اجتماعیاخبار روز

نیکوکار و خیر حوزه سلامت در میبد تجلیل شد

رئیس بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد و اعضای موسسه خیریه این بیمارستان در دیدار با نیکوکار و خیر عرصه سلامت آقای حاج کاظم خالقیه از مساعدت‌های ارزنده وی در توسعه بخش درمان شهرستان را تجلیل کردند .

به نقل از روابط عمومی بیمارستان دکتر محمد هادی فرح زادی در این دیدار گفت:  یکی از محوری ترین و مهم ترین چیزهایی که در دین مبین اسلام از قرآن کریم گرفته تا سیره و روش حضرت رسول اکرم(ص) و ائمه اطهار بر آن تاکید شده است نیکوکاری و انفاق در راه خدا است و بحمدالله در شهرستان میبد خیرین عرصه سلامت نقش تاثیرگذاری در توسعه کمی و کیفی خدمات درمانی داشته‌اند.

وی در ادامه اظهار داشت : یکی از این خیرین آقای حاج کاظم خالقیه است که از سال‌های گذشته تاکنون کمک های فراوانی در جهت توسعه بخش درمان شهرستان به بیمارستان امام جعفر صادق علیه السلام نموده‌است.

ساخت و ساز  مدرسه ، دانشگاه ،  بیمارستان ، مسجد و… از جمله اقدامات خیرین میبدی است که این شهرستان را در سطح کشور زبانزد کرده‌است.

خیرین این شهرستان علاوه بر مشارکت در ساخت و ساز در حوزه های علمی و فرهنگی در تامین تجهیزات در این حوزه ها و فراهم کردن زمینه برای علم اندوزی و پژوهش توسط فرزندان این مرز و بوم  نیز نقش ارزنده ای دارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن