اجتماعیاخبار روز

صدور 52 هزار نسخه الکترونیک در استان یزد

معاون درمان تامین اجتماعی یزد از صدور 52 هزار نسخه الکترونیک در این استان خبر داد و آن را موجب رفاه حال مردم و فعالیتی نمونه ذکر کرد .

خبرگزاری ایرنا :  محمدحسین توحیدی فر چهارشنبه شب در آئین رونمایی از نسخه الکترونیک افزود: طرح نسخه الکترونیک برای اولین بار در کشور در یزد با سه پزشک آغاز شد و هم اکنون شاهد صدور این تعداد دفترچه هستیم .

وی ادامه داد: این طرح محوری و مهم که در یزد به عنوان پایلوت کشوری اجرایی شده پیش نیاز اجرای طرح دولت الکترونیک است که با تلاش تمام دستگاه های مرتبط اجرایی محقق گردیده است .

این مسئول با بیان اینکه یزد در زمینه اینترنت ، ضریب نفوذ تلفن و استفاده از فضای الکترونیک در کشور الگو است خاطر نشان کرد: این وضعیت خوب استان موجب شد تا اجرای طرح نسخه الکترونیک نیز اجرایی شود.

توحیدی فر گفت: پرداخت آنلاین نسخه ها به داروخانه ها را نیز در دستور کار داریم که در صورت موافقت سازمان تامین اجتماعی می توان پرداخت آنلاین را به طور جدی تر اجرا کرد.

طرح حذف دفترچه و اجرای طرح کشوری نسخه الکترونیکی با حضور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ، استاندار یزد ، مسئولان اجرایی و پزشکان مجری طرح در یزد بصورت پایلوت آغاز شد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن