اجتماعیاخبار روز

۲۸۳ کیلوگرم تریاک در میبد کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری ۳ نفر قاچاقچی مواد مخدر در محور اصلی مواصلاتی شهرستان میبد خبر داد و گفت: در بازرسی از خودروی سواری پژو پارس ۲۸۳ کیلوگرم تریاک که در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، کشف گردید.

به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی میبد  سرهنگ سید محمد طاهر موسوی افزود : پیگیری‌های شبانه روزی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر میبد پرده از اقدامات مشکوک  قاچاقچیان مواد مخدر وفعالیت های مجرمانه آنها برداشت.

وی ادامه داد : به دنبال  پیگیری انجام شده مشخص شد این افراد با عزیمت به یکی از شهرستان‌های جنوب شرقی کشور، میزان موادمخدریاد شده را تهیه و در صدد فرصتی مناسب هستند تا آن را از محورهای اصلی به شهرستان میبد منتقل کنند.

وی افزود: با احراز اطلاعلات تکمیلی و مشخص شدن مسیر حرکتی متهمان، تیمی از ماموران پلیس مواد مخدر، به محل مناسبی از گذرگاه متهمان اعزام و به موازات آن نیز هماهنگی های قضایی برای توقیف خودروی انان از مرجع قضایی دریافت شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد بیان داشت: با استقرار نیروها و ایجاد مواضع محافظتی شمارش معکوس برای دستگیری متهمان آغاز شد و متهمان تحت تعقیب قرار گرفتند و پس از یک تعقیب و گریز طولانی و تیر اندازی به لاستیک خودرو در حوزه شهرستان میبددستگیر شدند.

وی تصریح کرد: ین متهمان هنگام دستگیری سعی داشتند از دست پلیس بگریزند که موفق نشدند.

موسوی همچنین خاطرنشان کرد: متهمان پس از دستگیری به پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان میبدمنتقل شده و در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف کردند و پس از تکمیل پرونده راهی زندان شدند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن