اخبار روزعلمی

تاثیرات فاجعه بار آب هوشمند بر سلامت دیابتی ها

بام میبد: به نقل از  وب دا- یزد ؛  مسعود رحمانیان افزود: آب هوشمند مورد تایید مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت یزد و وزارت بهداشت برای درمان دیابت نیست.

این فوق تخصص غدد در ادامه اظهار داشت: بعضی از محصولات ضد دیابت که حتی به نام آب ضد دیابت و آبهای دیگر برای درمان دیابت، غیر قانونی یا به شکلهای خاص و با عوام فریبی ارائه می‌شود باعث عوارض شدید کلیوی، کبدی، چشمی‌و حتی عوارض حاد و بدخیم می‌شود،کوری و از دست دادن کلیه و کبد را تسریع کرده و عوارض حاد و بدخیم بر جای می‌گذارد.

رییس مرکز تحقیقاتی- درمانی دیابت یزد تصریح کرد: این محصولات در دوره‌‌‌های کوتاه مدت، ممکن است به صورت موردی و محدود و به طور کاذب قند خون را کنترل کند که ناشی از سایر عوامل کنترل دیابت و نشانه شروع فعل و انفعالات بد و فاجعه بار بر روی کلیه و کبد است.

وی خاطر نشان کرد: طبق گزارشات رسیده از برخی بیماران، این محصولات باعث افزایش ناگهانی و طوفانی قند خون شده که جای سوال زیادی را ایجاد کرده است و حتی برای مصرف معمولی هم شرایط احتیاط دارد.

این فوق تخصص غدد افزود: گزارش موارد کاهش قند خون، مستدل، علمی‌و تحقیقاتی و مورد تایید مراجع علمی‌نیست و استفاده از این محصول بر اساس نظر متخصصین جهت درمان در فاز حیوانی بررسی شده است و برای ورود دارو یا هر ماده برای درمان و پیشگیری باید چهار مرحله درمانی انسانی را به صورت آزمایشی طی کند.

مسعود رحمانیان در پایان افزود: به نظر می‌رسد در استانی که مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت آن در کشور جایگاه مطلوبی دارد و ملجا بیماران زیادی از نقاط مختلف کشور است ارائه این محصولات آبکی و عوام فریبی‌‌‌های هوشمندانه، یک دروغ و شیادی بزرگ است که اعتبار یزد و درمان یزد را زیر سوال می‌برد و برای وجهه علم و صداقت و دیانت یزد لکه ای سیاه محسوب می‌شود. آگاهی بخشی به مردم در این زمینه و هر موضوع مرتبط با سلامت آنان، عزمی‌راسخ، قاطع و دخالت نهادهای خاص را می‌طلبد.

نوشته‌‌‌های مشابه

‫3 دیدگاه ها

  1. این آب جزو دسته آب های سنگین به حساب میاد تاثیرات فاجعه باری ری انسان داره
    لطفا ازش استفاده نکنید
    این نوع آب حتی فلزان رو نابود میکنه و با آب دیگه ترکیب نمیشه برای همین تنها راه خلاصی از این آب در نیرو گاه ها هدایت آن به آبهای آزاد و جایگزین کردن آن است
    اونی که برای برای دیابت خوبه آب سبک هستش که فناوری ساختش صرفه اقتصادی برای تبدیل اون به آب معدنی نداره!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا