اخبار روز

نونهالان میبدی با دختر سه ساله امام حسین (ع) هم نوا شدند

همزمان با هفته ملی کودک (13مهرماه تا 19مهرماه ) نونهالان میبدی برسفره حضرت رقیه (س) به عزادری پرداخته وبا دختر سه ساله امام حسین (ع) هم نوا شدند.

معاون اداره بهزیستی میبد در این مراسم که در مصلی حضرت آیت ا… اعرافی میبد برگزار شد با گرامیداشت با برشمردن برنا مه های گرامیداشت هفته جهانی کودک و با اشاره به اینکه شعارهفته جهانی کودک امسال (آینده را باید ساخت) می باشد، گفت : دوران کودکی فرصتی طلایی و تاثیرگذاربرمولفه های توسعه پایداراست، بنابراین فرصت را مغتنم شمرده و به مناسبت فرا رسیدن هفته ملی کودک قدردان وجود کودکان به عنوان سرمایه های کشور در کنارخود هستیم.

فاطمه السادات جوادیان در ادامه اجرای برنامه های مذهبی در قالب نمایش توسط کودکان، افتتاح و اجرای طرح یک وعده غذای گرم در روستا مهدها، دیدارکودکان با مسئولین آتشنشانی، مسابقات نقاشی کودکان با سالمندان مرکز حبیب ابن مظاهر، برنامه مسابقات ورزشی مادر وکودک درورزشگاه ورزشی شهید چمران  و…در این هفته را برشمرد.

در این مراسم که به همت کانون همیاری مهدهای کودک میبد و با حضورمعاون فرمانداروجمعی از مسئولین شهرستان برگزار گردید ،تعداد 400 نفر از کودکان مهد های کودک  به سوگواری ومراسم نوحه خوانی حضرت رقیه (س) پرداختند.

درحال حاضر 29 مهد کودک خصوصی وروستایی با پذیرش 950کودک در شهرستان درحال فعالیت می باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن