اخبار روزاقتصادی

سرشماري اينترنتي در يزد تمديد شد/تاكنون قريب 50 درصد يزدي‌ها سرشماري شدند

بازدیدها: 3

مسئول تبلیغات ستاد سرشماری استان یزد از تمديد مهلت سرشماری اینترنتی در استان خبر داد و اعلام كرد: ماموران سرشماري از صبح چهارشنبه به خانوارها مراجعه خواهند کرد.

40376

مسئول تبلیغات ستاد سرشماری استان یزد از تمديد مهلت سرشماری اینترنتی در استان خبر داد و اعلام كرد: ماموران سرشماري از صبح  چهارشنبه به خانوارها مراجعه خواهند کرد.

“ضياء اولياء” در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا – منطقه يزد، گفت: بنا بر اعلام دبيرخانه ستاد سرشماري كشور، سرشماری اینترنتی در شهرستان یزد تا ساعت 8 صبح روز پنجشنبه 29 مهرماه و در سایر شهرستان‌های استان نيز تا ساعت 8 صبح فردا چهارشنبه 28 مردادماه تمدید شده است.

به گفته‌ي وي، ستاد سرشماري استان همچنان بر مشاركت شهروندان بر انجام سرشماري به صورت اينترنتي اصرار دارد ولي با اين حال ماموران سرشماري استان كه در مجموع 322 نفر هستند، از صبح فردا چهارشنبه به خانوارها مراجعه خواهند کرد.

اولياء به خانوارهايي كه اطلاعات خود را در فرم‌هاي كاغذي ثبت كرده ولي آنها را در سامانه سرشماري ثبت نكرده‌اند، توصيه كرد كه در اسرع وقت در اين رابطه اقدام كنند و در هنگام مراجعه مامور سرشماري كد آماري خود را در اختيار وي بگذارند.

وي از خانوارهايي كه به هر دليل امكان مشاركت در سرشماري اينترنتي در مهلت تمديد شده را ندارند نيز خواست تا اطلاعات شناسنامه‌اي مورد نياز براي ارائه به ماموران سرشماري كه از ساعت 8 تا 20 به خانواده‌ها مراجعه مي‌كنند، را آماده كنند تا در فرآيند سرشماري تسريع شود.

مسئول تبليغات ستاد سرشماري استان در پايان نيز خاطرنشان كرد: تا ساعت شش صبح امروز سه‌شنبه 27 مرماه 161 خانوار يزدي شامل 533 هزار نفر در سرشماري اينترنتي مشاركت داشته‌اند و استان يزد با پيشرفت جمعيتي 47.6 درصدي در اين مرحله سرشماري در جمع شش استان برتر كشور است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن