اجتماعیاخبار روز

شکل‌گیری شورای محلات گامی برای حل مشکلات مردم است

جلسه هماهنگی شورای فرهنگی محلات با حضور اعضای شورای محلات مهرجرد، محمودآباد، حجت‌آباد و حسن‌آباد در فرمانداری شهرستان میبد برگزار شد.

img_0556-copy-jpg

جلسه هماهنگی شورای فرهنگی محلات با حضور اعضای شورای محلات مهرجرد، محمودآباد، حجت‌آباد و حسن‌آباد در فرمانداری شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد در این جلسه هدف از شکل‌گیری شورای محلات در این شهرستان را تقویت مشارکت‌های مردمی در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی بیان کرد.
سید محسن فلاح افزود: بهره‌گیری از ظرفیت‌های شهروندان در ساماندهی فرهنگی و اجتماعی و افزایش توان مدیریت شهری در اجرای پروژه‌ها و طرح‌ها مؤثر است.
فلاح گفت: با جلب اعتماد و ارتباط متقابل بین مردم و مسئولین، تصمیم‌گیری‌های اثربخشی می‌توانیم در شهرستان میبد داشته باشیم.
وی بابیان اینکه شهرستان میبد از دیرباز دارای محلات و هرکدام دارای فرهنگ و آداب ویژه‌ای بوده‌اند خاطرنشان کرد: از این ظرفیت‌ها علاوه بر توسعه و آبادانی هر محل بلکه برای کل شهرستان می‌توانیم سود ببریم.
معاون فرماندارمیبد افزود: قرار است این شورا در آینده نزدیک در سایر محلات شهرستان میبد هم‌شکل بگیرد تا بیش از گذشته در جریان کم و کیف امور و مشکلات محلات بوده و قبل از وقوع هرگونه آسیب، پیشگیری و مشکلات را حل کنیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن