اخبار روز

از کسبه خوش اصناف میبد قدردانی شد

با حضور فرماندارمیبد و مسئولین اداره صنعت ،معدن و تجارت میبد از دو نانوا ، یک آرایشگر و یک تعمیرکاراتومبیل به موجب خوش انصافی و برخورد خوب با مشتری قدردانی شد

فرماندارمیبد دراین ارتباط به ایرنا گفت: به سراغ اصنافی آمدیم که خوش اصناف بوده و کارهای خوب و خیری را با هدف خدمتگزاری برای مردم  انجام می‌دهند.

حسین فلاح در ادامه با تشکر از مسئولین اداره صنعت ،معدن و تجارت میبد و اتاق اصناف به خاطر هماهنگی برای اجرای برنامه تقدیری که انجام شد افزود: یکی  از نانوایی‌ها که بازدید شد علی رغم مشکلات اقتصادی وزن چانه‌‍‌‌‌‌ای حتی سنگین تر میزان تعیین شده برای پخت نان داشت ، همچنین هر دو نانوایی خوش انصاف و پخت نان مناسب و مشتری پسند داشتند..

وی در ادامه به انجام خدمات فنی توسط تعمیرکاری که در روزهای تعطیل برای افراد کم بضاعت به رایگان انجام می‌دهد و نیز آرایشگری که برای افراد بضاعت معرفی شده از دستگاه‌های حمایتی ارائه خدمت می کند ، اشاره و همه اینها را  افتخار خوبی برای شهر میبد شمرد که چنین کسبه خوش انصاف و مردمی دارد.

رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت میبد نیز با اشاره به اینکه با اطلاع رسانی مردمی و تحقیق‌هایی که شد برنامه تقدیر از کسبه انجام گرفت گفت : هادی صناعی تعمیرکاری است که روزهای جمعه وقت خود را به رایگان برای تعمیراتومبیل افرادی می‌گذارد که بضاعتی ندارند ، حمید ذوالفقاری نیز آرایشگری است که مجانی به اصلاح افراد معرفی شده از کمیته انصاف و دانش آموزان معرفی از مدارس می‌پردازد.

حجت الله خلیلی افزود: ابوالحسن زارع و علیرصا حاجی متصدی نانوایی امام خمینی نیز با توجه به پخت عالی و مناسب نان ، وزن چانه مناسب به صورتی که یکی از نانوایی‌ها وزن چانه‌ای حتی سنگین‌تراز حد معمول نیز باری پخت نان دارد، عدم کم فروشی و نداشتن شکایت مردمی و ابراز رضایت مردم از آنها مورد تقدیر قرارگفتند.

وی درادامه این تشویق‌ها را برای نمود کار واحدهایی عنوان کرد که مردم از کار آنها رضایت دارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن