اجتماعیاخبار روز

اجازه ندهیم دشمنان در میان ما رخنه کنند

امام جمعه موقت میبد گفت: دشمن مانند مگسی است که بر هر زخمی می نشیند ، ما نباید موجب شویم این مگس‌های خون آشام فرصت رخنه‌کردن و ضربه‌زدن درمیان مردم ایران پیدا کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد اعرافی در خطبه‌های نماز جمعه افزود: روزهای پر از غائله و در عین حال افتخار آمیزی را پشت سر گذاشتیم ،غائله ای که دشمن به بهانه بنزین به راه انداخت ، اعتراضی از سوی مردم به حق بود.

وی تصریح کرد:غافلگیر کردن مردم چه معنی می دهد ؟ مردم کمرشان زیر بار مشکلات اقتصادی ، افسارگسیختگی گرانی خم شده‌است .

امام جمعه موقت میبد ادامه داد: اصل تصمیم خوب بود چون روزی چندین میلیون بنزین تولید مملکت مورد قاچاق قرار می‌گرفت  اما باید پلکانی افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن صورت می‌گرفت.

وی گفت: :زمانی افزایش قیمت انجام گرفت که کشورمیزبان مهمانان خارجی کنفرانس وحدت اسلامی که باید پیام آور وحدت اسلامی در ایران باشند ، بود.

اعرافی با اشاره به اینکه این غائله و شورش‌ها که ملت و دولت را در مقابل هم قرار می‌داد با تدبیر مقام معظم رهبری پایان گرفت خاطرنشان کرد: این توطئه های برخاسته از طرحی جدید طراحی شده با هدف قرار دادن تسلط بیشترآمریکا  در منطقه ، ترمیم چهره عربستان و براندازی نظام جمهوری اسلامی صورت گرفت.

وی ادامه داد : این بلوا و آشوب که دشمنان می‌خواستند  تا زمان انتخابات برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران ادامه دهند با درایت رهبری در حمایت از قانون و بصیرت مردم و فداکاری و جانبازی نیروهای نظامی و اطلاعاتی خاموش شد.

بعد از نماز جمعه امروز مردم با شرکت در راهپیمایی اقدامات اخیر اغتشاشگران و توطئه‌ های دشمنان را محکوم کردند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن