شهروندان

تقدیر از عملکرد بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد

بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد از جمله مراکز درمانی استان یزد است که روزانه  مشغول به ارائه خدمات درمانی  و پاسخگویی به تعداد کثیری از بیماران است .

بام میبد – یک شهروند : بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد از جمله مراکز درمانی استان یزد است که روزانه  مشغول به ارائه خدمات درمانی  و پاسخگویی به تعداد کثیری از بیماران است که در سطح شهرستان میبد به آنجا مراجعه می کنند .

به غیر از شهروندان میبدی ، بیماران زیادی نیز از مناطق مختلف استان یزد و  حتی از  سطح کشور نیز به این بیمارستان مراجعه و مورد ویزیت و عمل جراحی توسط پزشکان  مجرب متخصص و فوق متخصص این بیمارستان قرار می گیرند.

بیمارستان امام جعفر صادق با توسعه واحدهای ساختمانی و همچنین خرید تجهیزات مدرن پزشکی با حمایتهای خیرین از بیمارستانهای مجهز استان یزد است که با مدیریت خوب و قابل تحسین  با اقداماتی ارزنده مشغول خدمت رسانی به بیماران می باشد .

چندی پیش به عنوان یک شهروند میبدی در  بخش جراحی این بیمارستان بستری و تحت معالجه و عمل جراحی توسط دکتر محمد رضا عمویی قرار گرقتم ، امروز با تماسی که از بیمارستان گرفتند از عملکرد بیمارستان و کارمندان و … جویا شدند که باید این اقدام قابل ستایش را تحسین نمود.

در این جا از کلیه دست اندرکاران بیمارستان  امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد به خصوص کادر پزشکان ، پرستاران و کارکنان بخش جراحی این بیمارستان تشکر و قدر دانی می نمایم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن