اخبار روز

نمایشگاهی از دست آوردهای مرکز فنی حرفه ای خیرالنساء میبد برگزار شد

بام میبد: طیبه دهقانی فیروز آبادی  مسئول مرکز فنی حرفه ای خیرالنساء میبد در ارتباط با برگزاری این نمایشگاه گفت : دراین نمایشگاه که به مناسبت ایام الله دهه فجر از 14 بهمن برپا گردیده  ، دست آوردهای بانوان در رشته های مختلف آموزشی به نمایش گذاشته شده  و  تا 18 بهمن نیز برای بازدید مردم و دانش آموزان دایراست.

وی در ادامه با معرفی مرکز فنی حرفه ای خیرالنساء میبد اظهار داشت : این مرکز در سال 78 با سه رشته آموزشی کار خود را در یک مکان استیجاری شروع کرد و بعد ازآن با 25 حرفه آموزشی و 10 مربی حق التدریسی به کار خود ادامه داد.

دهقانی افزود: پس از آن با واگذاری زمین که توسط یکی از خیرین صورت گرفت ، ساختمان جدید مرکز نیز در سال 81 به میزان مبلغی بالغ بر 10 میلیارد ریال توسط خیری به نام خیرالنساء آیت اللهی تامین هزینه شد و به این صورت اولین مرکز کاملا خیری سازمان فنی حرفه ای کشور ساخته شد و با حضور رئیس سازمان فنی حرفه ای کشور افتتاح شد.

وی همچنین گفت : در حال حاضر 8 مربی رسمی و  6مربی حق التدریسی دراین مرکز سالیانه به 285 هزار نفر در 72 حرفه آموزشی خدماتی ، تغذیه ، عمران ، طراحی دوخت و… که هرکدام نیز ریر مجموعه و شاخه هایی دارند به علاقمندان آموزش می دهند.

مسئول مرکز فنی حرفه ای خیرالنساء میبد در پایان مشکل اساسی مرکز نبودن اتوبوس شهری در مسیر فنی حرفه ای برای ایاب و ذهاب هنر آموزان عنوان کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن