خانه / اخبار / بسیج میبد فعالیت خوبی در جمع آوری جهیزیه زوج های جوان داشته است

بسیج میبد فعالیت خوبی در جمع آوری جهیزیه زوج های جوان داشته است

فرمانده مقاومت بسیج فاطمه الزهراء میبد گفت: یکی از کارهای پسندیده در میبد جمع آوری جهیزیه و تامین نیازهای اولیه زوج های جوان است که نهاد مردمی بسیج فعالیت خوبی در زمینه داشته است .


زهرا صادقی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این نوزدهمین جهیزیه است که طی سالهای گذشته در این شهرستان جمع آوری شده افزود:از ابتدای سالجاری تاکنون نیز چهار جهیزیه برای زوج های جوان بی بضاعت جمع آوری شده است .
وی افزود: همه سرویس جهیزیه های این زوج های نیازمند بوسیله خیرین محل تامین شده است .
صادقی با بیان اینکه جهیزیه های تامین شده شامل یخچال ،سرویس خواب ،اجاق گاز ،چرخ گوشت ،جاروبرقی ،سرویس ۱۲ پارچه چینی و آکروپال ،پنکه ،پلوپز و نیازهای اولیه یک زندگی معمولی است افزود:ارزش ریالی هرسرویس جهازیه ۱۵۰میلیون ریال است .
وی افزود:برای اینکه آبروی خانواده ها حفظ شود،این کالاها پس از نظم بخشی از طریق خواهران بسیج و شناسایی زوج های جوان به صورت کاملا مخفی دراختیار آنان قرار می گیرد .
فرمانده مقاومت بسیج فاطمه الزهراء گفت:علاوه برپایگاه حضرت معصومه (س) ،پایگاه بسیج ریحانه النبی هم دراین زمینه فعالیت های چشمگیری داشته است .
وی تامین هزینه های بیماران خاص ،نیازمندان و تهیه سیسمونی را از دیگر فعالیت پایگاههای بسیج خواهران در شهرستان میبد برشمرد و اظهار داشت :بانگاه خوبی که خیرین میبد دارندو تلاش و همدلی که بین خواهران بسیجی هست توانستیم بخشی از مشکلات نیازمندان را در زمینه های مختلف رفع کنیم .

همچنین ببینید

بازدید نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان میبد

دکتر دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در بازدید  از کانون ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *