اجتماعیاخبار روز

شورای اسلامی شهر میبد آماده پاسخگویی به همشهریان است

سخنگوی شورای شهر میبد گفت : با فرصت‌های مختلفی را در طول سال برای ملاقات حضوری مردم با اعضای شورای اسلامی شهر میبد فراهم شده ، این شورا آماده پاسخگویی به همشهریان است.

به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر میبد علیرضا آزادمنش با اشاره به حاشیه سازی‌های برخی در فضای مجازی مبنی بر عدم مشارکت گسترده شهروندان در جلسه «دیدار عمومی مردم با شورای شهر و شهردرای میبد و ارزیابی و نقد عملکرد دوساله شورا» و نیز ذکر این نکته که  رعایت اخلاق حرفه ای رسانه ای نشانه بلوغ یک رسانه است افزود: اعضای شورای اسلامی شهر میبد در این دوره با برگزاری نشست های مختلف در مساجد محلات، برگزاری میز خدمت در نماز جمعه شهرستان و برگزاری کنفرانس های متعدد خبری با اصحاب محترم رسانه شهرستان همواره خود را در معرض پیشنهادها، نظرات و انتقادات همشهریان قرار داده و می دهند و از رویارویی با مردم هیچ واهمه ای ندارند چرا که خود را مدافع منافع مردم می دانند.

وی ادامه داد : در جلسه ای که در سوم دی‌ماه در سالن شورای اسلامی شهر میبد برگزار شد این فرصت برای همشهریان در نظر گرفته شد که سوالات و مشکلات خود را رو در رو با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میبد در میان بگذارند و این شورا نیز عملکرد دوساله خود را بیان نماید.

دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر میبد با مردم در مساجد محلات

آزادمنش تصریح کرد: همان طور که اشاره شد در طول دو سال گذشته اعضای شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری با حضور در مساجد محلات مختلف این فرصت را برای همشهریان ایجاد کرده اند که آنها با حضور در مسجد محلاتشان مشکلات خود را بیان و مدیریت شهری نیز برای رفع آن کوشا باشد و این عمل را جزو وظایف خود در نظر گرفته ایم.

وی اضافه نمود: تیم مدیریت شهری واعضای شورای اسلامی شهر همواره پذیرای نقد منصفانه هستند و از دوستانی که به عنوان شهروند خبرنگار و به طور کلی در صحنه اطلاع رسانی فعالیت می کنند می خواهد که فقط نکات منفی را نبینند.

سخنگوی شورای شهر میبد با تاکید بر اینکه برای حضور مردم در این جلسه از تبلیغات محیطی، ارسال پیامک و ارسال نامه به ادارات برای آگاهی مردم استفاده شده است اشاره کرد و گفت: در این جلسه علاوه بر اعضای شورای شهر، شهردار، معاونین شهردار نیز حضور داشتند تا به سوالات به صورت تخصصی پاسخ داده شود همان طور که حضاری که در این جلسه حاضر بودند توانستند جواب های خود را به طور کامل و شفاف دریافت نمایند.

مراجعه حضوری مردم به شورا در روزهای شنبه هر هفته است

آزادمنش یادآور شد : شاید یکی از دلایل عدم حضور گسترده مردم این مراسم، مراجعه حضوری مردم در روزهای شنبه هر هفته می باشد که اعضای شورای شهر، شهردار و مجموعه مدیریت شهری در شورا حضوردارند و به مشکلات همشهریان گرامی رسیدگی می کنند.

وی اضافه کرد : علاوه بر جلسات حضوری شنبه های هر هفته ساعت ۱۵:۳۰و صبح یک شنبه ها مردم با حضور در شورای شهر به صورت حضوری به ارائه پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود می پردازند و این شورا نیز در صدد رفع موانع و مشکلات همشهریان برخواهد آمد و نظرات آنها را در مدیریت شهری پیاده خواهد کرد.

برگزاری کنفرانس خبری با اصحاب رسانه

سخنگوی شورای شهر اظهار داشت : این شورا در هر فرصتی که پیش آمده با برگزاری کنفرانس خبری به سوالات متعدد اصحاب محترم رسانه شهرستان که نمایندگان مردم هستند پاسخ داده و این دوستان نیز مطالب را در رسانه های خود جهت اطلاع رسانی به همهشریان درج نموده اند.

این مسئول یاد آور شد : در سوم دی ماه، بلافاصله بعد از جلسه رودر رو با مردم با اصحاب رسانه شهرستان جلسه ای برگزار شد که به سوالات متعدد اصحاب رسانه که بازتاب سوالات مردم است پاسخ داده شد و اصحاب محترم رسانه این پاسخ ها را منتشر کردند.

وی در پایان تاکید کرد: ادعای شورای اسلامی شهر میبد و مدیریت شهری حل تمام مشکلات شهر نیست. همان طور که در جلسه نقد نیز بیان شد، شهرداری و شورا با علم به فراوانی مشکلات شهر، در حد بودجه سالیانه شهرداری توان انجام کار دارد و باید به ناچار با واقعیت کنار آمد و نمی توان وعده های توخالی به شهروندان عزیز داد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن