سرگرمیکاریکاتور

فال روزانه چهار شنبه دوم دی ماه

فروردین

تغییری در زمینه کاری ایجادمی‌شود که البته کمی طولمی‌کشد تا عملی شود. گاهی اوقات شک و تردید دارید اما سعی کنید آن را از خودتان دور کنید.

اردیبهشت

چند روز اخیر برایتان مشکل بوده است اما امروز می‌توانید به میهمانی بروید و همه چیز را فراموش کنید. گاهی اوقات خیلی حساس می‌شوید اما امروز همه چیز تمام شده استو همه می‌توانند امروز خوش بگذرانند.

خرداد

سعی کنید مدارک قانونی را امروز امضاء نکنید زیرا مشکل سازمی‌شوند. بسیاری از شما وقتتان را تلفمی‌کنید تا به دنبال مایملکی بردید که ” از دست داده اید“. سعی کنید مانند همیشه کامل باشید و وقتتان را تلف نکنید.

تیر

همه مشکلات با همسرتان برطرف می‌شود و جای نگرانی نیست مخصوصاً این که امشب با دوستان می‌روید بیرون.

مرداد

شما بسیار با عجله کارمی‌کنید و این طور به نظرمی‌رسد که سعیمی‌کنید چندین کار را در آن واحد انجام دهید. بله، شما کارهای زیادی دارید که قبل از استراحت باید انجام بدهید ولی اگر همین گونه به کارکردن ادامه بدهید ممکن است اوضاع، به وضعیت قبلی برگردد. پس روی آن چه ضروری تر است تمرکز کنید و اگر امکان دارد از دیگران بخواهید که شما را یاری کنند و به خود بگوئید، همیشه فردائی وجود دارد.

شهریور

امروز دائم با عجله به این طرف و آن طرف می‌روید و نگران هستید که وقت کم آورید.با این روش خودتان را خسته می‌کنید و هیچ کاری را از پیش نمی‌برید.دوست دارید همه نیز مانند شما پرانرژی و فعال باشند.یک نفس عمیق بکشید در غیر این صورت همه راناراحت می‌کنید.

مهر

امروز خورشید وارد علامت آبی عقرب شده و شما را تشویق می‌کند که به امور مالی زندگی تان بپردازید.این امر به خصوص در موردی اهمیت اش بیشتر به چشم می‌خورد که شما تصمیم گرفته باشید که دقیقاً حساب هزینه هایتان را داشته باشید و برای همه هدیه سال نو بخرید.اکنون سعی کنید که روی وضعیت مالی تان کار کنید چون هنوز فرصت این کار را دارید.

آبان

بین احساس و عقل درگیر هستید.سعی کنید تعادل برقرار کنید و در هیچ کدام افراط نکنید.اگر متوجه افراط شوید با مشکل روبرو می‌شوید.

آذر

زندگی خیلی شلوغ است و بهمان دلیل شما خیلی آهسته روز را شروعمی‌کنید. ولی همانطور که روز به جلومی‌رود انرژی بیشتری جمعمی‌کنید و تا غروب دوباره روی فرم خود برگشته اید. اگر در چند روز آینده در منزل، مشغول مهمانداری هستید، سعی کنید حتماً از دیگران کمک بگیرید و همه چیز را به صورت تلاش تیمی جلو ببرید. دراین صورت هم خیلی لذت بخش و هم خیلی پر محصول است.

دی

از آنجاییکه شما بسیار دقیق و منظم هستید تمام کارهایتان را به موقع و دقیق انجام می‌دهید. در حال حاضر می‌توانید بسیار فعال باشید. اگر دوستانتان را به مهمانی دعوت کرده اید و یا اگر کارهایی دارید که باید هر چه زودتر انجام شوند فعال بودن شما درست همان چیزی است که به آن نیاز دارید.اگر فرصت اضافی دارید کاری برای آرامشتان انجام دهید تا تعادل خود را به دست آورید.

بهمن

امروز می‌توانید کاری انجام دهید که برایتان جالب باشد وشما را بطور دائمی‌جلوتر از دیگران قرار دهد.سعی نکنید که خود را آرام نشان دهید چون برای همه واضح است که شما کاملاً‌ هیجان زده هستید.اما سعی کنید بیش از حد هیجان زده نباشید و انرژیتان را برای فعالیت‌‌‌های اجتماعی دیگری که برای آنها برنامه ریزی کرده اید نگهدارید.

اسفند

شما مصمم به آمادگی کاری هستید. اما وسوسه نشوید که مقررات را نادیده بگیرید. تعداد زیادی ساک جابجا کنید. در ترافیک سبک لای ماشینها بپرید. شما و معشوقتان خیلی متاسف خواهید بود که در طی جشن بی تحرک هستید بنابراین احتیاط کنید.

 

منبع: نیک صالحی

 

نوشته‌‌‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می‌کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه‌‌‌های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا