فال روزانه – فال امروز شما دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴  فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال روز متولدین فروردین: امروز سرشار از انرژی و شور زندگی هستید و تمرین کردن و ورزش برایتان بسیار خوب خواهد بود و اعتماد به نفس و رضایت از زندگی را در شما افزایش […]

 

 

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روزانه – فال امروز شما دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین فروردین:

امروز سرشار از انرژی و شور زندگی هستید و تمرین کردن و ورزش برایتان بسیار خوب خواهد بود و اعتماد به نفس و رضایت از زندگی را در شما افزایش خواهد داد. دویدن و یا ایروبیک ذهنتان را آرام کرده و امکان پرداختن به ایده‌‌‌های جدید را به شما خواهد داد. اما یادتان باشد خودتان را زیادی خسته نکنید و به خودتان استراحت هم بدهید وگرنه ممکن است قبل از رسیدن آخر هفته کم بیاورید. کافی است تمام مسئولیت‌‌‌های وسوسه انگیزی که پیش رویتان قرار می‌گیرد را قبول نکنید و تعادل داشته باشید. امروز همچنین سرشار از شور عشق هستید. اگر متأهل هستید خودتان را برای یک بعد از ظهر خوب آماده کنید، اگر هم مجرد هستید گوش به زنگ باشید، شاید بتوانید نیمه گمشده تان را بیابید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین:

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر: از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می‌کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می‌افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت‌‌‌های خدا را بدان

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اردیبهشت:

شما در این روزها احساس می‌کنید فاصله ای بین شما و کسی که او را دوست دارید افتاده است به همین دلیل بسیار ناراحت هستید اما ناراحت و نگران نباشید زیرا دلیل این فاصله ای که بین شما دو نفر رخ داده است به زودی مشخص خواهد شد، بهتر است در این روزها تصمیمات مهم و خطیر را نگیرید، زیرا شما دارای قدرت فکری مناسبی نیستید و ممکن است به خاطر راهی که انتخاب می‌کنید به بیراهه بروید. راه زندگی شما کمی‌باریک شده است و باید خیلی با احتیاط از پرتگاه‌ها و درهای زندگی عبور کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت:

سحرگه ره روی در سرزمینی***همی‌گفت این معما با قرینی

که ای صوفی شراب آن گه شود صاف***که در شیشه برآرد اربعینی

تعبیر: معمایی برایتان پیش آمده که لاینحل است برای حل آن به افراد ناباب مراجعه نکنید چراغ امیدتان روشن می‌شود و شما به جواب معمای خودتان می‌رسید. فعلاگ با غم هایتان سازش کنید با مشورت به آنچه که می‌خواهید می‌رسید. کمی‌تحمل کنید جواب این معما آنقدر با ارزش هست که به خاطر آن زحمت بکشید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین خرداد:

امروز کاغذبازی‌‌‌های مربوط به مسائل اقتصادی شما را کمی‌بهم خواهد ریخت. در حال حاضر آمادگی ذهنی لازم برای انجام این کارها را ندارید، پس چنانچه کار واجبی نیست بهتر است آن را به زمان دیگری منتقل کنید، شاید یکی دو روز دیگر. چنانچه مجبور هستید حتما این کار را انجام بدهید از کسی کمک بخواهید و خجالت نکشید. مطمئن باشید که از انجام این کار خوشحال خواهید شد. از تلاش برای به دست آوردن آنچه که می‌خواهید دست نکشید، به رویاهایتان از هر آنچه که فکرش را بکنید خیلی نزدیکتر شده اید. تماس‌‌‌های تلفنی واجبی که امروز را دارید را فراموش نکنید، انجام آنها نتایج خوبی برایتان خواهد داشت. البته وقت گذاشتن برای خانه و خانواده را هم حتما در برنامه خود قرار دهید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مرا چشمیست خون افشان ز دست آن کمان ابرو***جهان بس فتنه خواهد دید از آن چشم و از آن ابرو

غلام چشم آن ترکم که در خواب خوش مستی***نگارین گلشنش روی است و مشکین سایبان ابرو

تعبیر: به خاطر مسائل مادی از خداوند دور شده اید. هر چند که تلاش کرده اید اما به جای اینکه به هدف نزدیکتر شوید از آن دور شده اید و این نشانه ی سستشدن ایمانتان است. باز هم به خدا توکل کنید. راه راست برایتان روشن می‌شود و حسودان و رقیبان شکست می‌خورند.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین تیر:

امروز تماس‌‌‌های تلفنی عجیبی با شما گرفته خواهد شد، تلفن هایی که قطع می‌شوند، کسانی که اشتباه گرفته اند و دوستانی که یادشان نمی‌آید برای چه زنگ زده اند. در مکالمات خود نهایت دقت را داشته باشید و سعی کنید منظورتان را خوب برسانید، ممکن است از حرف هایتان سوء برداشت شود. دروغ هایی که امروز می‌گویید برایتان دردسرساز خواهند شد، پس بهتر است سعی کنید به هیچ وجه دروغ نگویید. روی کاری که دلتان می‌خواهد انجام دهید دقت و تمرکز داشته باشید، امروز افراد زیادی در رسیدن به آن می‌توانند به شما کمک کنند و دوستان و خانواده از شما حمایت بسیاری خواهند کرد. احساس می‌کنید در رابطه عاطفی خود دارید خیلی از خودتان مایه می‌گذارید اما در مقابل آنچه که می‌خواهید را به دست نمی‌آورید.

فال حافظ امروز متولدین تیر:

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند***نه هر که آینه سازد سکندری داند

نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست***کلاه داری و آیین سروری داند

تعبیر:  ظاهربین نباش و تصمصم را بر مبنای ظواهر نگیر. حواست را جمع کن می‌خواهند تو را فریب بدهند. آنها از تو خیلی زرنگتر هستند. کسی را در کنارت داری که راهنماییت می‌کند. قدرش را بدان. اگر به حرفش گوش دهی تمام جهان در دست توست.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مرداد:

شاید امروز اگر کسی از شما بخواهد که بین اختلافات همکاران یا دوستان نظر بدهید دچار شک و تردید بشوید. اما شما باید تأمل کنید، چون شما دو طرف قضیه را می‌بینید و به هر حال این مشکل شما نیست. با این وجود این موضوع تأثیری روی کار شما ندارد و باید در بی طرف بودن خود یا در مقابل اصرار دیگران برای پاسخ دادن به آنها، سفت و محکم باشید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

دوش دیدم که ملایک در میخانه زدند***گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند

ساکنان حرم ستر و عفاف ملکوت***با من راه نشین باده مستانه زدند

تعبیر: وظیفه ای به عهده تان گذاشته اند که فکر می‌کردید از پس آن برنمی‌آیید اما با ایمان راسخ و دوری از گناه به خوبی از انجام آن برآمدید. شکر خدا را به جا می‌آورید که از یک حادثه ی بد نجات پیدا کرده اید. بیشتر فکر کنید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین شهریور:

امروز شما باید شادی خود را نشان دهید. شاید زبان بدنتان چیز دیگری بگوید، اما تا می‌توانید روی زیبایی‌ها و اتفاق‌‌‌های مهم تاکید و تمرکز داشته باشید. اگر کاری را دوست دارید آن را انجام دهید. اگر فرصت کافی برای انجام آن ندارید، برنامه‌‌‌های خود را دستکاری کنید تا بتوانید زمانی را نیز به علایق و زندگی شخصی خود اختصاص دهید. استراحت و ورزش را نیز در برنامه‌‌‌های امروز خود بگنجانید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور:

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می‌کنی. خداوند مزد تو را می‌دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می‌کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می‌کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می‌گردد.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مهر:

با وجود اینکه خودتان هم باورتان نمی‌شود، اما اوضاع در حال حاضر دارد به ویژه از لحاظ اقتصادی روز به روز بهتر می‌شود و به زودی از بار سنگینی که بر شانه خود احساس می‌کنید خبری نخواهد بود. کارهایتان را خودتان انجام دهید و به تمام جزئیات توجه کنید، اگر انجام این چیزها را به دیگران واگذار کنید خیلی جدی گرفته نخواهند شد. اما اگر خودتان برای انجام آنها اقدام کنید خیلی راحت و بدون زحمت انجام خواهند شد. روابط عاطفی و کاری نیز خیلی خوب دارند پیش می‌روند، بهتر از این نمی‌شود! تنها چیزی که ممکن بین شما و عشقتان مشکلی ایجاد کند مسائل مالی خواهد بود. ممکن است یکی از شما احساس کند که به اندازه کافی منابع مالی در اختیارش گذاشته نمی‌شوند و در حقش اجحاف شده است.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

زان می‌عشق کز او پخته شود هر خامی***گر چه ماه رمضان است بیاور جامی

روزها رفت که دست من مسکین نگرفت***زلف شمشادقدی ساعد سیم اندامی

تعبیر: از رسم روزگار بسیار گله مند هستید مدام در پی برآورده شدن حاجتتان می‌باشید. به زودی خبری به شما می‌رسانند که باعث حل شدن مشکلاتتان می‌شود. بسیار سخت و دشوار به مرادتان خواهید رسید طوری که در این راه پخته می‌شوید و تجربه‌‌‌های فراوان به دست می‌آورید. ماه رمضان ماه پر برکت و رسیدن به حاجات شما می‌باشد.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آبان:

امروز نیاز دارید تکلیف تان را با خودتان مشخص کنید که آیا با خودتان روراست باشید یا اینکه وجهه ظاهری و اجتماعی خود را حفظ کنید. تصمیمات و افکار اخیر شما به آن میزان که به نظر می‌رسد مهم نیستند، به خاطر اینکه آنها قسمتی از یک پیشرفت بلند مدت هستند که ساختار روابط کنونی شما را دوباره تعریف می‌کنند. به یاد داشته باشید که ونوس جذاب با سیاره حاکم شما پلوتون در اتصال هستند، احساسات شما را تشدید می‌کنند همچنانکه حد و مرز بین دوستی و عشق رمانتیک شما را امتحان می‌کنند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

نفس برآمد و کام از تو بر نمی‌آید***فغان که بخت من از خواب در نمی‌آید

صبا به چشم من انداخت خاکی از کویش***که آب زندگیم در نظر نمی‌آید

تعبیر: بسیار بی قرار و بی تاب شده ای و همه چیز را از دست رفته می‌بینی. رسیدن به کام و مراد را محال می‌دانی. دعا هم می‌کنی ولی نتیجه نگرفته ای مطمئن باش آنقدر عمر می‌کنی که به تمام آرزوهایت برسی. دل از خدا جدا نکن و امیدوار باش که در آینده ای نزدیک به مراد خود خواهی رسید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آذر:

آیا فکر ادامه تحصیل ذهن شما را به خود مشغول کرده است؟ چیزی که اهمیت دارد این است که پیشرفت کنید، اگر این پیشرفت از طریق ادامه تحصیل مقدور می‌شود چرا که نه؟! اگر یکی از اعضای خانواده تان رازی را با شما در میان گذاشت با او به تندی رفتار نکنید، شما همه چیز را در مورد این مسئله نمی‌دانید. اگر یک مسئله مالی مانند یک بدهی شما را نگران کرده است بهتر است به جای حرف زدن با واسطه ها، خودتان با شخص مربوطه حرف زده و خیال خودتان را راحت کنید. گاهی بهتر است به توصیه‌‌‌های عشقی دوستانتان توجه نکنید، اگر فکر می‌کنند کسی که دوست دارید برای شما مناسب نیست یا بهتر است کمی‌زمان به خودتان بدهید، به آنها بگویید امروز نظرشان را برای خودشان نگه دارند.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

خوشا شیراز و وضع بی مثالش***خداوندا نگه دار از زوالش

ز رکن آباد ما صد لوحش الله***که عمر خضر می‌بخشد زلالش

تعبیر: قدر چیزها و کسانی را که در کنارتان بوده اند ندانسته و حالا بسیار پشیمانید. آنقدر عمرتان طولانی هست که دوباره همه چیز را جبران کنید. از دوستان با عقل و درایت خودتان کمک بگیرید. مال حلال به دست بیاورید چون مال حرام زود از دستتان خارج می‌شود.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین دی:

این خیلی گیج کننده است که ندانید به چه کسی می‌توانید اعتماد کنید. توانایی ترسیم شما ممکن است امروز اطلاعات باارزشی برایتان داشته باشد. و این همه آنچه که شما تا به حال می‌دانستید را نقض می‌کند. در فرضیات دیگران غرق نشوید، حتی اگر احساس می‌کنید که مجبور هستید که راهی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید به سختی شما را درگیر می‌کند. چند روزی صبر کنید تا بفهمید که چگونه جنگ تمام می‌شود قبل از اینکه بخواهید یک راه را از میان دیگری به اجبار انتخاب کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی:

در ازل هر کو به فیض دولت ارزانی بود***تا ابد جام مرادش همدم جانی بود

من همان ساعت که از می‌خواستم شد توبه کار***گفتم این شاخ ار دهد باری پشیمانی بود

تعبیر: اگر می‌خواهی شان و منزلت بالایی داشته باشی با بدان دوستی نکن و بی خود جان خود را فدای آنان نکن به جای این کار به آینده ات سرو سامانی ببخش تا به جای رسیدن به سلطانی به گدایی نیفتی. همت بالا داشته باش تا از آب یاقوت بگیری و همیشه دلت روشن باشد.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین بهمن:

به تازگی خداوند به شما هدیه خوبی را بخشیده است، به همین دلیل شما انرژی بسیار زیادی را برای مقابله با مشکلات زندکی تان به دست ﺁورده اید و بخاطر این موضوع خدا را شاکر هستید. شما در عین حال باید از زندگی که در خال حاضر دارید تمام استفاده را بکنید زیرا ممکن است هر لحظه این اوقات خوش به پایان برسد. به دلیل هدایا و موهبت هایی که خداوند به شما ارزانی داشته است مغرور نشوید، به فعالیت هایتان مثل سابق ادامه دهید و کسی را از دست خود نرنجانید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن:

ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم***ای بی خبر ز لذت شرب مدام ما

تعبیر: دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می‌دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می‌روید و به زودی غرق در نعمت می‌شوید.

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اسفند:

امروز زمانی که شما در یک مهمانی هستید، ممکن است احساس کنید مورد تحقیر واقع شده اید. طبیعت شما به گونه ای است که با قدری هیجان موافق هستید، اما وقتی که شما مسائل را تجزیه و تحلیل می‌کنید متوجه می‌شوید که در این جور مواقع باید ساکت بوده و آرامش خود را حفظ کنید. شاید شما الان به چیزهایی که انتظار دارید نرسید، پس باید انعطاف پذیر بوده و سعی کنید از چیزهایی که دارید راضی باشید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

در عهد پادشاه خطابخش جرم پوش***حافظ قرابه کش شد و مفتی پیاله نوش

صوفی ز کنج صومعه با پای خم نشست***تا دید محتسب که سبو می‌کشد به دوش

تعبیر: الان موقع حرف زدن نیست، کمی‌تامل کن. فکری به حال خودت بکن تا از این غم رهایی پیدا کنی. تا جوانی می‌توانی کاری انجام دهی. نگو فعلا” جوانم و وقت برای توبه زیاد است. برای رسیدن به مراد باید رنج و سختی و انتظار بکشی و اگر عجله کنی همه چیز را بر باد می‌دهی.