اخبار روزسیاسی

برگزاری انتخابات سالم و با حضور حداکثری نشانه بصیرت سیاسی و مردم‌سالاری دینی است / شهرداران و بخشداران فضای یکسان تبلیغات برای شوراها فراهم کنند

فرماندار میبد برگزاری انتخابات سالم و با حضور حداکثری را نشانه بصیرت سیاسی و مردم‌سالاری دینی خواند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندار میبد در جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات که  با حضور فرماندار، شهرداران و بخشداران شهرستان میبد برگزار شد، برگزاری انتخابات سالم و با حضور حداکثری را نشانه بصیرت سیاسی و مردم‌سالاری دینی خواند.

حسین فلاح با اشاره به تأثیر انتخابات ایران در صلح و امنیت منطقه گفت: امروز دنیا به نتیجه آراء ملت ایران در این دوره از انتخابات چشم دوخته‌اند و ملت بزرگ ما مثل همیشه، با حضور حداکثری، اقتدار نظام و انقلاب و پشتیبانی خود از ولایت و رهبری و دفاع از کشور را به جهانیان نشان خواهند داد.

فلاح با تأکید بر بی‌طرفی شهرداران و بخشداران در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: شهرداران و بخشداران باید با مطالعه قانون، شرایط و فضای لازم را برای تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی به‌طور یکسان در سطح شهرستان فراهم کنند.

فرماندار میبد بابیان اینکه تبلیغات شوراهای اسلامی از 21 تا 28 اردیبهشت‌ماه است افزود: شهرداران و بخشداران باید با انتخاباتی کردن فضای شهر و حضور در مدارس و امکان عمومی، زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن