اخبار روزفرهنگی

اجرای نمایش روز شلوغ مطبخ همراه با تقدیر از هنرجویان برگزیده میبدی در مسابقات ایران مجری

بام میبد : شب گذشته در حاشیه برگزاری نمایش طنز روز شلوغ مطبخ  به سرپرستی سید ناصر امامی که به مدت بیست روز است در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور و استقبال جمع زیادی از مردم برگزار شده است ، از هنرجویان کلاس فن بیان و مجری گری ، خانمها اکرم السادات طباطبایی ، سارا رجبی ، حانیه السادات دهقانی و زهرا دهقانی که در مسابقات ایران مجری موفق به کسب مقام شده اند ، با حضور فرماندار میبد ، رئیس اداره بهزیستی ، اعضای شورای شهر و دیگر مسئولین تقدیر به عمل آمد.

فرماندار میبد در این مراسم طی سخنانی از عوامل اجرای روز شلوغ مطبخ ، قدردانی نمود و به نیابت از شورای شهر و ادارات شهرستان قول مساعدت در زمینه حمایت از هنر نمایش و فراهم نمودن امکاناتی که باید در این راستا فراهم شود ، داد.

سید ناصر امامی سرپرست گروه هنری آئینه در حاشیه برگزاری این نمایش با اشاره به اینکه نمایش روز شلوغ مطبخ آخرین کار گروه هنری آئینه است ، بیان کرد: این نمایش که به کارگردانی سید ابوالفضل طبائی از ۲۱ فروردین روی صحنه رفته است و فردا نیز احتمالا آخرین روز اجرای آن خواهد بود ، با استقبال خیلی خوب و گسترده مردم تا به حال روبرو شده است.

وی افزود : نمایش روز شلوغ مطبخ ، کاری کمدی و خیلی شاد است و با اجرای هنرمندان نوجوانی صورت گرفت که به خوبی از عهده آن برآمدند.

امامی نمایش بعدی گروه آئینه را ” عاروسی میبدی ها ” عنوان نمود که توسط نونهالان گروه کار شده و اجرای آن به زودی اعلان عمومی خواهد شد.

لازم به ذکر است ، سید روح الله علوی راد، به عنوان دستیار کارگردان در اجرای نمایش روز شلوغ مطبخ همکاری داشت .

همچنین ،سید محمد جواد میرزازاده، علیرضا امامی، هادی کوچکی، سید احمد آبیاری، امیر علی فلاح، محسن آقایی، سید حسین آبیاری، محسن رفیعی زاده، منصوره مولایی، مونا رحمانی، حانیه جلیلی، فاطمه طهماسبی، سمانه صادقی، در این نمایش کمدی به ایفای نقش پرداختند.

عوامل دیگر این نمایش عبارت بودند از :

منشی صحنه : سمانه صادقی
مدیر صحنه : سیدمحمدجواد میرزازاده
اجرای نور و افکت : مجتبی احرامیان
بروشور و و پوستر:سیدیحیی طباطبایی
نوازندگان : مسعود زارع / ابوالفضل آقایی و محمدرضا طائفی

گفتنی است ، شب گذشته اجرای این نمایش همراه با حضور جمع زیادی از مردم بود و با کمبود جایی که وجود داشت باید گفت ، نبود سالن نمایش مناسب برای اجرای تئاتر از مواردی است که لازم است به طور جدی توسط مسئولین میبد پیگیری شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن