اخبار روز

کلنگ زنی فاز یک پروژه های شهرداری میبد به دست کودکان

شهردار میبد از کودکان خواست گلنگ اولین المان گذاری درفازیک پروژه های شهرداری میبد را به زمین بزنند.

مراسم آغاز پروژه‌های عمرانی ، زیباسازی و ترافیکی میبد  همزمان با هفته ملی کودک (13 تا 19 مهرماه ) برگزار شد .

در این آیین علیرضا نقوی شهردار میبد با ارج نهادن به جایگاه کودکان به عنوان آینده سازان کشور از آنها خواست همراه با مسئولین کلنگ المان گذاری میدان امام حسین (ع) در محله فیروزآباد این شهرستان بر زمین زنند.

احساس غرور و توانمندی درچهره کودکان میبدی که کلنگ یکی از پروژه های شهرداری میبد را بر زمین زدند ، نشان دهنده این بود که آنها برخود می بالند اگر بدانند کارهایی بزرگ به دست توانای انها انجام می شود.

کودکان ما این توانایی را دارند که در زمان کودکی نیز نقش آفرین باشند و به دست خود کلنگ پله های ترقی و پیشرفت خود در زندگی را نیز با اقتدار و محکم به زمین بزنند ، آنها می توانند پله های زندگی خود را از نوع پله هایی بسازند که پدربزرگ هایشان در قدیم از خشت می ساختند ، پله هایی که از لرزش و تخریب در امان باشد.

به کودکان باید اعتماد کرد و اموری را با توجه به سنی که دارند  به آنها سپرد و آنها را مسئولیت پذیر پرورش داد ، کودکانی که متاسفانه امروزه گاهی دراثر غفلت و کم توجهی والدین خود را ساعت ها به تکنولوزی روز سرگرم کرده اند و چنان در آن غوطه ور شده که کارکرد این تجهیزات پیشرفته مرتبط به فضای مجازی را حتی بیشتر از پدر و مادرها و بزرگترهای خود می دانند اما شاید استفاده صحیح از آنها را ندانند و با این عدم آگاهی پله هایی سست برای زندگی خود سازند.

کلنگ زنی پروژه های شهرداری میبد
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن