اجتماعیاخبار روز

برگزاری بازارچه مهر نیکوکاری به همت دبستان دخترانه مهر ایران زمین در میبد

بام میبد : این بازارچه با مشارکت دانش آموزان و والدینشان در راستای فروش محصولات عذایی و صنایع دستی به مناسبت هفته نیکوکاری و در آستانه روز زن و گرامیداشت مقام مادر  در سطحی گسترده با ارائه مواد غذایی چون آش ، لطیر (سورک) ، کیک و شیرینی و صنایع دستی در فضای باز در محوطه بیرونی آموزشگاه مهر ایران زمین برگزار گردید.

منصوره السادات محمودی میبدی مدیر دبستان مهر ایران زمین درارتباط با برگزاری این بازارچه بیان کرد: اجرای این برنامه به مدت هفت سال است در دبستان مهر ایران زمین صورت می گیرد و در ابتدا با ایجاد غرفه چای و شیرینی طی مراسمی برگزار می شد ، در سه سال اخیر  نیز این برنامه در فضای باز آموزشگاه و در محوطه بیرون آموزشگاه  اجرا می شود.

وی افزود : امسال برای اولین بار است که  این بازارچه با حضور و استقبالی که ازسوی مردم و مدارس دیگر به عمل آمد ، در محوطه بیرونی مدرسه مهر ایران زمین با گستردگی بیشتری  ایجاد شد و  اعضای انجمن مهر طی جلساتی  متعدد همراه و همدل کادر علمی مدرسه مهر ایران زمین  برای اجرای این برنامه بی نظیر بودند که جای آن دارد  از زحمات آنها در اجرای این برنامه تشکر و قدردانی شود.

مدیر دبستان مهر ایران زمین هدف از تشکیل این بازارچه را عرضه و فروش محصولات دانش آموزان عنوان نمود که با استفاده از مجلات رشد و با خلاقیت خودشان و کمک والدین خود به وجود آورده اند ، همچنین حمایت از نیازمندان و کمک به دانش آموزانی است که می خواهند با فروش محصولات تولیدی خود کسب درآمد کرده و با استقلال مالی خود به استقبال سال نو روند.

وی هدف دیگر این برنامه را ایجاد شادی و نشاط برای بچه ها که از در کنار هم بودن و فعالیت داشتن به آن دست می یابند ، برشمرد .

گفتنی است در انتهای برنامه از مسئولینی که در مراسم حضور داشتند ، با دادن گلدانی از گل طبیعی و تندیس بازارچه از طرف آموزشگاه مهر ایران زمین قدر دانی گردید.

حضور گسترده تر مسئولین شهرستان میبد در این مراسم ها و حمایت و قدردانی که از زحمات برگزار کنندگان با حضورشان در این برنامه ها به عمل خواهند آورد ، در راستای تداوم اجرای این گونه جشنواره ها در جهت ایجاد شادی و نشاط در جامعه بسیار موثر خواهد بود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سرکار خانم منصوره سادات محمودی ،شما سزاوار کرامتی ?درود خالصانه وارادتی خاضعانه محضر شما که محضر مهرید .?ازتبار باران ،فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهروزی وریزش ابر کرامتتان رویش زندگی ?شما یار دیار امروزید ویادگار ماندگار فردا .گوهر پاکیزه ی خلقت .دستمریزاد ? ??

    وامروز روز خط خوردن فاصله ها بود ،لمس احساسات پاک .،امروز همه شاخه های درخت بخشندگی در بهشت که به قول رسولمان دردنیا بنا شده چنگ زدند .?امروز نسیم همدلی به وزیدن گرفت وهمه رادربرگرفت ،امروز باران عطوفت بارید وفرشتگان طبق طبق نیکی به آسمان بردند .?خلق آفرینان مهر .مهرتان پاینده ?ودستمریزاد?

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن