چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۲ دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر فکر می‌کنید که تولد شما مانند دیگر روزها عادی می‌گذرد، سعی کنید تغییری به آن بدهید. کارهایی را که به آنها علاقه دارید انجام دهید، غذاهایی که دوست دارید را بخورید و افرادی را که […]

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۲ دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر فکر می‌کنید که تولد شما مانند دیگر روزها عادی می‌گذرد، سعی کنید تغییری به آن بدهید. کارهایی را که به آنها علاقه دارید انجام دهید، غذاهایی که دوست دارید را بخورید و افرادی را که در کنارشان احساس آرامش می‌کنید، ملاقات کنید. شاید چند روز یا چند ماه دیگر از این که روز تولد خود را مانند دیگر روزها گذرانده اید، پشیمان شوید. کارهای کوچک هم می‌تواند تاثیرات بزرگی بر زندگی تان بگذارند، پس ساده از آن نگذرید. خرداد، زمان مناسبی برای پیشرفت کاری شما است. با کمی‌خلاقیت می‌توانید به مراد دلتان برسید.

در این روزها تمایل شما به خواندن کتاب یا مقاله‌‌‌های علمی‌و تاریخی بیشتر از قبل شده است. قدرت ریسک پذیری تان نیز افزایش یافته طوری که دوست دارید دست به کارهایی بزنید که تا به حال تجربه نکرده اید. نگران نباشید، گاهی لازم است محدودیت را کنار گذاشته و تنها برای دل خود زندگی کنید. پس از روزهای پیش رو نهایت لذت را ببرید. زندگی عاطفی شما دچار تغییر خواهد شد. شاید بد نباشد در این مورد با شریک زندگی تان نیز گفتگو کنید تا او هم ایده‌‌‌های خود را بازگو کند.

به زودی یک مسافرت هوایی در پیش خواهید داشت. این مسافرت ممکن است کاری یا حتی تحصیلی باشد. در هر صورت آن را از دست ندهید زیرا زمان خوبی برای گشت و گذار است، بر روحیه تان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. فقط قبل از رفتن به خوبی برنامه ریزی کنید تا در آنجا دور خودتان نچرخید. وقت آن است تا بنشینید و با عشق زندگی تان به طور جدی صحبت کنید. شما باید به رابطه عاطفی خود تغییرات لازم را بدهید. اگر چه ساده نیست اما ارزش آن را دارد.

امشب خواب‌‌‌های عجیب و غریبی می‌بینید، حتی آدمهایی را در خواب می‌بینید که ممکن است چندین سال ندیده باشید. به رویاهایتان بی توجهی نکنید و به دنبال نشانه‌ها و تعبیرهایشان باشید. آنها رویاهای صادقانه ای هستند که می‌خواهند چیزهای مهمی‌را به شما بگویند. به زودی در رابطه عاطفی خود با واقعیتی روبه رو می‌شوید که آمادگی پذیرش اش را ندارید. بهتر است در این مورد صادقانه با شریک زندگی تان گفتگو کنید. مطمئنا نتیجه آن بهبود و پیشرفت رابطه تان خواهد بود.

آیا امشب به یک میهمانی دعوت شده اید؟ پیشنهاد می‌کنیم که آن را کنسل نکنید. اگر مجرد هستید، فردی توجه شما را جلب می‌کند که می‌تواند شریک زندگی خوبی در آینده برایتان باشد. اگر هم متاهل هستید، با فردی آشنا می‌شوید که به شما پیشنهاد کاری می‌دهد و می‌تواند در پیشرفت کاری شما موثر باشد. پس هر چه زودتر کارهایتان را جمع و جور کنید و آماده شوید. مطمئن باشید از این کار پشیمان نخواهید شد. به زودی به شادی و آرامشی که مدت هاست به دنبالش بوده اید می‌رسید، فقط حواستان باشد که آن را با مشکلات کوچک و ناچیز خراب نکنید.

امروز زندگی شما دچار تغییراتی خواهد شد که سورپرایزتان خواهد کرد. شما نیز دچار شک و تردید می‌شوید که کدام راه را انتخاب کنید. اگر چه فرصتی برای شما فراهم شده که تا به حال تجربه نکرده اید، اما نترسید زیرا به زودی خودتان را با شرایط جدید وفق خواهید داد و در این راه پیشرفت خواهید کرد. تنها کاری که در حال حاضر باید انجام دهید، تمرکز بر این تغییرات است. پس بهترین خود را ارائه دهید. از  آنجا که عشق زندگی تان روزهای خوبی را نمی‌گذراند، او را در مشکلاتش تنها نگذارید و با او همراه باشید. مطمئنا او در آینده از این کار شما قدردانی خواهید کرد.

به زودی یک مسافرت با هواپیما یا با قطار خواهید داشت. در طول مسیر با فردی آشنا خواهید شد. خجالت را کنار بگذارید و با او صحبت کنید زیرا چیزهای زیادی از او یاد خواهید گرفت و حتی ممکن است دوستان خوبی در آینده شوید. آرامش خود را حفظ کنید و لبخند همیشگی را فراموش نکنید. از سفر خود نیز نهایت لذت را ببرید. با تغییری که در زندگی شما رخ می‌دهد، اعتماد به نفس تان افزایش خواهد یافت و ایده‌‌‌های جدیدی به ذهن تان خطور می‌کند طوری که دیگران نیز برای حل مشکلات شان به شما رجوع می‌کنند. اگر چه این راه کمی‌خستگی دارد اما در نهایت می‌ارزد.

آیا برای خانه خود یک کامپیوتر، مایکروویو یا حتی یک وسیله بازی خریده اید؟ امروز وقت زیادی را صرف یادگیری نحوه استفاده از آن خواهید کرد. اگر چه کار با آن سخت است اما با کمی‌صبوری طریقه استفاده از آن را به خوبی یاد خواهید گرفت. عشق اهمیت زیادی در زندگی تان دارد. امروز چه در خانه باشید چه بیرون، لحظات رمانتیکی را تجربه خواهید کرد. اگر شریک زندگی تان احساس ناامنی می‌کند، برای آرامش و اطمینان او به سمت اش بشتابید.

تلفنی، شاید از طرف یکی از دوستان قدیمی‌تان، به شما خواهد شد که انتظارش را ندارید. این فرد خبرهای خوبی را به شما می‌رساند طوری که دوست دارید از خوشحالی پرواز کنید. این خبر ممکن است حتی زندگی تان را تغییر دهد. از سورپرایزهایی که امروز در راه دارید، نهایت لذت را ببرید. اگر مدت هاست در پی برقراری رابطه ای عاطفی با فردی هستید، حال زمان خوبی برای این کار است زیرا راههای بیشتری در مقابل تان وجود دارد. فقط یادتان باشد که بهترین لباس خود را به تن کنید زیرا به شدت زیر ذره بین هستید.

به زودی پولی به دست تان می‌رسد که انتظارش را نداشته اید. این پول ممکن است از طرف دوستی که به شما بدهکار بوده یا پاداش سخت کوشی‌‌‌های چند وقت اخیرتان باشد. در هر صورت مراقب باشید که آن را یک جا خرج نکنید. با این پول می‌توانید تغییر بزرگی به زندگی تان دهید پس چند روز صبر کنید و برای آن خوب برنامه ریزی کنید. امروز توجه فردی که به او علاقه دارید، بیش از همیشه به سمت شما جلب خواهد شد سعی کنید بهترین خود را ارائه دهید.

اگر دوستان تان برای فعالیتی گروهی برنامه ریزی کرده اند، شما نیز با آنها همراه شوید زیرا ذهن تان باز می‌شود و انرژی از دست رفته را دوباره به دست خواهید آورد. به علاوه با افراد جدیدی آشنا می‌شوید که ممکن است در آینده ای نزدیک تاثیر مثبتی در زندگی تان داشته باشند. امروز متوجه حقایقی در مورد عشق زندگی تان خواهید شد که ارزش و احترام او را پیش شما بیش از پیش می‌شود. بد نیست با خرید یک هدیه از او قدردانی کنید.

منتظر اتفاقات خوب و غیر منتظره باشید. ممکن است پروژه ای جدید به شما پیشنهاد شود یا با فردی آشنا شوید که زندگی تان را دگرگون کند. امروز برایتان به سرعت می‌گذرد و آنقدر حرف برای گفتن به خانواده خود دارید، که وقت کم می‌آورید. اگر در فکر نزدیک شدن به فردی هستید، بهتر است به احساسات درونی خود بیشتر اعتماد کنید. بد نیست مکالمه را با موضوعات شخصی مانند اعتقادات تان آغاز کنید. در این صورت نه تنها راه را برای نزدیک شدن به او باز کرده اید، بلکه اطلاعات تان نیز افزایش خواهد یافت.

آیا حس ماجراجویی تان گل کرده است؟ امروز از آن روزهایی است که می‌توانید کارهای جدید را تجربه و حسابی ادرنالین ترشح کنید. بازدید از مکان‌‌‌های جدید می‌تواند روحیه شما را دگوگون کند. حتی اگر برای هیجانات خود ایده‌‌‌های کوچکی رد سر دارید، برای انجام آن درنگ نکنید. احساسات عاطفی شما فوران کرده و دوست دارید آن را با فردی در میان بگذارید. چرا عشق زندگی تان را برای این کار انتخاب نمی‌کنید؟ از بیان آنچه در دلتان می‌گذرد، نهراسید.