اخبار برگزیده:
برگزاری کارگاههای بازی و ریاضی و دقت و توجه در فرهنگسرای میبد

فرهنگسرای میبد برای اولین بار در سطح شهرستان میبد کارگاههایی تحت عنوان بازی و ریاضی و دقت و توجه برگزار می نماید.

دومین جلسه شرکت تعاونی بانوان میبد برگزار شد/ میبد مهد ترویج هنر صنعت هایی مانند کاربافی و زیلو

فرماندار میبد در نشست بانوان کارآفرین و شاعل در حوزه مشاغل خانگی، از اینکه میبد مهدی برای ترویج هنر صنعت هایی مانند زیلو و کاربافی شده ، اظهار خوشنودی نمود.

همه با هم کتاب بخوانیم
در ابتکاری به همت مکتب خانه ملا سکینه در میبد :

یک طرف کوچه ای که مکتب خانه ملاسکینه (کانون پرورش فکری شماره ۲) در آن واقع است. دیواری کاهگلی بود که دست اندرکاران  این مرکز ،  این دیوار را به مبدل به ایستگاه مطالعه با عنوان اندیشه برای اهالی محل و عموم مردم نمودند.

کاهش ۱۰ درصدی سطح زیر کشت گیاهان در استان یزد همراه با ثابت نگه داشتن میزان تولید

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد : در برنامه ای ۱۰ ساله ، سطح زیر کشت گیاهان با ثابت نگه داشتن میزان تولید کنونی ، به ۱۰ درصد کاهش خواهد یافت.

برگزاری همایش اتیسم در شهرستان میبد / بهبود عملکرد حواس با تشخیص زود هنگام بیماری اتیسم

عضو هیئت علمی دانشگاه : با تشخیص زودهنگام بیماری اتیسم می توان از طریق تمرینات حسی ، عملکرد حواس را تا حدود زیادی بهبود بخشید.

تصاویری از برگزاری جشنواره گل محمدی به همراه گلاب گیری در شهرک صنعتی جهان آباد میبد

صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان میبد و استان یزد جشنواره گل محمدی به همراه گلاب گیری و عرضه محصولات و فراورده های گیاهی در نمایشگاهی در حاشیه آن برگزار شد.

برگزاری جشنواره گل محمدی  در شهرک صنعتی جهان آباد میبد/ کاشت گیاهان کم آب خواه گامی موثر  و ارزشمند در بهینه مصرف کردن آب

فرماندار میبد در جشنواره گل محمدی که در شهرک جهان آباد میبد برگزار شد کاشت گیاهان کم آب خواه را با توجه به مسئله بحران آب در شهرستان میبد گامی بسیار موثر و ارزشمند در بهینه مصرف کردن آب توصیف نمود.

معاون رئیس جمهور تلاشهای خیرین  در تجهیز و بنا نمودن فضاهای آموزشی را ستود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سفر به استان یزد و در بازدید از دانشگاه میبد مساعدت ها و تلاشهای خیرین در بنا نمودن و تجهیز فضاهای آموزشی  را ستود.

نماینده مردم تفت و میبد نسبت به مسئله کم آبی در استان یزد هشدار داد

هشدار نماینده تفت و میبد نسبت به مشکل آب استان : مردم یزد هنوز تابستان نشده، صدای العطششان بلند است.

ایستادگی در جبهه مقاومت اقتصادی وظیفه سنگینی است / احساس ضعف و زبونی نظام سلطه در برابر قدرت منطقه ای ایران

امام جمعه شهرستان میبد ، با اشاره به اینکه نظام سلطه در مقابل قدرت منطقه ای ایران احساس ضعف و زبونی می نماید ، بر حضور داشتن در جبهه مقاومت اقتصادی که وظیفه سنگینی است ، تاکید نمود.

شرکت بانوان مسکن مهر میبد  در کلاس آموزش عرق گیری از گیاهان دارویی

بانوان پایگاه مقاومت بسیج حجاب در مسکن مهر در دوره کلاس آموزش عرق گیری از گیاهان دارویی که توسط جهاد کشاورزی میبد برگزار شد ، شرکت نمودند.

توزیع ۲۰۰۰ نهال گل محمدی در سطح شهرستان میبد

جهاد کشاورزی شهرستان میبد در راستای تغییر الگوی کشت به سمت کاشت گیاهان کم آب خواه ۲۰۰۰ نهال گل محمدی را در سطح شهرستان میبد توزیع نمود.

برگزاری نخستین همایش هنرمندان شهر خورشید / لزوم توجه ویژه به فرهنگ و هنر

فرماندار میبد در نخستین همایش هنرمندان شهر خورشید که به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی برگزار شد ، لزوم توجه ویژه به فرهنگ و هنر و همچنین هنرمندان را یاد آور شد.

همایش اتیسم در میبد برگزار خواهد شد
سید محسن فلاح رئیس بهزیستی میبد:

همایش اتیسم با تدریس دکتر محمد حسن فلاح وبا همکاری موسسه جامعه معلولین ۲۶فروردین ماه ساعت ۱۷عصر در سالن همایش فرمانداری برگزار خواهد شد.

برگزاری دوره آموزشی تخصصی فیلمسازی در میبد

دوره آموزش تخصصی فیلمسازی در مجتمع هنری آرین و مجموعه فرهنگی امام جعفر صادق علیه السلام میبد با هدف بالا بردن سطح آگاهی تصویربرداران میبدی و اردکانی در حال برگزاری است.

خانه داری

قالب خبری