اخبار روزعلمی

ارائه جدیدترین روش های ترمیمی و زیبایی دندان ها

جدیدترین روش های درمان در حوزه ترمیمی و زیبایی دندان ها با استفاده از فیلم و اسلاید در پیش برنامه شانزدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران ارائه می شود.

1763191

خبرگزاری مهر – حبیب احسنی پور : جدیدترین روش های درمان در حوزه ترمیمی و زیبایی دندان ها با استفاده از فیلم و اسلاید در پیش برنامه شانزدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران ارائه می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر حسن اسلامی دبیر علمی شانزدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی ایران، گفت: در برنامه پیش کنگره که روز سه شنبه چهارم آبان ۹۵ و یک روز قبل از افتتاحیه کنگره برگزار می شود، موضوعات تخصصی ترمیمی و زیبایی با حضور اساتید و پیشکسوتان متخصصین ترمیمی و زیبایی در هتل المپیک تهران، مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه ترمیم و درمان های زیبایی عمدتا توسط کامپوزیت ها و سرامیک ها انجام می شو د در پیش کنگره امسال روش کار با هر دوی این مواد و نحوه انتخاب بیمار برای هر یک از روش ها توسط سخنرانان ارائه می شود.

اسلامی گفت: در این کنگره متخصصان از روش های متنوع زیبایی بهره مند خواهند شد و با برگزاری سخنرانی های علمی از شرکت کنندگان داخلی و خارجی آخرین یافته های علمی و آموزنده را به همراه جدیدترین و ارزنده ترین اطلاعات در این زمینه ارائه خواهند کرد.

وی، محورهای مهم این کنگره را شامل آخرین دستاوردهای ترمیمی، روش های کنترل و پیشگیری از پوسیدگی های دندان ها، حساسیت های دندانی و روش های معالجه آن، کاربرد دانش و هنر در ترمیم دندان های قدامی، بازسازی دندان های درمان ریشه شده، سایش های دندانی، دندانپزشکی دیجیتال و اخلاق پزشکی عنوان کرد.

شانزدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران از روز سه شنبه ۴ آبان ۹۵ به مدت ۴ روز در هتل المپیک تهران برگزار می شود.

مراسم افتتاحیه کنگره نیز روز چهارشنبه ۵ آبان ماه جاری برگزار می شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن