اخبار روزتصاویرسیاسی

مردم میبد اقدام نابخردانه آمریکا را محکوم کردند

مردم انقلابی میبد با حضوری گسترده در مراسم راهپیمایی برگزار شده در روز 13 دی اقدام نابخردانه آمریکا برای به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی را محکوم کردند.

مردم همیشه در صحنه میبد بعد از به پا داشتن نماز جمعه به امامت حجه الاسلام والمسلمین علیرضا حسنی امام جمعه موقت میبد با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس معاون حشدالشعبی را محکوم کرده و اعلام کردند مردم ایران از آمریکاییها به خاطر این اقدام احمقانه انتقامی سخت خواهند گرفت.

گفتنی است امام جمعه موقت میبد درخطبه‌های این هفته نماز جمعه سردار سلیمانی‌ها را پرورش یافتگان رویش‌های بسیجی خواند و گفت: آمریکایی‌ها کسی را شهید کردند که با فرماندهی خود تروریست‌های  در منطقه را زمین گیر کرده‌بود.

حجه الاسلام والمسلمین علیرضا حسنی افزود: سردار سلیمانی به آرزوی دیرینه‌اش رسید اما دشمنان با به شهادت رساندن او داغ وی را  به دل رهبر و ملت گذاشتند و آنها باید بدانند با انجام این جنایت دیگر خواب خوشی نخواهند داشت.

دشمنان چهره‌ بین المللی مقاومت را به شهادت رساندند

وی با اشاره به اینکه  دشمنان چهره‌ای بین المللی مقاومت را به شهادت رساندند از نیروهای سپاهی خواست در نزدیک ترین فرصت جواب دندان‌شکنی به آمریکا بدهند .

امام جمعه موقت میبد ادامه داد: چند روز قبل  آمریکایی‌ها  با کاربسیاراحمقانه خود به نیروهای مردمی ، بسیجی و حشد الشعبی عراق حمله کردند و طی آن ۳۰ نفر به شهادت رسانده و ۵۰ نفر زخمی کردند.

وی اظهار داشت : آمریکا احمقانه وارد این بازی شد اما خارج شدن از این بازی به اختیار او نیست ، این کار یک نوع انتقام‌گیری از جوانان عراقی بود اما با این حمله انسجام میان مردم عراق که تا اندازه ای در این  سه ماهه اخیر صدمه خورده‌بود ، ترمیم شد و اتحاد بیشتر میان آنها شکل گرفت.

حسنی به آتش کشیدن سفارت آمریکاییها در عراق به دنبال این اقدامات اشاره کرد که موجب محبوبیت نیروهای بسیجی حشد الشعبی شد و مردم عراق فهمیدند نیروهای حشدالشعبی باید در کشورشان باشند تا از حملات آمریکاییها درامان باشند.

امام جمعه موقت میبد همچنین با توصیه به دولتمردان که برای حل مشکلات و رفاه مردم تلاش و برنامه ریزی کنند ، اظهار امیدواری که بعضی از مسوولان از خواب بیدار شوند و بدانند چرا مردم دست از شعار مرگ برآمریکا بر نمی‌دارند .

وی همچنین از همه کاندیداها و طرفدارانشان خواست حرمت هم را نگه داشته و یگدیگر تخریب نکنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن