اخبار روزسیاسی

فعالیت‌های سیاسی کشور شناسنامه‌دار شود

قائم مقام وزیر کشور بر لزوم شناسنامه دار شدن فعالیت‌های سیاسی در سطح کشور تاکید کرد.

1875390

قائم مقام وزیر کشور بر لزوم شناسنامه دار شدن فعالیت‌های سیاسی در سطح کشور تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین مقیمی ظهر امروز در نشست احزاب و تشکل‌های سیاسی استان یزد در استانداری با تاکید بر اینکه کار سیاسی باید شناسنامه دار باشد، اظهار داشت: باید به سمت شناسنامه‌دار کردن فعالیت‌های سیاسی برویم.

وی همچنین بر تشویق احزاب برای گرفتن مجوز تاکید کرد و افزود: فعالیت احزاب زمانی وجهه قانونی پیدا می‌کند که بتوانند مجوز دریافت کنند.

مقیمی بیان کرد: احزاب و اعضای تشکل‌های سیاسی همچنین باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند و تحمل شنیدن سخنان مخالفان را نیز داشته باشند.

قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه جلسه احزاب استان یزد بسیار خوب اداره شد، تاکید کرد: اگر این جلسات به طور مستمر برگزار شود، بسیاری از گرفتاری‌های موجود در جامعه برطرف خواهد شد.

وی ادامه داد: در جلسات احزاب در هر حال یک حزب همراه دولت و یک حزب منتقد دولت است و این تضارب آرا سبب تشخیص سره از ناسره و کمک به دولت می شود.

مقیمی تصریح کرد: احتمال اشتباه همه جا وجود دارد و فرد یا گروهی باید این اشتباهات را گوشزد کنند و به طور قطع احزاب بهترین گزینه برای این امر هستند اما لازم است هوای دولت را نیز داشته باشند.

قائم مقام وزیر کشور بر لزوم استمرار و افزایش جلسات احزاب تاکید کرد و افزود: هرچه تعداد جلسات و دور هم جمع شدن‌های احزاب بیشتر باشد، نتایج بهتری به دنبال خواهد داشت و دولت نیز به دنبال تقویت و گسترش فعالیت های احزاب است.

مقیمی تصریح کرد: رویکرد دولت در مورد احزاب این است که اجازه دهد مخالفان نیز حرف‌های خود را مطرح کنند چون معتقدیم اگر در سال‌های قبل نیز اجازه می دانند مخالفان حرف های خود را بزنند، بسیاری از گرفتاری‌های گریبانگیر کشور و مردم نمی شد.

وی تاکید کرد: بسیاری از مباحث کشوری است و اصلاح طلب و اصولگرا نمی شناسد به عنوان نمونه طلاق، اعتیاد، فساد و … نه برای اصولگرا و نه برای اصلاح طلب پسندیده نیست و همه باید برای رفع این مشکلات به دولت کمک کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن