اخبار روزتصاویرسیاسی

لنز تلسکوپی جامعه اسلامی به دست مقام معظم رهبری است

مدیر علمی پژوهشی ناحیه میبد گفت: لنز تلسکوپی جامعه اسلامی دراختیار مقام معظم رهبری به دلیل داشتن دوربردترین نگاه ها نسبت به تحولات آینده است و ما برای این که راه را گم نکنیم باید نگاهمان به جایگاه ولایت فقیه باشد.

سید جواد امامی عصر روز دوشنبه در نشست بصیرتی « لنزهای رنگی در فضای جنگی » که در رضویه فیروزآباد برگزار شد با اشاره به اینکه لنزهای تلسکوپی ، دوربین ، عینک و میکروسکوپ از لنزهایی است که نگاه ها را شکل می‌دهند افزود: لنز دوربین نگاه رسانه است چون آنها با نگاه خودشان تصاویر متفاوتی را ثبت کرده و همچنین تحلیل‌های گوناگونی را از تحولات دارند که در مقابل هم قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: لنز عینک یا لنز چشمی نگاه خود ما به جامعه است ، بعضی‌ها با عینک دودی که به چشم می‌گذارند پیوسته نگاهی منفی نسبت به جامعه دارند ، بعضی هم با نگاه سلبریتی‌ها که دشمنان نیز حرفهای خود را از زبان آنها می‌زنند ، به جامعه می نگرند.

مدیر آموزش مرکز سایبری مرصاد اظهار داشت : کسانی هم با استفاده از لنزهای میکروسکوپی چیزهای جزئی بزرگ می‌کنند و در رسانه‌ها منتشر می‌کنند.

امامی  با اشاره به اینکه هر چه به رسانه به خصوص فضای مجازی وابسته تر باشیم اثرپذیرتر می‌شویم ،تصریح کرد: برای آسیب ندیدن در فتنه‌ها و فهمیدن حقایق باید لنز خود را مشخص کنیم.

این نشست با همکاری حوزه های مقاومت بسیج خدیجه الکبری ، فاطمه الزهرا، موسسه حضرت معصومه (س) برگزار شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن