اجتماعیاخبار روزتصاویر

«۹ دی » حضور حماسی مردم در مقابل فتنه ای سراسری بود

مسئول سابق معاونت سیاسی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به توطئه‌هایی که از ابتدای انقلاب علیه نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه انجام شده ، گفت: 9 دی حضور حماسی و ایستادگی مردم در مقابل فتنه‌ای سراسری ، عمیق و گسترده و به تعبیری جنگ احزاب علیه انقلاب اسلامی بود.

سرهنگ حاج محمود زارع در مراسم گرامیداشت «روز ۹ دی » برگزار شده در مصلی آیت الله اعرافی میبد افزود: فتنه ایجاد شده در سال ۸۸  ، اولین فتنه نبود ، آخرین هم نمی‌باشد چون از همان ابتدا برنامه‌های کوتاه مدت و دراز مدت مانند ترورها و جنگ توسط دشمنان در براندازی انقلاب اسلامی برنامه ریزی شد اما با تدابیر و اقدامات امام راحل  از به سرانجام رساندن فتنه‌هایی نظیر آنچه در سال ۶۸ اتفاق افتاد و انقلاب اسلامی را به بیراهه می کشاند جلوگیری شد.

مسئول سابق معاونت سیاسی سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: با توجه به تعریفی که دشمنان با برنامه ریزی  برنامه‌ها و پروژه های  10 ساله با تاسیس حلقه کیان دارند ، در سال ۷۸ نیز کودتایی مشابه کودتای ۲۸ مرداد سال ۳۲ به اسم  دانشجو و دانشگاه از طریق حضور پشت صحنه عوامل نفوذی شکل گرفت که با درایت مقام معظم انقلاب و حضور مردمی که تکلیف خود را فهمیدند بیشتر از پنج روز طول نکشید.

زارع اضافه کرد: دشمن مایوس نشده و در سال ۸۸ جنگ احزاب را در قالب انتخابات و به بهانه تخلف در انتخابات ریاست جمهوری تحت عنوان قیام مخلملی برنامه ریزی کرد و از همه عوامل داخلی و خارجی استفاده کرد تا از مانعی بزرگ به نام انقلاب اسلامی آزاد شود.

جایگزینی شعارهای های ساختار شکن به جای شعار علیه استکبار جهانی

وی تصریح کرد : آنها در مناسبت‌های مختلف سعی کردند تا به جای شعار دادن علیه استکبار جهانی و اسرائیل شعارهای ساختار شکن داده شود ، همچنین خواستند تا  از بستر به وجود آمده برای استحاله کردن انقلاب اسلامی و براندازی آن استفاده کنند.

مسئول سابق معاونت سیاسی سپاه الغدیرادامه داد : برجام نیز با قرار دادن مردم در مقابل مقام معظم رهبری  و دنبال کردن هدف سازش با استکبار جهانی فتنه ای دیگر است که علیه جمهوری اسلامی ایران رقم خورد.

وی یادآور شد : الان باید تاسف بخوریم که چرا مسوولان ما که روزی از سردمداران جمهوری اسلامی بودند  در زمانی که ما دچار جنگ اقتصادی  در کنار جنگ اقتصادی ، رسانه ای ، فرهنگی و … شده‌ایم مقابل انقلاب در صف دشمنان نظام قرار گرفته‌اند.

کارشناس مسائل سیاسی در ادامه مردم به حضوری هوشمند و هدفمند در انتخابات مجلس شورای اسلام توصیه کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن