فاصله ایجاد شده باشد. با این حال بیان افکار و احساستان برای شما کار دشواری خواهد بود، و دیگران نمی‌توانند دلیل این همه شور و هیجان در وجودتان را درک کنند. به همین دلیل ترجیح می‌دهید در مورد موضوعات مختلفی با آنها صحبت کرده و بحث در مورد احساستان را برای موقع دیگری بگذارید. در هر صورت مواظب باشید احساسات خود را بیش از اندازه سرکوب نکنید. نگرانی هایی که در مورد مسائل مالی دارید شما را کمی‌آشفته کرده اند، ولی اوضاع آنقدر که شما فکر می‌کنید پیچیده نیست. ترس هایتان را کنار گذاشته و موقعیت را به صورت منطقی بررسی کنید تا خیالتان راحت شود.

روابطی که با دوستان و همکارانتان دارید اعتماد به نفسی که این روزها به دنبالش هستید را به شما خواهد بخشید. شاید حتی خبرهای خیلی خوبی بشنوید که استرس شما را در مورد مسائل دیگر زندگیتان کاهش خواهند داد. فرصت هایی که دارند برایتان ایجاد می‌شوند شما را مجبور می‌کنند که کار و تلاش بیشتری کنید و وقت بیشتری برای کارهایتان بگذارید؛ شاید این موضوع باعث شود فکر کنید نتیجه ای که می‌گیرید ارزش این همه کار و تلاش را ندارد. بهتر است قبل از هر اقدامی‌فکرهایتان را بکنید و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. به نظرتان می‌رسد که ناگهان همه انتظارشان از شما چند برابر شده و یک دنیا کار برای شما دارند، لزومی‌ندارد به خودتان فشار بیاورید.

وضعیت فعلی موجود در زندگی شخصیتان دلایل محکمی‌برای احساس تردید و نگرانی در شما به وجود آورده است، ولی شما می‌توانید از پس سختی‌‌‌های موجود بربیایید. با وجود این که از قدم بعدیتان مطمئن نیستید و نمی‌دانید که دقیقا چکار باید بکنید، آنقدر خوش شانس هستید که از فردی مورد اطمینان راهنمایی‌‌‌های مفیدی دریافت کنید. وضعیت کیهانی موجود زمینه نزدیک تر شدن شما به اهداف و خواسته هایتان را فراهم کرده است. بجای این که نگران چیزهایی باشید که ممکن است طبق نقشه هایتان پیش نروند به چیزهایی که روبراه هستند فکر کنید و از قدرت تفکر مثبت برای پیش رفتن به سوی مقصد مطلوبتان استفاده کنید.

امروز فکر می‌کنید نقشه هایی که خودتان دارید بهترین گزینه‌‌‌های ممکن هستند و به همین دلیل دلتان می‌خواهد که دست به کار شده و کنترل امور را خودتان در دست بگیرید. شما می‌دانید که اگر عوامل خارجی برنامه هایتان را تحت تاثیر قرار ندهند و بتوانید طبق برنامه پیش بروید همه چیز همانطور که می‌خواهید پیش خواهد رفت. خوشبختانه توجه ویژه ای که به جزئیات دارید عملکرد کلی شما را بهبود خواهد بخشید. شما علاقه زیادی به نشان دادن توانایی‌ها و مهارت‌‌‌های خود دارید و به احتمال زیاد این نیاز به خودنمایی از آسیب پذیری عاطفی شما سرچشمه می‌گیرد. با فردی مورد اطمینان، که می‌تواند عشقتان نیز باشد، در مورد ترس هایتان حرف بزنید.

امروز شانس به سراغتان آمده است و فرصت نشان دادن نبوغ و خلاقیتتان برای شما فراهم شده است. با این حال باید حواستان را خوب جمع کنید و هر پیشنهادی که به شما می‌شود را بلافاصله و بدون تحقیق و بررسی نپذیرید. این پیشنهاد ویژه به احتمال زیاد به آن خوبی که شما فکر می‌کنید نیست. ولی پذیرفتن آن هم مشکلی برای شما به همراه نخواهد داشت، به شرط آن که قدم هایتان را حساب شده انتخاب کنید و به یک باره خودتان را به وسط ماجرا پرتاب نکنید و احتمالات را نیز در نظر بگیرید. ترکیب کردن منطق با رویاهایتان منجر به رشد فردی شما خواهد شد.اگر عشقتان با حرف‌‌‌های خود شما را آزرده کرد او را ببخشید، زیرا روزهای سختی را دارد پشت سر می‌گذارد.

امروز یکی از دوستانتان در مورد رویاها و ایده‌‌‌های خود در رابطه با رسیدن به موفقیت با شما صحبت خواهد کرد و این حرف‌ها به شما امید و انگیزه ای دوباره برای دنبال کردن رویاهایتان خواهند بخشید. ولی مواظب باشید تحت تاثیر هیجانات فعلیتان برنامه ریزی هایی نکنید که شما را متعهد به انجام کارهایی کنند که در آینده از انجام آنها پشیمان شوید. ترکیب این شور و اشتیاق با عمل گرایی به شما این فرصت را خواهد بخشید که اولویت هایتان را به طور منطقی انتخاب کنید و به اهدافتان برسید. نمی‌دانید کدام یک از گزینه‌‌‌های پیش رویتان را باید انتخاب کنید، فکر نکنید که همین حالا باید دست به کار شوید، صبور باشید و به خودتان فرصت بدهید.