سبک زندگیهنر در خانه

شیشه‌‌‌های خانه تان را مانند آینه برق بیاندازید!!

چگونه شیشه‌‌‌های خانه را برق بیاندازیم؟

شیشه‌‌‌های خانه همیشه در معرض باران، برف و باد هستند از این رو خیلی زود کثیف می‌شوند و تمیز کردن آن‌ها نیز خیلی سخت است. استفاده از شوینده‌‌‌های مختلف برای تمیز کردن شیشه یکی از راهکارهای خوب در این کار است اما اگر قصد دارید شیشه‌‌‌های خانه را به بهترین نحوه تمیز کنید در ادامه همراه ما باشید:

_ همیشه وسیله‌‌‌های مورد نیاز را در اختیار داشته باشید که برای پاک کردن شیشه ممکن است نیاز شوند. این وسیله‌‌‌های می‌توانند یک ابر تمیز، دستمال‌‌‌های تمیز، مواد شوینده و یک سطل آب گرم است.

_ از شستن پنجره‌ها در هنگام ظهر و زمانی که خورشید در بالاترین وضعیت خود قرار دارد خودداری کنید. در این حالت هر چه شما پنجره را بشویید سریع خشک شده و احتمال کثیف ماندن آن باقی است.

_ برای تمیز کردن شیشه می‌توانید از سرکه سفید استفاده کنید. محلول سرکه و آب می‌تواند در شفافیت و براقی شیشه‌‌‌های شما معجزه آفرین باشد. البته در ذهن داشته باشید که نیاز نیست از میزان زیادی سرکه استفاده کنید. جل کردن دو یا سه قاشق در یک سطل آب کافی است.

_ استفاده از دستمال‌‌‌های میکروفایبر و نرم برای تمیز کردن شیشه‌ها بسیار مناسب است اما عده از کارشناسان بر این اعتقاد هستند که هیچ چیز نمی‌تواند مانند روزنامه به داد شیشه‌ها رسیده آن هارا تمیز کند.

_ برای تمیز کردن شیشه‌ها قسمت‌‌‌های داخلی را به صورت افقی کشیده و قسمت‌‌‌های بیرونی را عمودی تمیز کنید. این کار لکه‌‌‌های مختلف را در اطراف شیشه از بین خواهد برد و متوجه می‌شوید هر لکه مربوط به کدام قسمت است.

منبع: مشرق نیوز

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا