فال روزانه – فال امروز شما یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴  فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال روز متولدین فروردین: دنبال کارهای مرموز نباشید. عادی و معمولی رفتار کنید. وظایف خود را به انجام برسانید و بدانید امروز کائنات یک روز معمولی اما خوب برای شما مهیا کرده است. می‌توانید وقت خود […]

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روزانه – فال امروز شما یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین فروردین:

دنبال کارهای مرموز نباشید. عادی و معمولی رفتار کنید. وظایف خود را به انجام برسانید و بدانید امروز کائنات یک روز معمولی اما خوب برای شما مهیا کرده است. می‌توانید وقت خود در وب و مطالعه مقاله‌‌‌های موردعلاقه سپری کنید. یا دنبال راهی باشید که وضعیت کنونی شغل شما را بهبود ببخشد. از همه دقایق امروز لذت ببرید. به دنبال ثابت کردن خود به دیگران نباشید. این بدترین کاری است که با روح خود انجام می‌دهید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی‌خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر: فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز ممکن است فکر کنید که دیگران انعطاف پذیر نیستند، زیرا مدام مشغول انجام کارهای تکراری و روزمره هستند. به نظر می‌رسد که وقتی نصیحت شان می‌کنید، خودشان را به نشنیدن می‌زنند. به جای این که وقت تان را تلف کنید و وارد گفت و گوهای بی سر و ته با کسانی شوید که ذره ای علاقه به حرف‌‌‌های شما ندارند، بهتر است ساکت بمانید و تا وقتی چیزی از شما نپرسیده اند حرفی نزنید. وقتی می‌خواهید موضع تان را توضیح دهید سعی کنید خلاصه بگویید، به کار بردن واژه‌‌‌های اضافه فقط شرایط را پیچیده تر می‌کند. راهکاری که به شما پیشنهاد می‌شود همان سکوت طلایی است که گفتیم، یعنی ساکت بمانید و همه ی توجه تان به کارتان باشد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در ازل پرتو حسنت ز تجلی دم زد***عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد

جلوه ای کرد رخت دید ملک عشق نداشت***عین آتش شد از این غیرت و بر آدم زد

تعبیر: تو بسیار یکرنگ و صادق هستی. عشقی واقعی داری اما دیگران به تو دروغ گفته اند و خود را با فریب دیگران سرگرم می‌کنند وای تو صبور و عاشق بودی و به حاجات قلبی خودت می‌رسی و خیلی زود غصه را فراموش می‌کنی و روی خوشی و خوشبختی را می‌بینی.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین خرداد:

امروز برایتان سخت است که در مسیر ثابت باقی بمانید، برای اینکه هر فکر جدیدی که از ذهن شما برمی‌خیزد می‌تواند تبدیل به یک زنجیره از توهمات تبدیل شود که شما را به یک سیر و سفر ذهنی مطلوب می‌برند. ممکن است شما توانایی گشت و گذار کردن در طی رویاهای روزانه تان را داشته باشید، اما اکنون شما باید واقع بین باشید. از یک یا دو کار تفریحی لذت ببرید، اما اجازه ندهید فکری وسواس گونه نسبت به دنیای درونی تان تبدیل به مانعی برای شما شود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است***وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است

از صبا هر دم مشام جان ما خوش می‌شود***آری آری طیب انفاس هواداران خوش است

تعبیر: خبر خوشی را می‌شنوی که به خاطرش انتظار کشیده ای و روز به روز کارت بهتر می‌شود. اما تعلقات تو نیز بیشتر می‌شود. مواظب صفای باطن خویش باش تا جدا شدن از دنیا برایت راحت باشد. خوشی خود را با دیگران تقسیم کن تا همیشه سبک بال و آسوده خاطر باشی.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین تیر:

به جای اینکه سعی کنید خودتان را به دنیا معرفی کنید، تزجیحا امروز زبان به دندان بگیرید و حرف نزنید. امروز هر چه ساکت تر باشید، آرامش بیشتری هم تجربه خواهید کرد. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که فقط شنونده باشید و در هیچ موردی اظهار نظر نکنید. این کار مزیتش این است که با نقطه نظر دیگران آشنا می‌شوید و به دانشتان نیز افزوده می‌شود. امروز بسیار استعداد این را دارید که شایعه و پشت سر دیگران حرف درست کنید. اما یادتان باشد صداقت بالاترین چیزی است که انسان می‌تواند داشته باشد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

عشق تو نهال حیرت آمد***وصل تو کمال حیرت آمد

بس غرقه حال وصل کآخر***هم بر سر حال حیرت آمد

تعبیر:  با رسیدن به وصال یار کمالات تو بیشتر خواهد شد. از هر طرف درهای رحمت به سویت باز می‌شود. با کمک یار جهانی را زیر و رو می‌کنی که همگان در حیرت می‌مانند. توسل به خدا کن و همت داشته باش.

فال روزانه,فال,فال تصویری

 فال روز متولدین مرداد:

رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته‌ها را فراموش کن و به روشنایی‌ها بیندیش.

فال حافظ امروز متولدین مرداد:

آن پیک نامور که رسید از دیار دوست***آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست

خوش می‌دهد نشان جلال و جمال یار***خوش می‌کند حکایت عز و وقار دوست

تعبیر: رسیدن خبر خوش نزدیک است که نوید فتح و خوشبختی می‌دهد. از حریفان و رقیبان نترس. خداوند فتنه ی آنها را خنثی می‌کند. بخت با توست، اطرافیانت تکیه گاه محکمی‌برای تو خواهند بد. به جای غرور وقار داشته باش.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین شهریور:

امروز مراقب پولتان باشید. رسیدها و قبض هایتان را نگه دارید. پول خردهایتان را بشمارید. حساب‌‌‌های بانکی خود را دوبار چک کنید. شاید پول پیدا کنید یا پول گم کنید. همچنین روز خوبی برای برنامه ریزی‌‌‌های بلندمدت در مورد امور مالی و شغلتان است. بجای آنکه در اعماق عشقی پرشور غرق شوید، باید با آن فرد خاص صحبت عمیقی داشته باشید. این می‌تواند شما را وارد حوزه‌‌‌های جالبی نماید که فرصتی برای انجام پروژه ای دونفره در آینده می‌دهد. شما از همه لحاظ و نه فقط از جنبه رمانتیک با هم رابطه دارید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما

عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما

تعبیر: بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می‌کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مهر:

امروز بهرام یعنی سیاره بخت شما به بالاترین نقطه رسیده است، در حالیکه ژوپیتر مهربان هر موضوع کوچک و بی اهمیت را تبدیل به مقوله ای بزرگ و قابل بحث می‌کند. این یک جنگ برای طبیعی نگاه داشت مسائل است. شما حتی می‌توانید راحت ترین شغل‌ها را تبدیل به کاری پیچیده با مسئولیت‌‌‌های تخصصی کنید که یک تیم حرفه ای باید از پس مدیریت کردن آن بربیایند! اما شما باید رفتار وکارهایتان را متعادل و منطقی گردانید، پس باید کنترل برنامه‌‌‌های روزانه تان در دست خودتان باشد.

فال حافظ امروز متولدین مهر:

ای دل آن دم که خراب از می‌گلگون باشی***بی زر و گنج به صد حشمت قارون باشی

در مقامی‌که صدارت به فقیران بخشند***چشم دارم که به جاه از همه افزون باشی

تعبیر: دعایتان فقط برای رسیدن به مال و ثروت است ولی بدانید شما ثروتی دارید که شاید دیگران حسرت آن را داشته باشند و آن نعمت سلامتی است. برای رسیدن به مقصود باید خطرها را به جان خرید. زیرک باشید و از اطرافتان غافل نشوید. بیشتر به تکامل روحی خودتان بپردازید و حرص ایام و مادیات را نخورید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آبان:

امروز احساسی عجیب و دلگیر وجود شما را در بر گرفته است. اگر فکر می‌کنید قرار بوده کاری را انجام دهید ولی یادتان نمی‌آید که چه کاری قرار بوده بکنید خودتان را اذیت نکنید، به احتمال زیاد این فقط یک توهم اذیت کننده است و چیزی را فراموش نکرده اید. کمی‌کج خلق هستید و از همکاران گرفته تا اعضای خانواده همه روی اعصابتان هستند و حتی انگار این کار را از روی عمد می‌کنند. البته که اینطور نیست و شما فقط کمی‌بداخلاق شده اید، پس به نفعتان است الکی خودتان را به دردسر نیندازید. از لذت‌‌‌های کوچک زندگی همراه با عشقتان لذت ببرید و با دسته گلی زیبا به خانه بروید و او را شاد کنید. اگر عادت دارید همه چیز را طبق روال خاصی انجام دهید بد نیست کمی‌تغییر در این روند تکراری ایجاد کنید و به رابطه خود تنوعی بدهید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

هر آن کو خاطر مجموع و یار نازنین دارد***سعادت همدم او گشت و دولت همنشین دارد

حریم عشق را درگه بسی بالاتر از عقل است***کسی آن آستان بوسد که جان در آستین دارد

تعبیر: آفرین بر شما که تصمیم عاقلانه ای گرفته اید. سعادت و دولت یکجا نصیبتا می‌شود. در کاری که انجام می‌دهید ذلت و خواری وجود ندارد. به وصال یاری می‌رسید که از هر سو حسن دارد. توانایی‌‌‌های خودتان را نشان بدهید و مثل همیشه به مستمندان کمک کنید

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آذر:

امروز زیاد انتظارات خود را بالا نبرید چرا که ممکن است با برآورده نشدن انتظاراتتان احساس سرخوردگی کنید. شما نسبت به خانواده، دوستان و همکاران خود بسیار با ملاحظه و دلسوز هستید، شما همیشه همینطور هستید، اما اطرافیان امروز بیش از همیشه متوجه این ویژگی شما و نسبت به آن قدردان هستند. این بهترین فرصت است برای اینکه از این موقعیت خود استفاده کرده و با این قدرت خود مشکلی که در خانواده وجود دارد را ختم به خیر کنید. امروز بهترین زمان برای مشخص کردن مرزها در روابط است، اگر همخانه ای جدید دارید و یا یکی از اعضای خانواده حریم خصوصی شما را رعایت نمی‌کند از این فرصت استفاده کرده و با صراحت در مورد این مسئله صحبت کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر:

بهار و گل طرب انگیز گشت و توبه شکن***به شادی رخ گل بیخ غم ز دل برکن

رسید باد صبا غنچه در هواداری***ز خود برون شد و بر خود درید پیراهن

تعبیر: همت داشته باش. دست از غم بردار و بهشادی بپرداز الان وقت پایکوبی است نه گوشه نشینی. طریق راستی و درستی را پیشه کن. آزاده باش و حرف دلت را بزن آنطور که می‌خواهی باش. طالع شما بسیار مبارک است خبر خوشی به شما می‌دهند که تمام حزن‌ها و غم‌ها یادتان می‌رود.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین دی:

صحبت کردن در مورد نیازهایتان با افراد دیگر برای شما کار سختی است، برای اینکه شما می‌ترسید که مبادا آنها شما را درک نکنند. شاید شما فکر می‌کنید کسی که واقعاً دوستتان دارد باید قبل از اینکه شما شروع به حرف زدن کنید خودش بفهمد که شما چه نیازهایی دایرید، اما لزوماً نباید انتظار چنین چیزی را داشت. اگر شما واقعاً می‌خواهید رضایتی کامل داشته باشید باید جرأت و شهامت به خرج داده و احساسات خود را بیان کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی‌ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر: دارید خودتان را خسته می‌کنید و کاری از پیش نمی‌برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین بهمن:

حال که دارید مسیر زندگی تان را به سمت نوک قله پیش می‌برید، ممکن است فکر کنید که موانع زیادی مقابل تان وجود دارد. حتی ممکن است از شدت خستگی دیگران را مقصر بدانید و با کلام خود آنها را ناراحت کنید. اما مراقب باشید، رفتارهای شما می‌تواند این راه را از آنچه هست، سخت تر کند. بهتر است امروز تعادل را به زندگی خود راه دهید تا با کنترل احساسات تان، مشکلات را به راحتی کنار زده و به مسیر خود با آسودگی خاطر ادامه دهید. شما در حال برنامه ریزی برای آخر هفته هستید. می‌خواهید کمی‌به روزهای خود تنوع دهید. بهتر است وقت تان را صرف استراحت خود کنید. حتی اگر برای بیرون از خانه برنامه ریزی می‌کنید، به جاهای آرام و بی سر و صدا بروید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن:

خرم آن روز کز این منزل ویران بروم***راحت جان طلبم و از پی جانان بروم

گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب***من به بوی سر آن زلف پریشان بروم

تعبیر: آرزویی دارید که رسیدن به آن را محال می‌دانید و مدام به خودتان می‌گوئید که این کار انجام نمی‌شود. خودتان را بیمار و رنجور کرده اید و غصه می‌خورید. نذری کرده اید و متوسل به ائمه شده اید. با خود عهدی بسته اید که اگر انجام شود، تولد دیگری می‌یابید. انسان‌‌‌های مومنی به شما کمک می‌کنند تا غم این ایام را آسان تر تحمل کنید و از این ورطه نجات یابید و به ستاره ی بخت و اقبال خودتان برسید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اسفند:

دیر آغاز کردن بهتر از هرگز آغاز کردن است. امروز بهتر است در کلاس‌‌‌های وزشی ثبت نام کنید. عادت‌‌‌های ناسالم زندگی را کنار بگذارید از همین فصل زیبای بهار الهام بگیرید و زندگی خود را از نو و سالم تر آغاز کنید. اگر اضافه وزن دارید حتما به پزشک تغذیه مراجعه کنید. امروز یک فرصت کاری به طور شانسی به شما روی می‌آورد و تا دو هغته آینده نیز اوضاع عالی خواهد بود. از این وقت برای ارتقا موقعیت خود بهره بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

بی تو ای سرو روان با گل و گلشن چه کنم***زلف سنبل چه کشم عارض سوسن چه کنم

آه کز طعنه بدخواه ندیدم رویت***نیست چون آینه ام روی ز آهن چه کنم

تعبیر: از طعنه و زخم زبان مردم خسته شده اید. مدام از شما ایراد می‌گیرند و کسی قدر زحمتتان را نمی‌داند. هنرتان را رو کنید تا آنهایی که رقیب و حسود هستند شکست بخورند. بلند شوید و لباس رزم بر تن کنید. شکست ناپذیر باشید تا بتوانید ویرانه ی دلتان را آباد نمائید و به آرزویتان برسید.